Preporučite restoran...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 59
  1. #1

    Preporučite restoran...

    Evo ovo može da bude vodič VCafea kroz restorane, konobe, zalogajnice n ostalo po našoj zemlji a i šire...

    Preporučite nam neki restoran ili neko mesto gde ste jeli a koji vam se svideo... u vašem ili nekom drugom gradu Gde jesti a gde ne... gde ste čuli da je dobro, a gde ni prići blizu a kamoli pomirisati, bilo da se radi o vrhunskom restoranu ili klasičnoj pekari... ?

    Ne bi bilo loše i neki osvrt na cene, pa makar podatak da li su prihvatljive, pojačane ili je skoro za DŽ... da se ne bi neki našli u neprijatnim situacijama te prali sudove kako bi platili ceh... kao i šta nam to mesto sve nudi za pojesti... i šta od klope preporučujete...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Postoji jedan restoran koji bih izdvojila u Beogradu. Nalazi se u blizini Vukovog spomenika. Radi se o meksičkoj hrani, restoran se zove "Zapata", leti je divno jer ima malu prijatnu terasu, mada je i unutrašnjost restorana veoma prijatna. Hrana je odlična, cene za žive ljude, porcije prilično obimne, osoblje fenomenalno, nasmejano, na usluzi. Neka tiha prijatna muzika u pozadini, tako jako lepo može da se priča sa ljudima. Baš, baš preporučujem. Osim toga, nosim i jednu negativnu emociju iz restorana Reka u Zemunu, gde sam bila relativno nedavno, hrana je veoma loša, cene prilično visoke, atmosfera prilično nafurana, sa razigranim osobljem koje u jednom momentu podigne čitavu kafanu na noge, ali nekako nema šarma, sve deluje jako dobro izrežirano, ali samo to! Jedino što je baš dobro je muzika.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #3

    Odgovor: Preporučite restoran...

    u subotici ima jedan stari restoran i zove se "spartak". osim onih uobičajenih stvari na meniju, nude i mnoštvo rječne ribe. konoabari su u redu, usluga u redu, cijene su relativno normalne. tamo sam vodila tatu i maćehu kad su mi došli u posjetu iz slovenije, pa ako su se oni oduševili, onda je pretpostavljam u redu. ima i jedna pizzerija "denis" (također u subotici) gdje stvarno prave dobre pizze, cijene su relativno normalne, usluga i higijena na nivou. tamo je moj bivši šef iz austrije redovno išao da jede i bio je više nego zadovoljan.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Aj' ja da preporučim nešto malo drugačije Makrobiotičko - vegetarijanski restoran "Priroda" u Beogradu, u Batutovoj ulici.



    Koriste organski gajene namirnice, kuva se sa filtriranom vodom i priprema u duhu jin- janga. Glavna jela koštaju od 400 do 1000 dinara, ceđeni sokovi od 200 - 300, predjela od 300 do 400 i kusur...
    Slatkiši su bez belog brašna, putera, pavlake, belog šećera, možete probati alge a spremaju i ribu.

    Ne rade nedeljom, a radno vreme kuhinje je od 13 - 19:15h, petkom i subotom do 21h.

    Ako volite žitarice, mahunarke i sezonsko povrće, nećete se pokajati ovo je prava kuća zdrave hrane a i ambijent je u duhu ove filozofije Sigurno nećete izaći gladni, pitanje je samo da li volite ovakav način pripreme hrane i ovakvu hranu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Mada verujem da su svi novosađani već posedili Brašinu čardu u Begeču, neću štedeti reči hvale. Čarda koja radi već decenijama unazad, u kojoj sam jela najbolju riblju čorbu koju sam ikad okusila, osoblje prijatno i uslužno, cene više nego pristojne.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Preporučite restoran...

    ''Lanterna'' Novi Sad

    paste su im izvrsne...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #7

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Kažu da su najbolji ćevapi u BG-u "Kod Cice" koja se nalazi u Đure Jakšića kod Kneza, odmah do Zlatnog Papagaja Moji se tamo ožderavaju. Čuvena Cica se nekad nalazila kod novobeogradske opštine. Ako ste gladni, a nađete se tu negde, nećete se pokajati
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Preporučite restoran...

    ''Mediteraneo'' Novi Sad
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #9

    Odgovor: Preporučite restoran...

    ''Plava frajla'' Novi Sad
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  10. #10

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Ako vas put nanese na Zlatibor, posetite krčmu "gaj" u istoimenom naselju. Odlični domaći specijaliteti, pristupačne cene, ljubazno osoblje, posebno gazda i definitivno fantastičan pogled
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #11

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Na desetom spratu "Dnevnikove" zgrade, sa pogledom na ceo Novi Sad, nikoga nece ostaviti ravnodusnim apsolutno fantastican "Pulicer"!!

    Morala sam ovakav uvod da napravim, jer je restoran kao bombona... izgleda brutalno, a klopa...mmmmm takav spoj ukusa nisam odavno osetila. Cene su prosecne, kao bilo gde u gradu od 400-600 dinara, ribe su oko 800 dinara.. jedino su cene vina nesto vise, ali... uzitak koji nikako ne smete da propustite!

  12. #12

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Meni je Sečuan, jedini pravi kineski u NS, a volim tu klopu.

    A onaj Jahting u Herceg Novi je odlican, pravi dozivljaj i ljubaznost, ali vise nije u zemlji.....
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #13

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Evo klasike, ako ste na putu od Smedereva prema Velikoj Plani, u selu Lugavčina pored puta divan restoran "Moravski lug", obilno,kvalitetno, sveže, čisto i nije skupo. A u Beogradu, restoran-splav, "Vodenica" (www.vodenica.co.yu), ispod Nebojšine kule.

  14. #14

    Odgovor: Preporučite restoran...


    кафана
    БАЛКАН ЕКСПРЕС
    Нови Сад
    У понуди се првенствено налазе јела са поднебља Балкана.
    Редовно се на јеловнику налази 120 врста јела.
    Такође је понуђен и велики избор јела вегетаријанске кухиње.

    Хладна предјела : пихтије, балканско мезе, ...
    Топла предјела : пуњене суве шљиве са роштиља, пуњени мозак, ...
    Супе и чорбе :телећа рагу чорба, рибља чорба, пилећа супа, ...
    Готова јела : шкембићи у сафту, телећа глава у шкембету, ...
    Јела са роштиља : хајдучки ражњићи, балкански уштипци, ...
    Јела по поруџбини :телетина испод сача, балканско буре, ...
    Рибе : Батина димљена пастрмка, смуђ, шаран, ...
    Сосеви, варива : балкански сос, сос од шампињона, кајмак, ...
    Салате :башта салата, урнебес салата, шопска, српска, медитеранска, ...
    Сиреви, пецива : слана кришка, сомборска качица, ... лепиње, ...
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    БАЛКАН ЕКСПРЕС
    A pa da...
    ambijent i usluga nisu bas vrhunski, (kao da primenjuju staru srpsku tehniku izgladnjivanja), ali klooopaaa....
    Najbolja je punjena ćuretina... od onoga sto sam probao....
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Preporučite knjigu
    Autor Zlatni mis u forumu Književnost
    Odgovora: 260
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 20:05
  2. Preporučite poslodavca
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.04.2010, 23:38
  3. Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Online savetnik
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 09:37
  4. Fin restorančić
    Autor Mater Vetru u forumu Online savetnik
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 21:35
  5. Preporučite mi dezodorans...
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •