Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 52
  1. #16

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Ajde da nesto napisem

    Ne svidjaju mi se njihove ves masine
    Nema pranja na 90C i pranje se zavrsi za 25 min.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #17

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Meni su, dok sam bio u inostranstvu, te mashine bile spas ...nema, brate, 10 programa, pa da li je na 30...ili je na 40...ili na 60..mozda 90? UH ...nego, lepo, dva dugmeta...po meri coveka...belo ili obojeno...to sam uglavnom uspevao da pogodim...i super...

    A da ne govorim o tome da posle njihove masine za sushenje nema potrebe da se pegla...

    A da ne odem u off topic...sta mi se nije svidjalo...hm...ne dao ti Bog da se za nesto prijavis, pa da posle odredjenog vremena hoces da se odjavis...to su nocne more! Ja sam imao vise takvih situacija, najekstremnija je sa telefonom...zakljucim ja, tako, da meni ne treba mobilni tamo...neka 2001. godina, cini mi se...i pozovem telefonsku kompaniju da im to i kazem, da mi posalju poslednji racun, i da mi ukinu signal...i tu pocinju moje muke...prvo sam pola sata pokusavao da telefonom sluzbenici objasnim da ne zelim vise njihove usluge, sto ona nikako nije mogla da razume...onda su pocela podpitanja tipa "A jel se odjavljujete jer zelite da promenite provajdera?...Mozda mozemo da vam ponudimo neki bolji "paket"...a znate, mi imamo i pre-paid..."...ja u pocetku bio fin, pa sve kao ne, hvala..bas ste ljubazni...ali eto sasvim su drugi razlozi, super ste vi i to...ali posle pola sata sam vec poceo da se nerviram...na kraju se zavrsilo tako sto mi je saopstila da treba da odgovorim na odredjena pitanja, to je kao normalna procedura, i odmah ce da bude sve sredjeno..."It shouldn't take too long...20 minutes, or so"...tu sam imao prekid filma...i spustio slusalicu...i otisao kod njih...kao na licu mesta cu da zavrsim sve...a tamo, naravno, sve isto...Na kraju sam poceo da se derem, na opste cudjenje svih prisutnih, kako NE ZELIM NJIHOVE USLUGE JER SU NAJGORA KOMPANIJA NA SVETU...i kako im necu vise ni jedan drugi razlog dati..i rekao "koji deo recenice ne ra-zu-me-te? NE ZE-LIM VA-SE U-SLU-GE...NI-KAD...NI SAD...NI SUTRA....NI ZA 1000 GODINA...NI DA STE PO-SLE-DNJA KOM-PA-NI-JA NA SVE-TU!!!???"...stigo sef...i video koliko je sati...i par minuta kasnije je kao sve bilo sredjeno...sto je najgore, bar da ti odgovore nesto bezobrazno...pa da se posvadjas sa njima kako i prilici postenom coveku...bar da su neljubazni...a ne ovako...oni ispadose ljubazni, a ti se deres tu na njih...i ko je tu lud, na kraju?

    Eto...uglavnom, u jednoj recenici, sta god da sam hteo tamo da zavrsim..kad god sam bio fin, nikad nista nisam uradio..a na galamu sve...iz prve...

    Cudan neki svet...
    Poruku je izmenio remorker-bgd, 12.07.2007 u 09:32
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  3. #18

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    A da ne govorim o tome da posle njihove masine za sushenje nema potrebe da se pegla...
    majku mu znao sam da je do mene... akd god ja prebacim ves na susenje izadje ko sazvakan... a ima samo on/off dugmence

    o odjavljivanju usluga necu ni da razmisljam... vec mi pao mrak na oci

    znaci ravno ce biti godina dana da sam odjavio kreditnu karticu u jednoj banci, jer mi je sasvim nepotrebno zauzimala prostor u novcaniku, a njihovi sluzbenici ne prestaju da zovu niti mi prestaju slati nove aplikacije postom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #19

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    ...od kad se sećam svoje prošlosti, promenio sam nekoliko zemalja u kojima sam živeo...prvo je bila SFRJ...pa SRJ...pa SCG...i sad sam se konačno skrasio u Srbiji.... ...a prosto je neverovatno da u kojoj god sam državi živeo...adresa mi je uvek bila ista.... ...za nepoverovati.... ...a šta mi se nesviđa?....pa komšije s desne strane...'bem im miša kako god sam menjao državu i oni su me pratili....nikako da ih se otarasim....

  5. #20

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Sto zaposleni imaju samo 2 sedmice godisnjeg odmora...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #21

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    eto me novom svetu ... toliko željenom ... da u Srbiji
    ne svidja mi se što danas pada kiša ...
    sve ostalo je super
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #22

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    jako dobro pitanje

    ok....danas 6.04 u 7am pada sneg. jel' to ok ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #23

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Kod nas vec klinci od 12 god pocinju svasta da rade i to je strasno(puse,izlaze do kasnu i na razna mesta...piju...itd)
    I ne svidja mi se to sto nemamo zakon da npr.svim maloletnima neke stvari budu zabranjene!!!!
    Jer stvarno je strasno sta se kod dece moze videti u danasnje vreme...

  9. #24

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    ne svidja mi se nesigurnost na ulicama...nesigurnost posla..
    ne svidja mi se zatvorenost ljudi i njihov rasizam u odnosu na strance.. i sto su stranci manje placeni...itd
    all we need is love...

  10. #25

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Pa svidja mi se i nova komsinica, ali to niko ne zna)))

  11. #26

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Hrana
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Hrana
    Sto? Imas hrane sa svih strana svijeta, pa cak i sa Balkana.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #28

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Sto? Imas hrane sa svih strana svijeta, pa cak i sa Balkana.
    Znam. Ne svidja mi se hrana koja se proizvodi ovde.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #29

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Znam. Ne svidja mi se hrana koja se proizvodi ovde.
    Ja se izgleda navikla
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #30

    Odgovor: Šta vam se ne sviđa u novoj zemlji?

    bolje da ide pitanje sta mi se svidja lakse cu nabrojati.....

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obavezne vakcine u našoj zemlji
    Autor SQUAW u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.10.2010, 21:14
  2. Šta vam se svidja u zemlji u kojoj se nalazite!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 20.01.2010, 22:42
  3. Seme kao osnova opstanka na Zemlji
    Autor Aca1983 u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.10.2007, 00:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •