Koje ste sve poslove do sada radili? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 76
  1. #46

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    U okrobru će se navržiti 10 godina od kako sam počela da radim. Pre toga (za vreme srednje škole/studija) nikada nisam radila. Na istom radnom mestu sam od kako sam se zaposlila (učim decu da računaju). Dosadno, nema šta. Takva sam vam ja.



  2. #47

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    1.Poceo sam da distribuiram Coca Colu za Vrsac nekih 3 meseca to mi je bila praksa da naucim o trgovini.Posle toga me cale ubacio da sa njim vodim firmu a ja sam i nosio palete i vozio robu i uredjivao hangar i radio u proizvodnji pvc.Posle tih par meseci odlucio se za vojsku i zavrsio taj problem da bi se posle 2 meseca odmora upisao visoku poslovnu skolu u NS koju vanredno dajem.A posao je nesto bolji ovaj put posle toga sto je tata video da vredim non stop ulazim u menadzerske poslove i ucim od coveka koji radi kod nas u firmi o trgovini,ekonomiji,menadzmentu strpljivo ucim i vredno radim i obavljam duznosti.To mi je izgleda posao i do penzije jer najblje je raditi za sebe i jos ponosno kada imas jako uspesnu firmu.
    Баки, теби није било лако пробити се у животу и доказати колико вредиш...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #48

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Uglavnom sam obavljao poslove vozaca, dok nisam skupio pare da kupim svoj kombi!!! Kada sam kupio kombi radio sam danonocno privatno i taj kombi mi je doneo jos jedan kombi i sad imam i svog radnika, a u planu mi je da kupim jos i kamion do 5tona! Inace otvorio sam svoju firmu za autoprevoznika i bavim se prevozom robe i stvari u drumskom saobracaju, takodje vrsim i selidbe! Moja firma inace zastupa oko 10-tak firmi u Pancevu i Beogradu, vrsim im usluge prevoza...!

  4. #49

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    od svoje 15 radim stalno i to na vise radnih mjesta u isto vrijeme. od konobara, sekretarice, menagera u hotelu, manekenke, medicinske sestre do evo poduzetnice sve sam radila. sta's kad sam puna talenata
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  5. #50

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    od svoje 15 radim stalno i to na vise radnih mjesta u isto vrijeme. od konobara, sekretarice, menagera u hotelu, manekenke, medicinske sestre do evo poduzetnice sve sam radila. sta's kad sam puna talenata
    ...manekenka?...talentovana?...
    ...btw...svasta sam radio,ali...najvise mi se svidelo dok sam bio magacioner...lagerovao sam smrznutu ribu...pa je posle odmrzavam...i tako...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #51

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Jbt ja kao švaba tra-la-la 13 godina mlatim praznu slamu sa budžetlijama .

    Samo to umem
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #52

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Jbt ja kao švaba tra-la-la 13 godina mlatim praznu slamu sa budžetlijama .

    Samo to umem
    ...umes da mlatis?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #53

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...umes da mlatis?...
    Pitaš se,jel....?
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #54

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...manekenka?...talentovana?...
    Da, da covek ne poveruje ... Sta je tebe tu ubolo da mi je znat?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #55

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku


    pa kako se to iznenada ode u zatvor?

    U zatvor se moze otici na vise nacina. Iznenadni odlazak je eufemizam koji podrazumava da vas uhapse odmah posle nekog ucunjenog sranja.

    Jedne noci je bila tuca, a moj drugar glavni akter. Sto je bilo jos gore bilo je i pucnjave. Ipak uz zalaganje nasih drugara (korumpiranih) milicionera koji su vrsili uvidjaj dobro je i proslo. Otisao je u splitski przun (posle caskanja sa sucem za prekrsaje) samo vlasnik kafane, mada je mogao i memento i to bar na nekoliko meseci...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #56

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Da, da covek ne poveruje ... Sta je tebe tu ubolo da mi je znat?
    ...ubolo?......da vidi sada ovo cika morrib...opet bi pisao o "bolestima"...
    ...btw...ubadanje...manekenka...pa jos talentovana...verujem da bi to vecinu ubolo...da si rekla recimo,da si shishala travu u gradskom zelenilu,verujem da bi vecina zaboravila na ubadanje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #57

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ubolo?......da vidi sada ovo cika morrib...opet bi pisao o "bolestima"...
    ...btw...ubadanje...manekenka...pa jos talentovana...verujem da bi to vecinu ubolo...da si rekla recimo,da si shishala travu u gradskom zelenilu,verujem da bi vecina zaboravila na ubadanje...
    Neda mi se raspravljat sa tobom, ali mi je bitno postaviti sliku kako spada posto za razliku od mnogih ovde, osobno ne poznajem nikoga van foruma i ljudi bi lako mogi donjeti krivi zakljucak. Izvukao si dvije recenice iz konteksta pa se post koji sam napisala saleci se na vlastiti racun zadobio oblik kao da sam se dosla hvalisat, a to me smeta jer nije istina.
    Dakle, da radila sam kao manekenka. Moja "karijera" je zapocela kada sam ostavsi bez oba roditelja za vrijeme rata bila prisiljena ostaviti skolu i naci neki posao da bih mogla prezivjeti. Bez diplome i za vrijeme rata jedini posao kojeg je djevojka mojih godina mogla naci je bilo raditi kao konobarica, a s obzirom da su te gazde rado pustale da radis na crno bez da te plate na kraju mjeseca od toga se zaista nije dalo ni platit racune, a kamoli ista drugo. Srecom po mene nasla sam se jedne veceri na lokalnom izboru ljepote i to u publici. Posto se nije prijavilo dovoljno djevojaka povukli su nekoliko nas medju njih i ja sam igrom slucaja pobijedila. Nije mi to donjelo medunarodnu karijeru, ali sam nosila revije nekoliko godina kao usputni posao sa pristojnom zaradom. Kada sam konacno otisla u inostranstvo i zavrsila skolu zaposlila sam se u lokalnom hotelu gdje sam nakon sest godina od konobara dospijela do menagera istovremeno radivsi i u bolnici u operacijskoj sali kao med. sestra. Danas sam , nakon ponovne promijene lokacije vlasnica svoje firme ali ni sva strka oko toga me ne zadovoljava. Razmisljam o tome da sastrane upisem faks...Eto. Ono "talentovana" bio je bijedan pokusaj sale na vlastiti racun jer se nikako nemogu odluciti sta hocu zapravo da radim u zivotu.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  13. #58

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Neda mi se raspravljat sa tobom, ali mi je bitno postaviti sliku kako spada posto za razliku od mnogih ovde, osobno ne poznajem nikoga van foruma i ljudi bi lako mogi donjeti krivi zakljucak. Izvukao si dvije recenice iz konteksta pa se post koji sam napisala saleci se na vlastiti racun zadobio oblik kao da sam se dosla hvalisat, a to me smeta jer nije istina.
    Dakle, da radila sam kao manekenka. Moja "karijera" je zapocela kada sam ostavsi bez oba roditelja za vrijeme rata bila prisiljena ostaviti skolu i naci neki posao da bih mogla prezivjeti. Bez diplome i za vrijeme rata jedini posao kojeg je djevojka mojih godina mogla naci je bilo raditi kao konobarica, a s obzirom da su te gazde rado pustale da radis na crno bez da te plate na kraju mjeseca od toga se zaista nije dalo ni platit racune, a kamoli ista drugo. Srecom po mene nasla sam se jedne veceri na lokalnom izboru ljepote i to u publici. Posto se nije prijavilo dovoljno djevojaka povukli su nekoliko nas medju njih i ja sam igrom slucaja pobijedila. Nije mi to donjelo medunarodnu karijeru, ali sam nosila revije nekoliko godina kao usputni posao sa pristojnom zaradom. Kada sam konacno otisla u inostranstvo i zavrsila skolu zaposlila sam se u lokalnom hotelu gdje sam nakon sest godina od konobara dospijela do menagera istovremeno radivsi i u bolnici u operacijskoj sali kao med. sestra. Danas sam , nakon ponovne promijene lokacije vlasnica svoje firme ali ni sva strka oko toga me ne zadovoljava. Razmisljam o tome da sastrane upisem faks...Eto. Ono "talentovana" bio je bijedan pokusaj sale na vlastiti racun jer se nikako nemogu odluciti sta hocu zapravo da radim u zivotu.
    ...shala ti je uspela...ali moja nije...jer sam naravno,majmun...sorry...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #59

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Само овај мој једини, самурајски .
    Боже, да ми је дочекати пензију !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  15. #60

    Odgovor: Koje ste sve poslove do sada radili?

    Radio sam kod plasticahra(vishe njih)
    sa zidarima
    molerima
    radio u MAX SPORT-u kao magacioner
    Sad radim u Fasadi(proizvodnja gradjevinsko fasadnog materijala)zadnjih skoro 4godine...

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Šta ste sinoć radili?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1999
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:06
  3. Koje kućne poslove ne volite da radite
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:35
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?
    Autor Muckota u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 22:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •