Izbori -Srbija 2016.
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Izbori -Srbija 2016.

    Ko dobija?Ko ce biti najveci gubitnik?Zasto uopste idemo na izbore?Da li ce se nesto promeniti?

  2. #2

    Odgovor: Izbori -Srbija 2016.

    Vucica cemo pokusati oboriti, a alternativu nemamo. Nema novih moralno cistih snaga. Verujem da ce se agonija i posle izbora nastavljati. Desnica ce nesto ojacati, sto ce biti izvor novih konflikata u buducnosti.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Izbori -Srbija 2016.

    Na izbore idemo verovatno zbog toga što Vučić želi dopunsko vreme da ostane na vlasti, jer je procenio da sada može da kapitalizuje svoj rejting i dezorijentisanost opzicije u još 4 prmijerske godine, svestan da bi se i njegov rejting (pre svega zbog katastrofičnosti stanja njegove stranke), ali i realne mogućnosti da se značajniji deo opozicije profiliše u kompkatnijeg i samim tim opasnijeg takmaca. Moguće je da to nije jedini razlog, iako mi se čini glavnim. Verujem da je njegov u principu racionalan potez začinjen i iracionalnostima kao što su pre svega sujeta i želja da uđe u istoriju kao neko jako važan, u čemu postaje već smešan, ili, još bolje rečeno, tragikomičan.

    Ne znam ko će dobiti na ovim izborima, ali nije teško pogoditi ko će biti najveći gubitnik. Bar se meni tako čini. Poprilično sam uveren da će Vučić, kad jednom padne, a to i ne mora biti baš tako daleko, to biti zauvek, s tim da će nam period njegove vlasti ostaviti u nasleđe neverovatan broj nesposobnih i loših ljudi na važnim položajima...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Izbori -Srbija 2016.

    Pre pola sata zvoni stabilni dok sam nos držao nad lemilicom i nisam disao da ne mrdnem i napravim kratak spoj. Režeći u sebi dižem slušalicu kad...
    - 'Dan..ja sam taj i taj iz SNS-a i pitam da li su vas posetili SNS predstavnici? Ne? A da li bi glasali za Vučića?
    - Kakve blage Vučić ima sa valjevskim SNS-om? Onaj ko se okruži retardima poput Babića (šef poslaničke grupe najveće partije) i Gvozdenovića (valjevski poslanik za koga ni svaki 20 valjevac ne bi glasao ) mnogo kaže o sebi i sposobnosti procenjivanja ljudi...
    ..tu tuu tuu tuu..
    Desetak minuta kasnije opet zvoni telefon:
    - Vi ste taj i taj? Ovda taj i taj iz SNS-a i želeo bih znati da li bi glasali za SNS?
    - Šta te boli q**c za koga ću glasati? Ali da ti "učinim"..NEEEEE, sigurno neću glasati za SNS!!!
    - Hvala.....tu tu..tuuu.tu..
    Odakle pravo idiotima da iz partija zovu i pitaju nešto što je lično? Da je neko istraživanje ali od iole nezavisnog tela..radi statistike..pa ajde de. Slabo poznaju ovaj narod, slabo poznaju Valjevce i ovime što čine daće epski autogol. Mene neće predstavljati lampara tamo gde je najvažnije, u Skupštini, mog gradonačelnika želim birati imenom i prezimenom, a već mi pun....Hulija Iglesijasa patetičanog čoveka koji je oko sebe okupio gomilu bahatih dupelizaca, nesposobnih, neobrazovanih i bezobraznih. BTW...kad već danas citira Amalrika što to onda ne uradi kako treba? Naime..doslovna rečenica glasi "Pobijte ih sve...Bog će svoje prepoznati".
    Uz ove izbore treba da ide listić na kojem će biti pitanje "1.Da li ste za ulazak Srbije u EU..2. Da li ste za ulazak Srbije u NATO?".. Ko želi voditi ovaj narod treba onda da SLUŠA vox populi!!!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Odgovor: Izbori -Srbija 2016.

    Moralo se malo osvežiti zverinjak u skupštini,tako da su u sitne sate(kad je več bila izvesna ´´trijumfalna´´ pobeda SNS),dozvolilo da za pi.kinu dlaku cenzus predju i proruske i proliberalne i kvazistručne pudlice sa sve dva več odavno prevejana zabavljača koji več 25 godina stvaraju veliku Srbiju i autonomnu Vojvodinu,a jedino su im kaiševi na pantalonama sve duži a kravate sve skuplje...Poštovani gospodine doktore Pajtiču Vi sad vidite koja Vas to manjina u koaliciji sa SNS ruši u pokrajini..i ko su stvarni perverzni četnici..tako da nema potrebe da Slovacima uputite koju reč jer su Vas prebacili preko cenzusa,lokalno pokrajinski i republički,..mada,mi jesmo izgleda postali stvarno neko mudo u politici jer zelena stranka dobija mandate u gradovima gde nema nijednog yebenog Slovaka.
    The rest...is silence.

  6. #6

    Odgovor: Izbori -Srbija 2016.

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    ..mada,mi jesmo izgleda postali stvarno neko mudo u politici jer zelena stranka dobija mandate u gradovima gde nema nijednog yebenog Slovaka.
    Izgleda da si potcenio uticaj Slovakinja ! Rodna ravnopravnost! Uostalom, Slovakinje su žene za respekt! Samim tim pošteno je da imaju svog predstavnika u zakonodavnom telu države.
    BTW...napraviše opet cirkus ovi što na jedvite jade uspeše da ubede svakog 20-og da glasa za njih. Bitna im fotelja po svaku cenu! A inače podržavam rečeno u vezi cenzusa..."ili imaš 5% ili nemaš" i ŠLUS!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Re: Izbori -Srbija 2016.

    ako ...ako je Newcastle dobio najzad kuci sa 1-0 , sto znaci mozda i zaigraju opet u najboljem drustvu dogodine .


    sorry sito za misli mi izmaklo a upali izbori
    Poruku je izmenio rusty nail, 30.04.2016 u 21:24
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #8

    Odgovor: Re: Izbori -Srbija 2016.

    Za sledece izbore da se ovima iz Rik'a kupe racunaljke,brze ce im ici to sabiranje...mozda i tacnije ..a fotelje su bitne svima..

Slične teme

  1. Izbori u Hrvatskoj 2015.g.
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.11.2015, 06:42
  2. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09
  3. Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.03.2008, 20:39
  4. Izbori 2008 ukratko
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2008, 04:43
  5. Vlada ili izbori?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 15.05.2007, 17:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •