Plasticne operacije - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 57 od ukupno 57
  1. #46

    Odgovor: Plasticne operacije

    Podrzavam sve sto nije preterivanje pomodarstvo i ostali tripovi su mi bljak, pa mi i plasticna hirurgija kao takva dodje bljak. Ako zelis nesto da kod sebe ispravis jer ti to nesto na sebi smeta, to mi je ok. Sezonsko pumpanje i ispumpavanje je druga prica.
    Licno, jedina od operacija koju bih kod sebe uradila je samo malko pumpanje usana, i to gornje, jer kad se nasmejem izgledam kao da nemam gornju usnu, ali verovatno to necu uraditi. Sve ostalo meni prvo, zato sto ne razmisljam u tom pravcu, zadovoljna sam sobom i ovako i ono sto mogu da promenim je uglavnom takve prirode da moze da se promeni i bez noza i sisaljki, samo mi ne smeta pa zivim sa nedostacima svojim, srodili smo se. Drugo, nesto ne verujem da cu ikad da imam dovoljno love za takve neke operacije, pa opet u tom pravcu ne razmisljam. Ali, nikad ne reci nikad.
    Ono sto me.. pa, zacudjuje je podatak da sve vise ljudi plasticnu hirurgiju gledaju kao na deo modne delatnosti. Ne kao deo medicine. I nisu obavesteni dovoljno da su to operacije, a ne sminkanje ili cupanje obrva i da tu svasta nesto moze da podje naopako.
    Polazim od sebe, jer sam zadovoljan sobom ovako iako postoje stvari koje bih volela da promenim, ovo sam ja. Kad bi mi nesto toliko smetalo da mi stvara probleme sa zivotom, sto fizicke sto psihicke, podvrgnula bih se operaciji. Bogu sam zahvalna sto me stvori ovakvu, sto nemam na sta veliko da se pozalim a ostalo ce da bude kako treba.
    I naravno, da pozdravim roditelje koji su me vaspitali ovako kako jesu
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 19:54
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #47

    Odgovor: Plasticne operacije

    Plastične operacije (skupe i često opetovane, koje su bile karakteristika prvo dama iz džet seta, dok je danas to dostupno mnogima), su, rekao bih, jedan prirodni fenomenološki izraz sticanja profita u uslovima potrošačkog društva i dostignutog stepena tehnologije (plastične i istetske hirurgije) u jednom isorijskom trenutku...

    One su, po mom dubokom uverenju još jedan u nizu pokušaja koji traju od samih početaka naše vrste i koji su izazvani čovekovim iskonskim strahom od smrti kojima se želi preduprediti priroda i sprečiti neminovnost koja se zove sopstvena prolaznost...

    Lično me je baš briga i za operacije i za osobe koje im se podvrgavaju. Verujem da su one samo uvod u neku ko zna kakvu budućnost, raznorazna podmlađivanja, refreširanja i šta ti ja sve znam. Takođe sam siguran da medicina neće odoleti nastojanjima i zahtevima vladajućih elita da se što više i što uspešnije pozabavi njima da im maksimalno produžuje živote do konačnog pronalaženja načina da se postane besmrtan...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #48

    Odgovor: Plasticne operacije

    zimus sam bila na nekakvoj operaciji....sa mnom u sobi je bila i jedna devojka koja je operisala nos...taj postoperativni tok izgleda jezivo....ona je sva u podlivima i nos je nekako sa svih strana zapecacen,osim sto ima dve rupice za nozdrve koje cisti stapicima za usi....kaze da je to neprijatno i da je boli...riba je inace super,duhovita,elokventna,prijateljski nastrojena...vazda joj je smetao nos,tacnije njegova duzina,ne oblik
    ja nemam pojam koliko se cene takvih operacija krecu kod privatnika ali u KBC -u su smesne...nekih dvesta eura....
    rezultat?
    ona ima nos o kakvom je sanjala,prezadovoljna je
    i sad,kako da budem protiv takvih zahvata?
    ali mi se ne svidja preterano zatezanje lica,pa izgledate ko riba,pa dzaba zategnuti obrazi kad koza na vratu visi
    starim,pa sta?
    idemo dalje...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #49

    Odgovor: Plasticne operacije

    dodao bih ,odnosno ponowio bih ,da je ljepse kad je nesto prirodno,nego izwjeshtaceno...na primer one cecine usne su grdilo bozje...jel moguce da nije swjesna kako su joj zwale ruzne znaci,pi! i narawno kad sisetine maksimizuju do welicine balona za nowu godinu koji kod nas kkostaju chak 2 eura po komadu
    sto kaze starsica,samo da nije pretjerano,znaci manja korekcija i ok..al owo sto opisah gore

  5. #50

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Da bi sacuvala svoj mladenacki izgled Demi Moore je poslednjih godina potrosila preko 420.000 dolara na plasticne operacije kako razlika izmedju njenih 43 godine i 28 godina njenog muza Ashtona Kutchera nebi bila previse uocljiva. Zena naravno izgleda bombasticno ali dali bi se vi podvrgle takvim operacijama pa makar bio Kutcher u pitanju?

    I da se vratimo na temu - dal bih promenila nesto na sebe zbog coveka pored mene?
    Ne, jer ne zelim da imam pored sebe nekog ko ne voli me zbog mene, vec bi da ima nesto drugo...Malo vece sise, malo manje dupe, malo ovo malo ono....Idi brate nadji nesto takvo, pusti mene....
    Hocu reci - ne bih dozvolila nikome da mi nabija komplekse pa makar bio Ashton Kutcher -


  6. #51

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Hocu reci - ne bih dozvolila nikome da mi nabija komplekse pa makar bio Ashton Kutcher -

    vala ,njemu najmanje...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #52

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    I da se vratimo na temu - dal bih promenila nesto na sebe zbog coveka pored mene?
    Slušala sam skoro doktorku koja kaže da devojke koje imaju problem i koje dolaze sa dečačkim torzom obično dođu sa roditeljima. One druge dovode najčešće sponzori. Nemaju problem da ostvare vezu zbog kompleksa, one su već u vezi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #53

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku


    PS. Ako mi neko kaže da je gornja slika ''do bola'' bolja od donje, i donju nazove napucanom..a da zaista tako misli...ja krećem peške na mesec...
    neću da kažem da je gornja slika "do bola"... ali zato moram da primetim da je za razliku od donje slike, na gornjoj slici slikana sa malo skupljenim ramenima, i pogurena

    Razlika bi bila vidljiva i bez toga

    e sad, to što kažeš da podvrgavanje plastičnoj operaciji može da bude uradjeno sa ukusom i bez preterivanja se slažem

    Elem, nisam neku pobornik, a da budem iskren nisam ni naročiti protivnik
    neću sedati ja za operacioni sto, pa me tako nije nešto puno ni briga

    Lično vidim im opravdanost samo iz zdravstvenih razloga
    znači, ako će se operisani posle toga osećati bolje OK
    problem je što je to kod nekih prešlo u bolesnu opsednutost za lepotom, pa čim vide boru koju ne mogu prekriti kremama

    uostalom, ne vidim razlog zašto se svi na temi vatamo za sisa i dupeta, kao da se samo oni operišu

    Selin Dion: pre, i nakon operacija



    šta ja znam, meni nije logično da neko kad napuni 40 ili 50 godina bolje izgleda nego kada je imao 20

  9. #54

    Odgovor: Plasticne operacije

    Ja sam juche gnjechila dude u koje su ubacheni silikoni. What a feeling Kuma me jedva odlepila od njenih mezimica
    DakleM...nikad nije imala ovako dobre sise kao sad, nije preterala sa velichinom, ona zadovoljna, muz zadovoljan iako je bio protivnik "metanja stranih tela u sebe", pa zasto bih ja onda imala nesto protiv? Moje je samo da gnjechim kad odem kod nje...mislim...preporuchuju, jel...

  10. #55

    Odgovor: Plasticne operacije

    Podrzhavam ljude koji zhele 'maci' poglede sa sebe, ali ne i one koji zhele da svachije ochi budu uprte samo u njih i ono shto bi zahvatom pretjerano istakli ...
    Znachi, podrzhavam samo u sluchaju da se zaista otkloni, 'sanira', 'ublazhi' neshto shto je ruzhno za vidjeti (mada sam mishljenja ako nas on/a vole, tj ako ga/je volimo nishta njegovo/njeno nam nece smetati ..)..Ali ipak svi se mi koliko god (ne) priznali tezhe nosimo sa kompleksima...
    uradila jesam - uklonila neshto shto mi je godinama stvaralo kompleks i izazivalo pohotne mushke poglede, sve je proteklo potpuno bezbijedno..ne kajem se, imala sam apsolutnu podrshku..i sad sam zadovoljna
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #56

    Odgovor: Plasticne operacije

    za one sa plićim džepom..ili suficitom straha od noževa i reckanja..
    Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #57

    Odgovor: Plasticne operacije

    Ako će to uticati na samopouzdanje i bolji kvalitet života, podržavam, još kako. Ali mislim da uvek treba gledati da na takve intervencije odete na dobru nanokliniku a ne da se trudite da prođete jeftinije, pa vas unakaze za sva vremena. Mnogi su to osetili na svojoj koži, a povratka na staro nema. Pogledajte samo na šta liče neki od poznatih, a kamoli tzv. običan svet.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Dijeta nakon operacije žuči
    Autor -milan- u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.02.2008, 21:25
  2. Laparoskopska metoda operacije zucne kese
    Autor vvasojevic u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.10.2007, 13:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •