Plasticne operacije - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 57
  1. #16

    Odgovor: Plasticne operacije



    Ovom čoveku se oduvek divim, a boga mi i vrrrrrrrlo rado i dalje gledam bez obzira na godine, na bore (a ko još stigne da ih primeti pored ostalog) ...



    O ovom čoveku ne znam dovoljno . Možda je imao neku nesreću, a ne samo problem da sebe prihvati kao lepog čoveka koji stari kao i sav ostali svet.
    Znam da bih onaj njegov smešak koji sam prvi put videla u " Nine 1/2 Weeks " gledala i ono ćutanje iz " Angel Heart " slušala isto tako rado i bez ovih silnih korekcija.

    Čak ni tim javnim ličnostima ne zavisi ni profesionalni život od izgleda ,osim ako ga izdeformišu operacijama i izgube mogućnost da pokažu emociju.
    A tek nama ...

    Još verujem da niko nije toliko nepromišljen da bez dobrog razloga ode na plastičnu operaciju. Stvar mozga.

  2. #17

    Odgovor: Plasticne operacije

    na sebi ne bih nista menjala ne zato sto sam idealna vec zato sto volim sebe ovakvu kakva jesam. pitanje je da li sam za ili protiv?? za sebe licno znaci ne. ali ako neko iz estetskih,zdravstvenih ili pomodarskih razloga uradi odredjene korekcije smatram da je to u redu
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #18

    Odgovor: Plasticne operacije

    Mislim da bi svako trebao da vidi kako zaista izgleda jedna takva operacija.Imala sam priliku nedavno na kablovskoj da vidim zatezanje stomaka, podizanje kapaka,liposukciju,ugradnju silikona,...Strasno izgleda a jos pored toga nije ni malo bezazleno.
    Plasticnu operaciju opravdavam samo u situacijama kada osoba pati od teskih kompleksa,a narocito prilikom saobracajnih nesreca i teskih povreda.
    Ne osudjujem nikog ko to radi jer lako je npr.nekoj prsatoj devojci da ismejava drugu koja je ugradila silikone.Ona ima lepe grudi i nema potrebe za time.
    Logika mnogih je da je samo prirodno lepo.To je bas govorila jedna dama nasminkana do maksimuma,sa sveze uradjenim vestackim zubima i ofarbanom kosom.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #19

    Odgovor: Plasticne operacije

    Neka svako radi sebi šta mu volja, ali nemoj da očekuje da ga drugi prihvataju i cene više nego što on sam sebe (ne) ceni takvog kakvog ga je bog dao.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  5. #20

    Odgovor: Plasticne operacije

    Imala sam priliku, kao i jovuk, da na tv-u pogledam kako se rade raznorazne plastične operacije.
    Generalno nemam ništa protiv plastične hirurgije, ali ja to nikada ne bih uradila.
    Nisam savršena, ne smatram svoje telo savršenim, ali sitni nedostatci ga čine mojim.
    Takvo je kakvo je i takvog ga volim.
    Treba voditi računa o svom izgledu, pa sad kako ko voli, neko se secka a neko ne.
    I još jedna stvar, ako se nečega užasavam u životu onda je to fizički bol.
    Oporavak posle estetskih zahvata je relativno dug i bolan (koliko sam uspela da primetim u gorepomenutim emisijama).
    Prema tome jok ja
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: Plasticne operacije

    Daleko od toga da ne volim sebe ovakvu kakva jesam. Generalno nisam ništa posebno, čist prosek za moje godine, ALI ne bih imala ništa protiv kad moje grudi počnu još više da prkose gravitaciji da pazarim jedan broj veće
    ne zbog drugih, nego zbog sebe
    ili pak, da imam (a na svu sreću nemam) tanka usta, ne bi se mislila ni trenutka..
    Ne volim ni ja bol, bolnice i sl. ali nemam ništa protiv estetske hirurgije u razumnoj meri.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #22

    Odgovor: Plasticne operacije

    procitala sam vase postove i slazem se sa vama drugi u redu al ne ja
    daleko od toga da jedan plasticar ne bi imao sta da radi malo zatezanja i ko zna sta bi on jos nasao al bitno je da to onda ne bi bila ja sa svim manama i vrlinamabila bi plasticna lutka sa naslovne strane
    ja na to gledam ovako da starimo moramo i da je lepota prolaznae sad sto neko daje akcenat na fizickoj lepoti kao da je samo ona vazna u zivotu 90-60-90 ......hmmmm stvar ukusa....

    p.s. shvatila sam nesto nije sve u lepoti ima nesto i u lovi
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #23

    Odgovor: Plasticne operacije

    Nemam nista protiv plasticnih operacijaja sam ta koja se ne bi usudila na tako nesto ,a drugi slobodno

  9. #24

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat lamb kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno bi ovoj diskusiji dobro dosao i neko ko iskustvo plasticne operacije ima. Dakle, operacija nosa koji je prosao kroz jedan pad i lomljenje i nista mu strasno nije falilo ali nije izgledao onako kako je izgledao pre i meni se nije svidjao. Da, svi su rekli sta ce mi ali nisam se dala. I sad sam zadovoljna! Mislim da bi svi koji imaju neku popravljivu devijaciju nosa i kojima to (mozda i samo malo ali konstantno) smeta i zele da porade na njoj, plus mogu da je rese i finansijski i ne plase se operacije i... Stvarno ima puno preduslova, ali ono sto hocu da kazem je da oni koji misle da im plasticna operacija treba imaju moj glas.
    Hej Cao Lamb,ja zelim da uradim estetsku operaciju nosa,pa me zanima gde si radila operaciju i kod kog dr. Ja sam inace iz Novog Sada i ovde nemogu da pronadjem ni jednog valjanog doktora.Pisi!!!!!!!!! Pozzzzzzzzz

  10. #25

    Odgovor: Plasticne operacije

    swe zene koje zene da se podwrgnu wjestackim sisama ili slicno,imaju moj blagoslow,samo sta kad budem jako mesio,onako strastweno...oce li izdushit to
    inache,cecina usta izgledaju najjace odwratno...grdja usta jos nisam gleda'

  11. #26

    Odgovor: Plasticne operacije

    Jok, nikada ne bih...iz estetskih razloga...narocito ne grudi (da mi neko prcka pa mi napravi vise stete neg' koristi...citala o raznim slucajevima )

    ...mada sam se jedno vreme nosila mislju da smanjim....ali posto sam hipohondar, bojim se tih intervencija...(meni zene normalne gradje a sa povecim grudima izgledaju "grbavo")

    Sto se masaze (da ne kazem mesenja) tog dela tice...cak je i preporucljivo (ma obavezna svakodnevna dugotrajna masaza)....jedino koliko sam upucena je zabranjen let avionom (jer silikoni pucaju, brrrrrrr...)

    A usta su tek zeznuta...pogledajte samo onu Sani Armani....kanda ona i Karamela isli kod istog cike plasticara...

    Ali, ko voli nek' izvoli
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #27

    Odgovor: Plasticne operacije

    ma nikad,tu da imam pola neprirodnog tela,ali nemam nista protiv samo neka izvoli ko hoce

  13. #28

    Odgovor: Plasticne operacije

    Prošle godine sam prvi put pipnula silikonske grudi kada me je devojka na pregledu pitala da li sme da radi to (predloženu proceduru iz neke tamo oblasti medEcine) obzirom da ih ima. I pitala sam je da li smem da vidim ima li razlike u dodiru ovih bez i tih sa silikonom. Nema, mada ona kaže da je posle ubacivanja implantata i neko vreme posle toga, bilo tvrđe.

    @ Koliko li je bilo pp posle "želala bih da smanjim"
    Sme da se leti avionom . Cela estrada je u silikonu, kako bi išli u folkoteke BriZBen kod DizedoRfa i sl.?

    Gledala sam operaciju žene kojoj je pukao implantat starije generacije u jednoj dojci. Mislite da ga je izvadila i zaboravila na sve to? Ma neeee... Ugradila je "savršenije" i kad je već pod anestezijom, uradila i zatezanje lica. L.A. je to...

    Usne? Jeste lepše kada su sočne, pune, kada nije neka bezlična linija umesto fine gornje usne. Ali, znam neke sa tim "bezlično tankim usnama" koji se tako lepo smeju da ni ne pamtim usne onih koji su bili sa njima. A i kada se uradi povećanje (usne ili usana), treba videti kako izgledaju posle godinu - dve - tri kada "ispari" kako-beše-naziv-one -supstance koju ja prevodim kao "voda"

    Ishabala se rečenica, ali ja u nju verujem: to su operacije, a ne odlasci kod kozmetičara, pa su mi prihvatljivi samo kada prave žešće psihičke smetnje - od ušiju, nosa, pa čak i grudi ako neko ko ima sve validno proceni da će korist od operacije biti veća od rizika koje nosi.

  14. #29

    Odgovor: Plasticne operacije

    Plasticne operacije opravdavam samo u slucaju kad se radi o velikom estetskom problemu, koji ukoliko bi se resio, pomogao bi osobi da se bolje oseca ili u pitanju je zdravstven problem (najcesce kod devijacije nosa)
    Podmladjivanje i menjanje licnog opisa jer tako svi izgledaju i jer takva je moda, za mene je najveca glupost. A narocito sto svi vole da izgledaju ko neka pevacica ili akterka.

    Svako ima svoje mane i treba se nauciti da zivi sa tim. Ja sam se naucila, iako mi je trebalo dosta vremena, da nosim svoje oziljke i da ih ne krijem. Cak i kad su mi predlagali plasitcne operacije kako bi postali manje vidljivi - nisam htela.

    Treba covek nauciti da voli sebe takav kakav je, pa tako ce ga i ostali gledati.
    Ipak najvaznije je kakav je u dusi. Za njeno menjanje ne postoji nijedna plasticna operacija - niti da je podmladi, niti da je oblagorodi.


  15. #30

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Plasticne operacije opravdavam samo u slucaju kad se radi o velikom estetskom problemu, koji ukoliko bi se resio, pomogao bi osobi da se bolje oseca ili u pitanju je zdravstven problem (najcesce kod devijacije nosa)
    Podmladjivanje i menjanje licnog opisa jer tako svi izgledaju i jer takva je moda, za mene je najveca glupost. A narocito sto svi vole da izgledaju ko neka pevacica ili akterka.
    Smatram da si u pravu ali ja ipak podržavam estetsku hirurgiju .

    Veruj, zna to da bude dobro...do bola dobro !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dijeta nakon operacije žuči
    Autor -milan- u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.02.2008, 21:25
  2. Laparoskopska metoda operacije zucne kese
    Autor vvasojevic u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.10.2007, 13:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •