Najgora iskustva ~ greške u krevetu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 56
  1. #16

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    pa...meni se jednom desilo da zadremam... toliko o tome koliko je bio zanimljiv...

  2. #17

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    ajde kad ste navrli, evo jednog mog kiksa, of kors, ja to tako ne bih nazvala
    ovo je bila neka veza na daljinu, pa smo se gutali još od željezničke stanice, a svlačili na stepeništu. ono što sam zaboravila da kažem da sam ja to jutro imala neki ispit, pa u bliskoj proslosti nisam ni spavala, a noć pred ispit pogotovo. e onda njemu padne na pamet da se mi prvo tušnemo, pa da nastavimo u krevetu. i tako, uglavnom da ne gnjavim sa detaljima, ja sam zaspala sa njegovim *** u mojoj ruci. što je najbolje od svega, on se do jutra nije pomjerao, pa kad sam se probudila, dočekala me štafeta. ali, na kraju je sve dobro prošlo, mi naspavani, novo jutro, i tako to.
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    stid? ma jok bre...

    niko mi ne bi verovao da je to moja greška...

    nego..beše to 'vako...

    mi u vezi oko godinu dana (a on mi beše prvi prvi) dečkonja...

    gledamo film (basic instinst)
    qq..ala sam matora

    ja inspirisana razvojem događaja na malom ekranu,
    spustim se sa udobnog dvoseda na pod,
    raširim mu kolena, lagano otkopčam šlic
    pa pravo glavu u središte

    kad je skočio..prepadoh se živa

    kaže: stvarno si gadna!
    kako ti je to samo palo uopšte na pamet!!!

    majko mila...jesmo li gledali isti film nas dvoje?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #19

    12 Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    jao zaovice ali si se ti provela
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku

    kaže: stvarno si gadna!
    kako ti je to samo palo uopšte na pamet!!!
    WTF? What was wrong with him?

  6. #21

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Nama se skoro desilo...puknem od smeha kad uopste pomislim na to...u onom zanosu menjali poze...hvala bogu pa smo oboje glavati pa ti se nas dvoje puknemo ali se tako puknemo glavudzama da sam ja video bljesak,a ona sve zvezdice.Ona pomislila da mi je slomila nos,a ja ocekivao sad masnicu na njenom celu,pa ti pocnemo mi jedno drugom da se izvinjavamo,pa udarimo u smeh,pa udarimo ponovo u tamburu jos brze i jos zesce
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #22

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    propadanje kreveta.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #23

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    propadanje kreveta.
    I meni se desilo. Mada, to ne ubrajam u greške. Zanimljivo je bilo gledati ga kako onako golišav tuče čekićem ne bi li nekako popravio štetu. Posle smo ipak morali da se zgusnemo na onoj strani koja je bila sigurnija.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    ... nije da je najgore al se i meni desilo...

    Došao ja kod nje u stan... posle nekog vremena pređemo mi na stvar, odemo u sobu, polako završimo na krevetu... malo se okretali, pređem ja na konkretnu akciju kad ono dušek poče da propada... umirimo se ... mrzi me da prekidam, nastavimo, kad ono letvice što drže dušek se na sredini raziđu i dušek propadne a i mi sa njim. Smejala se ko blesava, al ja se setim... malo ih iskosim i zaglavim da me neizdaju ponovo i nisu me izdale
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  10. #25

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    To ti je tako medvede kod nas velikih. Šrafovi otpadaju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #26

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    ... evo jednog licnog ne tako davnog iskustva...

    Dodem ja direkt sa posla u stan devojke po dogovoru. Rucali. Gledali neke emisije na TV-u, ja je mamio samo pogledom... ništa... ajd sacekam još malo i pocnem polako da je mazim, ona ništa minut-dva i odjednom vidim onaj pokvareni osmeh (namerno se suzdržavala), i dobro krenemo mi nežno i polako. Ostajemo bez odece polako... ona ostade u donjem vešu a ja (da izvinite) samo u gacama... KAD MENI ZAZVONI MOBILNI... onako skoro go odem do hodnika do jakne i uzmem mobilni i javim se... zove drug da se dogovorimo oko nekog posla - prenosi mi poruku i davi skoro 5 minuta... i vidi po mom glasu da besnim i pita me šta radim i gde sam... ja kažem gde sam... on pita jesam te prekinuo... ja ni 5 ni 6 kažem JESI KONJU!... Izvini se on... ja mu rekao J...u ti...

    Naravno ohladili smo se... obukli... odgledali neki kviz... i naravno pošto ja neodustajem krenem opet... i bilo nam lepo...

    NARAVOUCENIJE: Nikad, al nikad neostavljajte ukljucen, pojacan... mobilni kad... mislim znate vec šta... (da ga nisam kupio par meseci pre tako bi ga tresno o pod...)

    A sto ženska populacija nije napisala nijednu SVOJU grešku u krevetu? (stide se ...)
    Ja sam moj tresnuo, telefon se razbashkario, baska telefon, baska baterija. Posle sklopio i radi

  12. #27

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Greške u krevetu? Joj, nemrem se sad sjetiti. Ako je kod mene i bilo nekih, tada nije bilo velikih.

    Čekaj, ajme, sjećam se. Da, jednom sam prije mora delala punom parom.. Ujutro se ja budim, kasnim, i budi se mali pored mene. Osjetim njega kako je napaljen. Ok, nije mi do ali dobro. Sjednem na njega i krene.. Nije završilo jer sam ja popizdila. Zašto? Osjetila sam se kao da sam bila primorana na seks a nije mi tada bilo to njega. Jesam li bila primorana? Jesam. Kako znam? Pa mali me probudio i navalio na mene.

    Dakle, poanta. Osluškujte dal' druga strana želi seks u tom trenu. Ako ne želi već radi reda radi, tada je to sranje i ne ispadne lijepo (kao u mojem slučaju). On se osjećao kao da je zgriješio i da ga ne želim više a mni je bilo krivo kaj sam popizdila brzo i prekinula snošaj
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #28

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Nama se desilo jednom prilikom da smo se toliko zaneli, tako da smo pali ( sva sreća na njega ) i rasturili krevet. Nastavak je usledio ubrzo - na podu ...
    Eto jednog od gorih iskustava - jer je pored rasturenog kreveta, moglo doći do, u principu bezelenih povreda - slomljena ruka ili noga... možda razbijena glava
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #29

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    ...sa Najgorom nisam imao nikakva iskustva...... a samim tim ni greške u krevetu...

  15. #30

    Odgovor: Najgora iskustva ~ greške u krevetu

    Upadanje sestre u sobu!!!Malo je nisam izbacio kroz prozor!!!!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iskustva sa neta
    Autor Meggy u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 21:04
  2. Najgora hrana koju ste jeli!
    Autor Adora u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.03.2013, 23:34
  3. Najgora
    Autor SQUAW u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 1071
    Poslednja poruka: 04.08.2012, 11:55
  4. Beba sa Vama u krevetu..
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 16:20
  5. Horoskopski znaci u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •