Stidne dlačice da ili ne !?
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Stidne dlačice da ili ne !?

    da li češljate stidne dlačice ili ih uklanjate, da li ih preferirate na aktivnom ili poželjnom partneru.... i sve što bi se moglo napisati na ovu temu i dilemu...

  2. #2

    Odgovor: Stidne dlačice da ili ne !?

    Jako dugo nisam pojma imao šta znači narodna izreka "drndati vunu". Taj izraz je odavno izgubljen u novije vreme kada je trend depilacije na brazilku vladao godinama, mada sada dolaze najnovija istraživanja koja dokazuju potrebu postojanja zlatnog runa.
    Znači...raščešljavam, pravim razdeljak i zabacujem preko ramena !
    Što se tiče partnera preferiram postojanje malog, uređenog parkića. Zašto? Zato dok sam bio mlađi tih 15-20 minuta nije pravilo nevolje pa makar bila ćelava, pogotovo što su tada mogućnosti celonoćnih seansi i dugotrajnog kontakta bile prava retkost. Međutim...godine su učinile svoje, hedonizam porastao a vreme za spavanje drastično smanjilo i dešavalo se par puta da se međusobno ozledimo onako ćelavo pripremljeni. Naime dlačice kada počnu rast umeju da budu jako drčne, oštre i nesavitljive tako da se ona osećala kao fakirov šegrt, dok sam ja imao povređen prepucijum, jako osetljiv i na najblaži dodir. Kako god, da bi izbegli te bolne seanse shvatili smo da postojanje pitome i uređene šumice je dobitna kombinacija. Ne povređuje i ne gubi se vreme na prilično opreznu, pažljivu i često bolnu depilaciju.
    Mislim da je popularnost tangi kriva za nastajanje brazilke. Toliko malo materijala koji bukvalno pokriva minimum je uslovilo opštu seču. Sreća...pa meni tange nikada nisu bile nešto na šta bih balio, tako da te prolazne trendove lako podnosim.
    I takooo....
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Stidne dlačice da ili ne !?

    po ovome ispada da smo istomišljenici, ali da i ja dodam nešto svoje:
    moja prva spoznaja za golotinju datira, dakle prva i najjača spoznaja (pored ženskog dojki) bijahu ženski bujni ženski žbunići (za vegetaciju između butina - umjetno gnojivo: Ina Kutina). Dugo vremena sam personifikovao "onu žensku stvar" u navedenoj vegetaciji sve dok stvar, nakon izvjesnog vremena nije bila tako daleka i nedodirljiva. takođe, i najvreliji doživljaji su vezani sa damama bujne vegetacije....
    ali, dođe vrijeme - sve se preokrene.... sada su u trendu nularice, kažu da ćelavost podstiče strast i urednost, mada sam ubijeđen je u šumici lako naći sokova koji prijaju.

  5. #5

    Odgovor: Stidne dlačice da ili ne !?

    U mom rodnom kraju (a verujem i skoro svuda gde žive Balkanci) umeju da kažu:

    - Rđavom qrcu i dlake smetaju!

    Ne znam koliko su zaista dlake stidne bitne, ali kako god da bilo, siguran sam da će to priroda već rešiti, samo treba biti dovoljno strpljiv i, naravno, dugovečan.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Stidne dlačice da ili ne !?

    meni dlake ne smetaju znači da nisam rđav....

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •