Čini mi se da sam videla cica macu
Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 203
  1. #1

    Čini mi se da sam videla cica macu



    Pre nekih par minuta sam videla nešto što na kompu vidim prvi put. Ukočila sam se na trenutak jer sam pomislila da će da umre pa sam isto tako pomislila na sve ono što bi trebalo da prebacim na diskove ali me svakog dana mrzi.

    Elem, zakucao mi se nešto signal i ja se resetujem. Otišla sam u kupatilo, tako da nisam videla šta se sve odvijalo ali sam zatekla plavi ekran (onako kao kad piše welcome) i na njemu je pisalo sledeće (nisam stigla sve da zapišem, ali ko je ovo video verovatno će znati):

    Checking file system on C:
    The type of the file system is NTFS
    One of your disks needs to be checked for consistency.
    CHDSK is verifying the files...

    Bla, bla bla... nisam stigla dalje ali je radio nesto u procentima (stage 1 of 3, pa stage 2 of 3 itd)

    What the fuck iz hepning??? I koliko je strašno?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    opusti se....
    to je "normalna" pojava ukoliko windows nije odradio ispravan "shut down" (ako si restartovala "na dugmence"). Prilikom sledeceg boot-a je uradio skeniranje hard diska kako bi ispravio eventualne greske na njemu....

    Citat SQUAW kaže:
    Elem, zakucao mi se nešto signal i ja se resetujem.
    mozes li ovo da pojasnis, kakav signal se "zakucao" pa si restartovala?

  3. #3

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Uhhhh fala ve dobri čoveče ( ili ženo ).

    Nisam išla na dugmence, nego mišem na start - turn off - restart.

    Pa ostala sam bez signala. Ne znam kako bih ti pojasnila Ponekad tako kad mi se sve pogasi, protoka ni od korova i od svuda pootpadam pomogne da se resetujem ili ja ili dečko od koga kradem signal
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Uhhhh fala ve dobri čoveče ( ili ženo ).
    nema na cemu, drago sto sam ti razresio misteriju

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nisam išla na dugmence, nego mišem na start - turn off - restart.
    Ok, savetujem ti da uradis jos nesto, trajace malo duze, ali sredice neke eventualne brljotine na disku:

    Start > Run pa ukucaj chkdsk c: /r, otvorice ti se neko crno prozorce i tamo ukucaj Y, onda restartuj komp, pa ce odraditi malo detaljniji scan diska.


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa ostala sam bez signala. Ne znam kako bih ti pojasnila Ponekad tako kad mi se sve pogasi, protoka ni od korova i od svuda pootpadam pomogne da se resetujem ili ja ili dečko od koga kradem signal
    Koji tip konekcije imas? Pretpostavljam da je neki "LAN" u pitanju, tada bi ti verovatno pomogao samo jedan "disable-enable" konekcije, pa ne moras da "se resetujes"

  5. #5

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Sve sam zapisala šta si napisao, to ćem uradim sutra čim ga upalim, sad nešto treba da završim i konačno da odspavam malo nadam se da to može i sutra, da ne mora odmah, ako već nije strašno Thank you very much!

    Što se tiče konekcije, imam kablovski wireless koliko to god nenormalno zvučalo. Taj lik vuče ja mislim sa kabla, a na zgradu koja je na pola puta od mene do njega je stavio antenu, ja imam mrežnu kartu i antenu i lovim signal sa te antene. Kod onih dole monitorčića desno koji svetle mi piše wireless network connection, eto. Uradim ja ponekad i to disable - enable al' kad mi se nešto specijalno ovde sve zaglupi i utrne i uspori, onda se najčešće resetujem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Ma, sta komplikujes, reci lepo da krades signal sa SBB-a
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ma, sta komplikujes, reci lepo da krades signal sa SBB-a


    E Jajasta ako me u'apse zbog tebe ni kajgana ti neće biti ravna
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Prijatelju Blico, vidim da je muka preshla na tebe, zzelim ti puno srece i dobro zdravlje kao i vremena na pretek ahahaha




    Mi volemo SQUAW i ona voli nas !

  9. #9

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    nije frka, 'lebe, ovo dodje kao relaksacija, SQUAW je pismena i zna da postavi pitanje, s kakvima se ja srecem preko dana... eeee to zna da bude muka, al' pos'o je takav

    @SQUAW
    jasno mi je kakvu konekciju imas, al ako tebi "sve zaglupi i utrne i uspori" to onda nije da samo net ne radi, moz' bit' svasta, jbg......za pocetak skeniraj komp kasperskim i ad-aware-om....

  10. #10

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    ovo dodje kao relaksacija, SQUAW je pismena i zna da postavi pitanje

    Khhhm, khhhhm, morala sam malo da se uvažim jbga A i zbog ovih pacera, amatera i ziheraša da mu ga dam po fontu.

    To ad-aware ne znam šta je ali imam Kasperski pa ću njega da nateram da radi nešto korisno čim pre. Tebi debelice još jedan od ja, reputaciju sam istrošila pa ne mogu za sad da ti dam više
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    nije frka, 'lebe, ovo dodje kao relaksacija, SQUAW je pismena i zna da postavi pitanje, s kakvima se ja srecem preko dana... eeee to zna da bude muka, al' pos'o je takav
    Ma znam, nego zezam ovu simpatichnu

    Elem, izmedju ostalog moj posao podrazumeva i da se s vremena na vreme raspravljam sa nesrecnicima koji ne znaju ili stvarno imaju problem sa pushtanjem DVD a na stand alone playerima.. Zove zzena i pita :

    -Ja sam kupila kod vas ovaj crtani film, i stavila sam u dvd i sad su mi izashla neka slova pishe :Srpski, Makedonski, Slovenachki..( To je inache izbor jezika kao i na svakom DVDu) i to se tako vrti u krug..A KAD CE DA POCHNE FILM?

  12. #12

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    UH! Ne znam odakle bih poceo s biserima koje sam doziveo.

    U prisustvu prijatelja, lika sam preko telefona navodio kako da pusti DVD film na kompu, nakon vrlo mucnog diktiranja koraka, sve se zavrsilo, a moj prijatelj koji je to sve slusao ostao je u neverici i pitao me: - Majke ti, kako ti je palo na pamet da ga pitas da li je ubacio dvd disk unutra? (Kada sam skontao da u dvd drive-u nema diska, rekao sam pacijentu da ga ubaci, otvorio mu se "autorun" i film je krenuo u WMP. A meni se kosa nakostresila od jeda.)

    Penzosh jedan zove me i kaze da pise pismo, ali ne zna kako da napise "ono, ono, znate, ono A" (@ - prim. DB), ajde rekoh mu da ima dole pored sata neka dva slova u plavom kvadraticu, EN ili SR, on uzvrati sa "a gde je sat", dalje da skratim pricu kazem mu da proba sa Shift-2, ali, avaj, on ne zna sta je shift, ja mu objasnim da ima dugme na kome pise "Shift" i spelujem mu s-h-i-f-t, kaze on: "A to sva ta cetiri slova da pritisnem u isto vreme, joj ne znam hocu li moci"......aaaaaaaaaaa, e onda sam ga tek pitao kada pise nesto pa hoce veliko slovo sta pritisne, onda je rekao da ima tu neko dugme, itd.....na kraju je otkucao "@". Razgovor je trajao 25 min i ja sam bio potrosen ko krpa posle.

    "Outlook Express mi se pokvario!" "Kako???" "Pa sve ove poruke su izmesane, ne mogu nista da nadjem, a pre je bilo onako lepo da su najnovije skroz gore", "Dooobrooo, ajde sad cu Vam objasniti kako to da namestite, nije nista tesko", "Neka nemojte, bolje Vi dodjite, da ja nesto ne pokvarim". "Ali..."..... Odem, kliknem, sortiram i uzmem 10 "jura"

    Zena jedna zove me i kaze da joj ne radi kablovski internet. Kazem joj da ode u Control Panel, pauza.....pita me kako, pocnem ja, Start>Settings....pauza...."nemam ja to nista", "ajde", rekoh, "opisite mi sta imate na ekranu", kaze ona: "pa sve je crno i na sredini pise da nema signala, ja se zblanuo , pitam je da mi procita sta tacno pise, kaze ona: "No signal. Cable not connected".......... (izvukao joj se kabl od monitora iz kucista)..


    @SQUAW
    Ad-Aware skini odavde: http://www.download.com/3000-2144-10045910.html instaliraj i dalje ce ti se sve samo kasti....ako negde zapne pitaj.

  13. #13

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Ajd mozda neko zna i meni da pomogne ...
    Imam PixelView PlayTV pro TV tuner sa BT878 cipom, i program koji ide uz karticu slajaka sa 352x240 i nece da podigne na 720x576 rezoluciju, dok ostali hoce, a uz to daljinski koji ide u paketu radi jedino sa tim njihovim programom. E sad pitanje je kako da nateram da taj daljinski sljaka u nekom drugom player-u. Probao sam preko WinLirc-a, Girder-a i ostalih programcica i nece da mi prepozna IC. Ajd sad jel ima neko odgovor na ovo moje retoricko pitanje koje se ponavlja vec godinu i nesto jace.

  14. #14

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Evo ga opet plavi, ali drugo piše



    Slikala sam telefonom na brzaka da ne prepisujem, lakše mi.

    Šta se dešava: Komp radi normalno sve kao što je i radio, na netu sam, upload download, sve normalno, ali kada upalim da gledam nešto (konkretno seriju sa diska) u bilo kom programu (probala BS, KMP) posle 15, 20 minuta se pojavi ovo (prvo malo počne da trokira serija) kao da komp nešto hoće da pokrene, a ne može. Prvo sam mislila da me zeza screensaver, njega sam isključila skroz. Nije, i dalje. Nisam vršila druge eksperimente (da prebacim seriju na komp pa da sa kompa gledam, a ne sa diska) i čini mi se da mi se dešavalo i sa nekim drugim diskom tj filmom... a i čini mi se da mi se desilo jednom nevezano za bilo kakav plejer ili disk, samo nisam obratila pažnju jer sam mislila da se desilo tad i neće više nikad, pa se ne sećam lepo da bih objasnila.

    Uglavnom, šta je ovo???? I da li će pomoći da uradim sistem restore na par dana pre nego je ovo počelo da zajebava ovako često?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Ova cica maca mi se chini kao da je neka hardverska greshka... Tipa, uskoro tje da ti umre CD/DVD ili tako neshto slichno... Mada... Mozhe da bude 1000 stvari... Jesi dodavala neshto od nove opreme, menjala drajvere, radila neki update windows-a?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. kristina-cica
    Autor Goga u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.01.2009, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •