Najgora iskustva ~ greške u krevetu - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 56 od ukupno 56
  1. #46

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    jednom prilikom mi se nešto zdravo smučilo... morao sam da odem i zagrlim wc šolju...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #47

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat Sensei kaže: Pogledaj poruku
    Tri puta sam pokusao da spavam sa devojkom i nije mogao da mi se digne,a to mi je prvi put!!! Izgleda sam mnogo bio uplasen!! Sta mi je ciniti,pomagajte????
    Vijagra je resenje za tebe !

    A sto se tice mog jednog neugodnog dogadjaja.Kada me je devojka sasvim slucajno kad se okrenula laktom zviznula u nos.To nije bio bol kao bol,nego jos nesto gore.Nadrazile ti se oci pa ti idu suze i jos ti se kija nenormalno.Puna 2 sata sam se patio sa time.Ali neka jedna noc,dan provedena sa njom u krevetu vredna je svega pa i ovog neugodnog trenutka.

  3. #48

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Nije moja greska...ali me preseklo za sekund
    U toku...vec je l' te onako socno kinuo na mene...poprskao me skroUz

    Dzaba posle i izvini...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #49

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Pa i nije neka greska ili lose iskustvo vec bolje receno gaf.

    Radila sam neki tekst za posao i trebala mi imena Troje tenora. Setila se lepo da su Lucijano Pavaroti, Hoze Kareras i... nikako da se setim treceg.
    Dodje vreme za spavanje polako pocnemo mi da se mazimo, kad u sred predigre meni sine:

    - Plasido Domingo! - ali dreknem se njemu u faci
    - Molim? - zabezeknuo se muz
    - Plasido Domingo, treci tenor! Setila sam se!

    I lepo ja ustanem da zapisem njegovo ime...Pa vratim se da nastavim gde smo stali ja i moj tenor


  5. #50

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Hm, i moje iskustvo spada u gafove


    U "zaru borbe" .... i nekoliko promenjenih poza, dodjemo i do one - skoro zavrsne.
    Ja na rucicama i nozicama ....dragi iza ...... "trpa za medalju" ..... toliko da me pomerio suvise blizu zida.
    BAM (prvi put)........BAM (drugi put)....... BAM (treci put). Kako on "khm, khm" - tako ja glavom o zid
    - "OOOOOOOOOJJJJJ .... ne mogu viseeee" (stenjem ja)
    _"Evo, draga....sad cu i ja"


    Pocnem tako da se smejem ...... da sam ga iznervirala.

    Tada me je od sexa STVARNO zabolela glava

  6. #51

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Raspricala se kao ....nezdrava
    p.s. ni ne secam se sta sam pricala...tek u jednom momentu samo osetim ruku preko usta
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #52

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    da li se računa u "grešku" ako se krevet raspadne?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #53

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    da li se računa u "grešku" ako se krevet raspadne?
    A ne na ovoj temi . To se računa samo u reklamacije na opterećenja .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #54

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Setila se danas jednog...
    Mada nije bilo u krevetu vec u kolima. Sa tadasnjim mojim momkom (prvim).
    Posto smo bili u nemogucnosti da imamo "prazan stan" predlozi on da odemo kod njegovog oca u garazu...
    Super. Zatvorili se iznutra. Jos i kupili neki eurokrem da se "mackamo".
    Ideja nije bila tako losa vec njena realizacija. Ulepili se i isprljali kao prasici
    Odjednom meni postade hladno i M. dodje na "genijalnu" ideju da upali kola i upalimo malo grejanje...
    Za par minuta se cela garaza ispuni izduvnim gasovima...
    Kad se tada nisam ugusila, nikada necu
    Sve u svemu...katastrofa vece
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #55

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Ne bi mi verovatno ni palo na pamet da mi se skoro nije desilo slično

    Pre nekog vremena, tadašnji momak nije živeo u Novom Sadu pa se i nismo viđali često koliko smo želeli, što je često rezultiralo letenjem gaća još sa ulaznih vrata zgrade. U jednoj takvoj situaciji, još u hodniku zgrade mi je lastiš od gaća drKt'o, ulazimo u stan i ja se samo izvrćem na kauč, ni ne izuvamo se. Okrećem mu leđa i ležem na stomak a glavu naslanjam na naslon od kauča. U svoj toj silnoj borbi poklapa me telom i ne mogu da mrdnem, iznenada me povlači na dole i "zaglavljuje" mi se vrat na naslonu Od silnog dahtanja nije ni čuo kad je moje stenjanje prešlo u borbu za život Umesto "To, tako i da", iz mene je izlazilo samo "Ghghakhaghagk" Najcrnje u celoj priči je što je on to čuo kao nešto dobro, pa kad se zauk'o jbt ne zna da stane, a kako on, da prostite na izrazu, upre u me tako se moje oči polako izvrću naopačke
    To je bilo nešto najbliže božanskom iskustvu do tada što osetih
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #56

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Setih se jednog događaja baš pred bombardovanje, ali sam ja bio samo hitna pomoć.
    Naime, kolega u smeni je bio malo "šaren" lik i koristio je po koju noćnu smenu i veliki prazan parking firme da se "nađe" sa svojom nezakonitom ljubom. LM...to veče on se uputio svom "tristaću" jer smo iz prijavnice već videli da se dama približava kolima. Kad...posle 10-15 minuta "zapevka" !
    On, pokušavajući da sa svog sedišta pređe na suvozačevo, koje je već oborila i čekala ga dama, lupne glavom o krov i mahinalno, u pola prelaska čučne! Ali...tako je mošnicama zveknuo po ručici menjača i maltene se onesvestio od bola.
    Epilog svega...nedelju dana je ležao kući samo sa pelenom , otok je bio užasan.
    Nije da ga nismo tešili:
    - Ma baš te briga, dvoje si već napravio...nego, što ne uze onog tristaća sa menjačem kod volana ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Iskustva sa neta
    Autor Meggy u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 21:04
  2. Najgora hrana koju ste jeli!
    Autor Adora u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.03.2013, 23:34
  3. Najgora
    Autor SQUAW u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 1071
    Poslednja poruka: 04.08.2012, 11:55
  4. Beba sa Vama u krevetu..
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 16:20
  5. Horoskopski znaci u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •