Plasticne operacije
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 57
  1. #1

    Plasticne operacije

    Da bi sacuvala svoj mladenacki izgled Demi Moore je poslednjih godina potrosila preko 420.000 dolara na plasticne operacije kako razlika izmedju njenih 43 godine i 28 godina njenog muza Ashtona Kutchera nebi bila previse uocljiva. Zena naravno izgleda bombasticno ali dali bi se vi podvrgle takvim operacijama pa makar bio Kutcher u pitanju?

    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #2

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Zena naravno izgleda bombasticno
    Da, izgleda toliko bombastično da sam je jedva prepoznala skoro u onom filmu "Half light". Više joj lice i nema izraz koliko se zategla. Ne znam, ja sam protiv plastične hirurgije u takve svrhe. Divim se medicini koja je postigla šta je postigla ali ja bih radije zadržala ovih mojih hiljadu nedostataka nego se dodvoravala nekom Kučeru. Bitnije mi je da sam mlada zauvek iznutra i tako i ljude oko sebe posmatram. Muka mi je od riba koje su ribe samo zato što imaju pare. I sve urađene na isti kalup. I sve hoće da imaju usta kao Anđelina, dupe kao ova, nos kao ova. Kopije i klonovi. Volim svaki deo svog tela koji me čini različitom od ostalih.

    Napravite sebi život takvim da budete zadovoljni i bez sisa. Onda ćete biti lepi i sebi i okolini
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Plasticne operacije

    Znam bar dvadeset drugih nacina kako bih potrosila pare, ali ne bih uradila plasticnu operaciju, pa tek da mogu iz malog dzepa da je platim. Apsolutno sam svesna svih svojih nedostataka i neki od njih me povremeno dovedu u stanje uznemirenosti, ali ne tolike uznemirenosti da bih ih se po svaku cenu resila.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Plasticne operacije

    Plasticne operacije me ni najmanje ne privlace, ali su ujedno jedna od retkih stvari za koje ne mogu potpuno tvrditi da ih ne bi uradila. Ovako psihicki stabilna, imam jasan stav koji je protiv bilo koje vrste plasticnih operacija, ali da me je neko pitao ovo isto u postpubertetskom periodu - nisam sigurna kako bih odreagovala.
    Kako god bilo, verujem da se nikada necu odluciti na ovakav korak, jer sam vremenom naucila da budem srecna i zadovoljna svojim telom i nema te situacije koja bi me naterala da slobodnom voljom i bez zdravstvenog razloga odem nekome pod noz.

  5. #5

    Odgovor: Plasticne operacije

    nemam ništa protiv ako neko ima neki nedostatak,ožiljak ili tako nešto..
    a zaustaviti prirodni tok..se ne može...pl.operacijom se samo na kratko odlaže i to je sve..
    treba biti zadovoljan onim što nosiš u sebi,pa će te tako i okolina prihvatiti..
    ako si truo iznutra..
    ni jedna operacija ovog sveta to ne može promenuti...ni ulepšati...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #6

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Napravite sebi život takvim da budete zadovoljni i bez sisa.
    Uh tesko,
    volimo i mi sise no trpimo
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  7. #7

    Odgovor: Plasticne operacije

    Jedino ukoliko bih morala.Volem ja sebe ovako nesavrsenu...
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

    Odgovor: Plasticne operacije

    Verovatno bi ovoj diskusiji dobro dosao i neko ko iskustvo plasticne operacije ima. Dakle, operacija nosa koji je prosao kroz jedan pad i lomljenje i nista mu strasno nije falilo ali nije izgledao onako kako je izgledao pre i meni se nije svidjao. Da, svi su rekli sta ce mi ali nisam se dala. I sad sam zadovoljna! Mislim da bi svi koji imaju neku popravljivu devijaciju nosa i kojima to (mozda i samo malo ali konstantno) smeta i zele da porade na njoj, plus mogu da je rese i finansijski i ne plase se operacije i... Stvarno ima puno preduslova, ali ono sto hocu da kazem je da oni koji misle da im plasticna operacija treba imaju moj glas.
    Ja hocu i mogu...

  9. #9

    Odgovor: Plasticne operacije

    Ne bih to na sebi nikad uradila(grudi,usne...itd)al licno nemam nista protiv toga...ako neko voli..sto da ne
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Plasticne operacije

    Vrlo diskutabilno...

    U principu sam protiv samo da bi se postigla savrsena plastika nametnuta od strane raznih casopisa itd..
    Medjutim kada ce to pomoci nekome da psihicki se osnazi onda sma za...
    Mislim Majka Priroda se nekada poigra sa nama i ljude ucini bas onao ruznim i ma kakva da je unutrasnja ljepota ne moze doci do izrazaja jer odbojna fasada ne dopusta...E to su slucajevi kada podrzvam...
    A one sitne prepravke tipa sisa i usana i zatezanja lica i ostalih delova tela,e tu sam protiv...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  11. #11

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo diskutabilno...

    U principu sam protiv samo da bi se postigla savrsena plastika nametnuta od strane raznih casopisa itd..
    Medjutim kada ce to pomoci nekome da psihicki se osnazi onda sma za...
    Plastična hirurgija je korisna kao deo medicine. Medjutim ovo danas je postala industrija. Zato se toliko forsira u medijima... i sve je vise devojaka koje su se podvrgle nekom zahvatu, čak zapanjujućeg uzrasta. Zato priča medijska priča uvodi ovo u zonu svakodnevnog i potpuno normalnog jer je bože moj 21 vek.

    Zaista iam onih koji nemogu da prevazidju psihicki svoje fizicke nedostatke. Pa nek se operisu, to ipak nije krajnost i nisu sviduhovni gurui...pa da sve podnose Ima smisla kad je devojka izvrgnuta ruglu od strane pakosnih bubuljicavih tinejdžerskih vršnjaka, zbog npr. nosa pa želi operaciju. I ajde ako nema drugo rešenj ili je stvarno "pajser" ili mož' "burek da seče nosem", nek se operise.
    Ali ako su joj male sise 4, i ako nema nos kao aktuelna i najpopularnija pevaljka trenutno, onda je to za psihoterapiju....
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  12. #12

    Odgovor: Plasticne operacije

    e draža mi je moja jedna orlovska surla, nego hiljadu droćkavih od džeksona majkla.
    nattydread is coming to dinner

  13. #13

    Odgovor: Plasticne operacije

    Ljudi se često osećaju nesigurnim u sebe ako im smeta neki detalj na licu (oblik nosa, ušiju, obraza, brade...), ili telu (oblik i veličina grudi, bokova, zadnjice, stomaka, butina, nadlaktice na rukama...). Nisam protiv plastične ili rekonstruktivne hiturgije ako će to rešiti "anomaliju" i još više problem u glavi dotične osobe. Intervencija će uspeti samo ako se posle nje ta osoba bude osećala zadovoljnom i povrati izgubljeno samopouzdanje.

    Naravno da postoji opasnost da se nastavi sa korekcijama tipa:
    "moglo bi se popraviti ovo ovde, pa malo doterati ono tamo, pa...", a ko jednom uđe u nešto lako mu se vrati i bez pravog razloga.

    Evo jednog primera iz života: Drug iz srednje škole je imao izrazito velike i klempave uši. Doživljavao je razne vrste provokacija, imao je velikih problema da se uklopi u društvo i kompleks da je previše ružan, da nepominjem probleme sa upoznavanjem devojaka (momak je pametan, posle srednje je upisao i završio FTN računarski smer u roku, ali ga je taj problem uvek sputavao). U međuvremenu sam čuo da je išao na plastičnu operaciju ušiju (uši su mu stvarno odlično korigovali da se uopšte neprimećuje da je bila intervencija). Kad smo se sreli u gradu kao da sam pričao sa drugom osobom, bio je mnogo opušteniji, sigurniji u sebe... znači u njegovom slučaju intervencija je postigla željeni cilj, i estetski deo a i ovaj psihološke prirode.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #14

    Odgovor: Plasticne operacije

    gde je to uradio? hvala unapred

  15. #15

    Odgovor: Plasticne operacije

    Nemam nista protiv da se uradi plasticna operacija ako je potrebna.

    Nama u porodici se desila nesreca i ja cu to vama ispricati.
    Moja sestricina se opekla na plin kad je imala sest godina. Htela je da dohvati mleko sa sporeta, a nije videla da je baba zaboravila da ugasi plin (ostavila je tiho da gori) i otisla u prodavnicu. Plamen je uhvatio njen rukav i ona se uplasila i otisla pod cesmu da gasi. Deda je bio u dvoristu i cuo kako vristi i utrcao unutra. Bilo je strasno,ja sam spavala i probudilo me plakanje. Izgorela joj je desna strana,bradavicu nema a koza joj je naborana jer su joj presadjivali kozu sa butina. Ona ima cetrnast godina i hvala Bogu nema nikakvih problema. Lekari su rekli da ne moze da ide na plasticnu operaciju dok ne napuni dvadeset godina.
    Kod takvih slucajeva stvarno treba operacija.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dijeta nakon operacije žuči
    Autor -milan- u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.02.2008, 21:25
  2. Laparoskopska metoda operacije zucne kese
    Autor vvasojevic u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.10.2007, 13:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •