Vest: Šta posetiti u Novom Sadu?
Odgovor na temu
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Vest: Šta posetiti u Novom Sadu?

    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2
    Neregistrovan
    Gosti Avatar od  Neregistrovan

    Odgovor: Vest: Šta posetiti u Novom Sadu?

    Novi Sad=najlepsi grad na svetu <3

  3. #3
    Neregistrovan
    Gosti Avatar od  Neregistrovan
    Super opisano, jos samo kada bi se neko setio da ovo stavi na neku mapu i napravi graficku reprezentaciju npr. "pesackih" tura kroz Novi Sad ili sl. Na primer, danas prolazim kroz NS i ostacu cca 2h, sa uzivanjem cu da se prosetam kroz grad; ali definitivno nemam vremena da se vodim ovim detaljnim tekstom gore, dok bih sigurno upotrebio malu mapu neke pesacke ture koja povezuje neke od najbitnijih lokacija.

  4. #4
    Neregistrovan
    Gosti Avatar od  Neregistrovan
    Odlicna je aplikacija za android "Novi Sad talking"

    Moze da se koristi offline tj bez interneta pa je savrsena upravo za turiste,a ima mape i ucrane rute za setnju i vrlo dobro uradjene tekstove o svim znamenitostima koje ni ja kao Novosadjanin rado slusam jer vecinu nisam bas znao

    A ima i Srpski i Engleski jezik!

    P.S. nemam veze sa ovom aplikacijom, samo sam njen koisnik

  5. #5
    Neregistrovan
    Gosti Avatar od  Neregistrovan
    ja zivim u New York-u ,rodjen sam u srbiji, tacnije u Beogradu 1985 ,juce sam dosao da vidim Novi Sad i nista se nije promenio ,isti je kao i pre 5 godina dok je brograd vrh brate ,ja vozim ferrar- ja ,ne pricam to da bih se hvalio neg da vam ispricam nesto.danas sam hteo da ga parkiram na onaj parking kod pozorista i cuvar mi nije dao jer ne zeli da ima veze sa skupim autima ,tako je on rekao,uzad

  6. #6
    Neregistrovan
    Gosti Avatar od  Neregistrovan
    novi sad je uvek bio prelep grad ostao u secanju zadnji put sam ga posetio prije 15 godina,moja prva poseta srbiji eto me ioet u novi sad

Odgovor na temu

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •