Najgora iskustva ~ greške u krevetu
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Ćaskalo se na nekoj temi (mala pomoć) u muškoj kafani o ovome, pa rekoše ne bi bilo loše da postoji i ova tema, kao bilo bi poučno za muškarce. Ja ne bih to odvajala na muške i ženske, jer se i jednima i drugima može desiti isto. Zašto bi samo muškarci morali da nauče kako ne treba, kad ima i žena koje se ne snalaze baš najbolje. A uostalom, niko se nije naučen rodio, mora da se vežba ( što volem vežbanje ).

    Kao što sam već negde rekla, o seksu je vrlo nezahvalno nekad pričati jer ga ili precenjujemo ili potcenjujemo, a i totalno je individualno šta kome odgovara i ko šta od onog drugog traži. Najčešće svako za sebe misli da je izuzetan u toj radinosti, mali će broj reći da je smotan ili da se snalazi nekako a retko ko nikako. Verovatno iskustvo ima veliku ulogu u tome. A i konačni trip... Da li onaj koji "šta god i koliko god nespretno radio" izaziva buru u tebi bio on ženskog ili muškog roda...

    Pa da ne bi bilo da je sve sjajno i bajno, evo ja da probijem ledić...

    Ne znam baš da li je najgore, biće da jeste, ali sam se toga prvog setila. Nije se radilo o bivšem dečku jer nije ni stigao to da bude, pa ćemo ga nazvati epizodom Da ne dužim... Da l' je bila loša procena ili prevelika količina varnica, tek, završismo mi u horizontali. I vidim ja lomi se on, kao, biće nešto, međutim... Izgleda da je bio od onih koji su isuviše čitali ili malo vežbali... a delovao drugačije, majke mi. Sve je pošlo naopačke onog trenutka kada je predigra zvanično i krenula. Ona nezvanična je bila skroz ok (oni pogledi n shit... eh te žene, nikad im taman, ni s' predigrom ni bez ). Daklem, dohvati mi dečko koleno i kreće da ga ljubi i liže, i ne bih se ja bunila da to nije trajalo, ali bez preterivanja pola sata. Taman kad sam htela da zaspim (pritom ne dozvoljava da preuzmeš inicijativu, nego kao hoće da se pokaže, dobro... važi), čujem sledeću rečenicu "Kakav sam jebač, a?" Jbteeeeee gledam u onaj plafon, ne verujem šta sam čula i mislim se - šta da ti kažem... neviđen... sad pređi na drugo koleno... Reko' ovog kad bi pitala šta je felattio rek'o bi mi da je italijanska pevačica i tako potone ta cela atmosfera... ne bih dalje a i nema dalje A pretpostavljam da i njemu nije bilo lepo sa mnom. Super.

    Znači, greška broj jedan - ne osećaš i ne pratiš partnera.

    Au, ja ga nakuca, al' htedoh da napravim i onaj uvod. Elem, imate li vi neka loša iskustva, scene kojih se nerado sećate? Da li ste nekada ostali nezadovoljeni? Gde to partner greši? Gde mi grešimo?
    Poruku je izmenio SQUAW, 03.12.2006 u 05:24
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Ja ne bih da polemisem o ovoj temi.
    Ali ne mogu da ne primetim, da ljubav,
    posebno sex koji deo te i takve ljubavi
    vidim kao nesto intimno deo ljudske
    privatnosti.
    Osim toga takv plemenit,intiman
    i licni odnos, upotrebljena rec "vezbanje"
    stavlja u ravan sa tamo nekim zanimanjem,
    sportskom disciplinom i tome slicno.
    nomen est omen

  3. #3

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Dobro al ajde da zamislimo da smo ovde doshli da se ischaskamo i zezamo bez preterane polemike i ulaska u "dubinu" (mada 'besh sex bez ulaska u dubinu)? A pri tom je sve i dalje diskretno i nichija imena se ne otkrivaju.. Svi se hvale sexualim uspesima i dozzivljajima pa zashto ne bi podelili i brodolome?

    A opet sve je relativno, mozda je i liku koji je lizao Squawi kolence to bio dozzivljaj do jaja hahaah

  4. #4

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Pa dobro sad, onaj ko ne želi da polemiše na neku temu, tamo se neće ni javiti... bar bi tako trebalo da bude. Ovde postoje ljudi koji deo svoje intime žele da podele sa drugima ili da iznesu svoje mišljenje. Zato uostalom ceo ovaj forum "Erotika i sex" i postoji. A i pišu ljudi na njemu, koliko sam ja primetila.

    Ponajmanje mislim da je sex zanimanje i sportska disciplina, i za mene je on takođe plemenit... samo što se ne ustežem da o njemu pričam. A vežbanje... mogla sam da upotrebim još 10 drugih termina, ali neke teme stvarno ne shvatam toliko duboko. Ćaskamo i zezamo se, ne treba svuda filozofija.

    Onaj ko ima nešto da kaže ovde on će i reći ili bar shvatiti šta sam htela da kažem. Mada ok, neka budem ja jedina sa lošim iskustvom, nemam ništa protiv
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Ovo sto napisah nije bilo ciljano.
    To smatram, iskljucivo pravom na licno misljenje,
    nicim ne sugerisuci ostalima da se sloze, ili pak,
    ne sloze s tim.

    Moje, "ne zelim da polemisem", ocito nije pravilno shvaceno.
    Naime,to sam napisao,ocekujuci ovakva reagovanja,a poucen
    nekim ranijim temama ovde koje su se znale pretvoriti u poligon
    za licne frustracije i nadmudrivanja.Tako da, smatram da je ovim
    svaka polemika na ovu temu za mene - zavrsena.
    nomen est omen

  6. #6

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    SQUAW kaže: A uostalom, niko se nije naučen rodio, mora da se vežba ( što volem vežbanje )
    Citat A6quattro kaže: Pogledaj poruku
    Osim toga takv plemenit,intiman
    i licni odnos, upotrebljena rec "vezbanje"
    A6quattro kaže: Ovo sto napisah nije bilo ciljano.
    Ok, onda sam ja pogrešno protumačila
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    na sreću bilo je samo jednom. dakle, muvala se ja sa jednim likom, ne bih mozda to ni nazvala nekim pretjeranim muvanjem, ali smo se intenzivno druzili. e onda smo se jednog dana baš razbaškarili i onda je usljedilo (e to ne znam kako bi nazvala) nešto kao ušao - izašao i gotovo. e onda kad me pitao kao je bilo , nisam znala da li da se smijem ili da plačem. i tu je naravno bio kraj. da mi si lik baš sviđao, dala bih mu još par šansi, ovako se nisam više htjela petljati.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    1. U pola smo "posla". Sve obećava da nas očekuje duga, žestoka, strastvena noć. Njemu zvoni telefon. Javlja se. Razgovor veoma kratko traje, čak mi i ne smeta taj predah. I tek ga čujem kako izgovara poslednju rečenicu: "Moramo se videti. Imam sad neka posla, nađemo se za 45 minuta tu-i -tu".
    2. Vrhunac predigre, zvoni mu mobilni. Neće da se javi, ali ga ja teram da se javi (znala sam da očekuje hitan poziv). Nije taj koga je očekivao, ali očigledno nekog dugo nije čuo, pa mu ne smeta da odvali 5 minuta divana, kikota, prepričavanja potpuno nevažnih događanja. Ja prvo tolerišem, pa pi*dim, na kraju sam potpuno ohlađena zapostavljanjem i osećajem da sam nedovoljno jaka u njemu, ustajem i oblačim se. On završava razgovor, okreće se meni i pita "Šta se oblačiš? Gde smo ono stali?". E, zaboravila sam i ja, a sad ne bih ni da se prisećam.
    3. Početak predigre (očigledno samo za mene početak). U jednom momentu on ustaje, skida se i izgovara :"Spreman sam. Skini se."
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    qq..majko mila...mis'im da naš Mishić ima traumu od telefona

    mis'im ja bih imala

    E da se vrnem na temu...

    Elem, negde napisah taj doživljaj samo u skraćenoj verziji...
    Bilo je to baš lepo i zanimljivo veče, zima i januar, meni 'ladno
    on me greje ispred crkve Sv Marka..
    kreće tu da se podgreva atmosfera, ulećemo u autić i teleportujemo se brzinom svetlosti u "moju malu podstanarsku"...

    skidamo se na još kod vrata,
    leti garderoba na sve strane u predsoblju, čizme i cipele..
    ulećemo polugoli u spavaću sobu..
    ja očekujem nešto jako, brzo, eksplozivno...

    tako i počinje...

    ali se i nastavlja..i nastavlja..i nastavlja...

    ja jednom i lepo mi...

    on ne staje

    ja opet..i opet mi lepo..

    on ne staje...

    ...

    prošlo je tačno 2 sata i 17 minuta...
    on u istom ritmu, u istoj pozi..
    ne dozvoljava mi da se pomerim
    leži na meni i "radi" u sve šesnajest
    bez glasa, kao da je ne daj Bože, nem!

    I ko zna koliko bi to još trajalo
    da ja nisam izgovorila sledeću rečenicu:
    Da mi je jedna ukrštenica...da se ne smorim previše...

    ...

    on konačno stade...razočaran do bola...

    baš mi ga nešto bilo žao...
    ma važi
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #10

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    auuuu koliko bi žena ubilo za takvog nisi ni svesna
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #11

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    ... evo jednog licnog ne tako davnog iskustva...

    Dodem ja direkt sa posla u stan devojke po dogovoru. Rucali. Gledali neke emisije na TV-u, ja je mamio samo pogledom... ništa... ajd sacekam još malo i pocnem polako da je mazim, ona ništa minut-dva i odjednom vidim onaj pokvareni osmeh (namerno se suzdržavala), i dobro krenemo mi nežno i polako. Ostajemo bez odece polako... ona ostade u donjem vešu a ja (da izvinite) samo u gacama... KAD MENI ZAZVONI MOBILNI... onako skoro go odem do hodnika do jakne i uzmem mobilni i javim se... zove drug da se dogovorimo oko nekog posla - prenosi mi poruku i davi skoro 5 minuta... i vidi po mom glasu da besnim i pita me šta radim i gde sam... ja kažem gde sam... on pita jesam te prekinuo... ja ni 5 ni 6 kažem JESI KONJU!... Izvini se on... ja mu rekao J...u ti...

    Naravno ohladili smo se... obukli... odgledali neki kviz... i naravno pošto ja neodustajem krenem opet... i bilo nam lepo...

    NARAVOUCENIJE: Nikad, al nikad neostavljajte ukljucen, pojacan... mobilni kad... mislim znate vec šta... (da ga nisam kupio par meseci pre tako bi ga tresno o pod...)

    A sto ženska populacija nije napisala nijednu SVOJU grešku u krevetu? (stide se ...)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  12. #12

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    A sto ženska populacija nije napisala nijednu SVOJU grešku u krevetu? (stide se ...)
    Eh, evo moje greške.
    Nisam znala ili nisam bila dovoljno oštra da primenim
    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    NARAVOUCENIJE: Nikad, al nikad neostavljajte ukljucen, pojacan... mobilni kad... mislim znate vec šta... (da ga nisam kupio par meseci pre tako bi ga tresno o pod...)
    (pogotovo zato što nisam imala šta da čuvam, nisam ja kupovala te telefone), pa sam ostala bez nekih lepih, opuštajućih trenutaka, a zauzvrat sam:
    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    qq..majko mila...mis'im da naš Mishić ima traumu od telefona
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    A sto ženska populacija nije napisala nijednu SVOJU grešku u krevetu? (stide se ...)
    Stide? Ja ne razumem taj reč
    Paaaaa nisam napisala zato što grešaka nemam

    Džast kiding. Pa svako je ubeđen da daje sve od sebe, valjda. Kao onaj moj lizač kolena. Uopšte čovek, da ga pitaš, ne vidi nigde grešku. O našim greškama treba da pričaju drugi.

    Par puta sam partnera priklještila kolenom po devojačkom snu, slučajno, kad krenem da ga opkoračim al' to se bre, valjda ne računa u ove greške i pripisuje se trenutnom gubitku ravnoteže koji je izazvan pijanstvom od poljubaca or prethodim zagrevanjem n vežbanjem (psssssst, čuće me Audi )
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat sladoledzija kaže:
    auuuu koliko bi žena ubilo za takvog nisi ni svesna
    gresis

    Pa, ja kada bi pocela da pisem o svim kiksevima koji su mi se desili ne znam ko bi mi naplacao racun za internet Drugi put, sad zurim

    Dobro ajde, evo jedne price...

    Prvi put sa doticnim likom, sve je bilo kao ok. Nista posebno ali podnosljivo. Ja sam bila gore, zatvorenih ociju. Kada sam u jednom trenutku otvorila oci i skontala kakve face lik pravi, do kraja odnosa sam se samo uzdrzavala da ne puknem od smeha Sreca, nije mu dugo trebalo
    Evo, promenila sam potpis

  15. #15

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    khm...
    meni se jednom desilo da sam pala u nesvest
    bilo je to još kad smo se zabavljali ....valjda nisam ništa jela taj dan (zaljubljenost čini čuda a i preporučujem kao vrlo efikasnu dijetu)i od tog silnog dahtanja ja sam se jednostavno onesvestila


    Naravno bio je šokiran i verovatno je mislio da sam pala od uzbudjenja nisam ga nikad pitala...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iskustva sa neta
    Autor Meggy u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 21:04
  2. Najgora hrana koju ste jeli!
    Autor Adora u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.03.2013, 23:34
  3. Najgora
    Autor SQUAW u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 1071
    Poslednja poruka: 04.08.2012, 11:55
  4. Beba sa Vama u krevetu..
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 16:20
  5. Horoskopski znaci u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •