Sasu Jankovica za predsednika! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Biter...ključno pitanje za tvog kandidata je ovo:
    - Da li bi Vi isto postupili kao makedonski predsednik kada bi vam zatražio mandat kandidat koji je skupio podršku obavezivanjem da rastoči zemlju?
    Naime, sam bivši zaštitnik građana se kune u zakone, tvrdi da je legalista i tom logikom je verovatno da bi on "ispoštovao proceduru" iako bi time rasturio državu. Zar ovoj zemlji nije potreban patriota koji će "gledati iza brda" i donositi odluke dobre za državu koju predstavlja?
    Btw...videh da se pojavilo još kandidata i iz neformalnih kontakata zaključih da mnogo veće šanse na izborima ima onaj mladi šaljivdžija, Preletačević- Beli nego mastodonti srpske politike. Opšti utisak mojih poznanika je da je mladić najiskreniji kandidat i da je svojevrstan "odgovor" naroda na decenijsko šikaniranje. Ako RIK potvrdi njegovu kandidaturu možda i ja sam izađem i dam mu glas od srca.
    Na mlađima svet ostaje, još ako su pozitivci tim bolje!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #17

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Sivi, postoji ustav i postoje zakoni. Ispostovanje ustava i zakona je obaveza a ne uslov. To je nesto sto cini drzavu i to je nesto sto i pravi smisao drzave. Najvisi stepen demokratije je i sposobnost rastakanja drzave, ukoliko je to po ustavu i zakonima. Donosenje takvih akata takodje. (Ceska, Slovacka, itd...).

    Ovde se ne radi o rastakanju drzave, vec o stvaranju normalne i jake Srbije. Bezakonje, protekcionizam, mitingasenje potkradanjem javnih preduzeca nisu drzava. To je mafija, zlo, bezperspektivnost.

    Sasa Jankovic do pobede! Ljude koje cekamo smo mi!






    Danas u podne Sasa Jankovic u Novom Sadu. Pokazite moji Novosadjani! Do pobede!
    Poruku je izmenio biterlemon, 25.03.2017 u 06:54
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Ne mogu da podržim kandidata iza koga stoji DS
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    @Biter..prvo ti pročitaj zakletvu predsednika pa onda pričaj. Njegova je dužnost da brani državu!
    Inače..kao što je već red a i opšte poznat kriterijum izbora ovaj plakat je SJAJAN:

    Ime: Ja sam za 5.jpg Pregleda: 173 Veličina: 89.9 KB


    Poruku je izmenio Sivi, 25.03.2017 u 19:21
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #20

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Cisto radi podsecanja ,predsednik Makedonije je to vec dosta dugo.I na sve dogadjaje u svojoj zemlji prilicno je cvrsto drzao oci zatvorene,slicno nekim drugim iz okoline.Kao neko 'dalekovid' ,sta je mislio,da se to deca igraju,prave neke planove,kule u vazduhu,pa ce kad se umore to sve pasti u vodu?I sad se iznenadio kad su mu ti planovi stigli na sto?
    Inace ,meni je ovo ubedljivo najbolje

  6. #21

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da podržim kandidata iza koga stoji DS
    1. Iza Sase Jankovica stoje gradjani koji veruju u demokratske principe.
    2. Koga mozes da podrzis? (na ovim izborima?)
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    @Biter..prvo ti pročitaj zakletvu predsednika pa onda pričaj. Njegova je dužnost da brani državu!
    Inače..kao što je već red a i opšte poznat kriterijum izbora ovaj plakat je SJAJAN:

    Ime: Ja sam za 5.jpg Pregleda: 173 Veličina: 89.9 KB


    Poznajem ja Belog, ako dospe u drugi krug, bit ce podrzan od strane cele opozicije.

    Sto se tice rastakanja drzave, upravo dikratura AV AV slabi Srbiju, nisam siguran da on nije spreman rasturiti drzavu samo da ostane na vlasti,

    SJ je stao iza ustava i zakona i naravno da ga podrzavaju i vojvodjani obzirom da je stao za Vojvodinu kakvu predvidja Ustav.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #23

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #24

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!


    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #25

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Kakva je to drzava koja ne hapci ubicu?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sašu Radulovića za predsednika :dry:
    Autor memento u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.03.2017, 08:41
  2. Barak Obama izabran za Predsednika SAD
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.11.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •