33 nijanse nostalgije
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    33 nijanse nostalgije

    S vremena na vreme naletim na neki nostalgičan tekst na temu muzike. Naslov koji me je privukao i teks tkoji me je vratio u neke ranije dane toplo preporučujem svim nostalgičarima.

    Potražite 33 nijanse nostalgije

    Ime: nijanse-nostalgije.jpg Pregleda: 97 Veličina: 29.1 KB

  2. #2

    Odgovor: 33 nijanse nostalgije

    Stare dobre ploce, imam ih jos par komada, samo nemam gramofon

  3. #3

    Odgovor: 33 nijanse nostalgije

    Uh, gde me nađe?!
    Volem... al' baš!

  4. #4

    Odgovor: 33 nijanse nostalgije

    Nemam osećaj nostalgije. Ponekad se prisetim "starih" vremena, negde ih zapišem i to je sve. Ne žalim preterano za prošlošću. Posle smrti majke, 2003. kuća u kojoj sam odrastao je prodata a sa kućom su nestale stvari sa tavana na kojem su bile neke uspomene. Sila prilika me je sprečila da razaberem, šta bih zadržao za uspomenu. Naime, pre prodaje kuće, pripalo mi je da sredim tavan ali su mi na pola posla javili kako mi je otac na samrti u Baru pa sam sat vremena nakon javljanja, otputovao u Bar. Preživio je, sve do 2010. ali je tavan, neko drugi raspremio i uspomene su završile na deponiji. Pstojala je jedna kutija sa pismima i razglednicama koje sa primio, par fotografija i još kojekavih sitnica u vidu narukvica, minđuša, prstenja, privezaka. Nestalo je pre 20 godina i memorija je sve što posedujem. 2006. sam razdelio ostatak koji sam sačuvao a od tog doba, sve stvari koje ne pogledam godinu dana, završe u kontejneru.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •