Nerviranja u saobracaju
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Nerviranja u saobracaju

    Sta vas najvise nervira u saobracaju?

    Mene prosto izludi kad me neko zagradi na parkingu i onda moram da camim da se kreten smiluje doci i pomjeriti svog cjenjenog ljubimca. Uvijek su svi tu stali na 5 minuta a ja po belaju uvijek dodjem u prvoj sekundi, camim 15 minuta.

    Drugi slucaj: stojim u koloni a lik se nadje pametan i malo se svercuje pomocnim trakama i hoce da se ubaci ispred tebe. Mlati i rukama i nogama i izvinjava se jer zuri. Alo, pa svi mi zurimo negdje, nisam ja iz razonode dosao u saobracajnu guzvu da malo peglam zivce.

    Iako sad rijedje ili mozda nikako to ne vidjam al' u Sbiji me izludjivala duga svjetla. Kad mi spuca duga... pa neznam sta da mu covijek radi vec dam i ja njemu malo po dugim svijetlima. Malo sam corav pa jos i njegova svjetla.

    I jos milion primjera. Sta to vas izludjuje?
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    Duga svjetla, nedavanje zmigavca, ukljucivanje na kvarno, fucking semafor, spora voznja, kolona slepera, kad me neko ubaci u makaze, kad mi namjerno onemoguci preticanje, a pritom vozi neku konzervu.. mrzim kad mi se neko zalijepi za branik, kad me blokira na parkingu, kad ...

  3. #3

    12 Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    U saobraćaju me najviše nervira kako drugi voze .

  4. #4

    Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    Uh, odakle da pocnem, puno toga me nervira u saobracaju...

    Nervira me sto vozaci autobusa uopste ne gledaju u retrovizor prilikom promene trake ili ukljucivanja sa autobuske stanice.
    Koliko puta sam se iscimao jer "konobaricin sin" (mislim na onu drugu rec znate vec koju) ide u mene i jbg sta cu on je veci i ja moram da se pazim, izludjuju me.
    Inace psujem u kolima da ispraznim bes iz sebe ali nikada nisam otvorio prozor i opsovao to nije moj stil vec sve sto uradim jeste da upotrebim sirenu i to ne uvek jer ipak trebamo imati razumevanja.

    Skretanje bez zmigavca ili prestrojavanje me isto nervira pa covece ako vec resi da skrene nek da znak (migavac) a ne da odjednom uspori i skrene mrtav 'ladan, to mi se x puta desilo.
    Ajde desi se da se zaboravi ali ne mozes stalno da zaboravljas.

  5. #5

    Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    a što se čudiš, čovek zna di je krenuo

  6. #6

    Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    Ide mi na jetru kad se neko uključuje sa sporednog puta, potpuno svestan toga da time uslovljava druge vozače, to jes' da će neko zbog toga iz pete da šalta u drugu brzinu. Takvi, po pravilu, i kad se uključe na glavni put, ne nastave da voze mnogo brže nego što to druga brzina dozvoljava

    Kad neko popali sva moguća svetla i ne planira da ih spusti kad mu auto ide u susret. Ne vidi da veze, šta li. Oni nadrkaniji primerci uključe i maglenke u sred leta da ljudi vide šta sve njihov auto može

    A šampioni su oni koji su nesposobni da parkiraju kako valja, pa zauzmu dva-tri parking mesta. Idejno rešenje za takve:

    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    Okej, i mene nervira onaj što me zagradi i onaj što vozi nasilnički i nepažljivo a pogotovo kada mu na zadnjem sicu vidim dečije glavice, a on za dlaku izbegava branik ili kamijon jer tobože žuri negde. Manijak. Nervira me i taj što ne obori farove kad mi ide u susret ali taj bljesne sekund, dva pa prođe. Češći je i duže traje onaj koji mi se zalepi za gepek i 20 kilometara čeka priliku da me obiđe a svo vreme drži dugačka svetla koja toliko blješte u moj retrovizor da ja još dugo za tim pred očima vidim samo šarene stakliće kaleidoskopa ko balašević kad se onomad zaljubio u onu što je došla da studira. Iz provincije.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Odgovor: Nerviranja u saobracaju

    'Ajde da ne ponavljam parkiranja (poooooosebno bočna), izletanja, preletanja, svetla i ostali qrci..
    Ali ja bicikliste kad vidim na putu, kosa mi se digne na glavi. Ma šta kosa, evo, popizdela sam čim sam pomislila. Jednog dedu na bajsu mal' nisam ubila zato što nije signalizirao da će da skrene, on je čovek odlučio a ti, Teodora, čitaj misli ako nećeš u zatvor. Fucking biciklisti.
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Pesaci u saobracaju
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2013, 12:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •