Početak ljubavi koju pamtiš
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Početak ljubavi koju pamtiš

    Svi imamo neku lepu, romantičnu ili sasvim šašavu temu o početku ljubavi.. Imaš li hrabrosti da ispričaš svoju?

  2. #2

    Odgovor: Početak ljubavi koju pamtiš

    Bio sam mlad i otisao sam u grad i seo pred fontanu i dosla je ona sa drustvom. Prvi put sam je video, bila je bebac sa svojih 16. Mos mislit da zreli muskarac od 18 nece nista s njom.

    Imala je nesto u tim ocima, neku vatru, radost, sta li... Kako je krenula prica, odala je drustvu da je iz Madjarske, daleko, daleko... Taman da je i zaboravim.

    Sledeci dan sam se budio mislima o njoj. Daleka Madjarska, shoping tura ali kako je naci...
    No.. bebac, daljina, menjaj plocu, nista od toga.

    Sledeci dan mi bane drug, sa njegovom devojkom je bebac bila tog dana zajedno, valjda u gostima. Kaze on meni, hajde idemo veceras u grad, dopadas se M.

    QQ, pa kako, kada se vraca u Madjarsku? Kaze drug, ma odavde je, to je pricala onim napasnicima da ih oladi.

    Hajme, idemo u grad da je sretnem a kao pred drustvom, ona bebac, joj slatke li blamaze.

    Stgli mi u diskac, pozdravili se svi sa svima, bila je i ona tamo, pravila se da me ne primecuje preterano. E sad jbg, kako uhvatiti te lepe oci a da ne pobegnu? Neznam ni ja, stao sam uz shank, ona me pogledala ja sam joj samo dao znak da dodje pored mene. Dosla je i stala, kao da smo oduvek pripadali jedno drugom. Malo smo caskali, pozvao sam je na vazduh napolje. Odveo je u park, zeleo sam da je poljubim ali uvek je izbegla pokusaj, pricom ili gestom. Onako zagrlio sam je malo, htela je da se vratimo pa smo se vratili. Drutvo vec pred diskacem, gde ste pa gde ste bili? ...
    Sisli opet u diskac, krenula lagana muzika, ja je pitao za ples i sve vreme sam se pitao, je li sada ona moja?
    Posle se ritam ubrzao, celo drustvo se sjatilo na djuskanje.
    Oci. Njene oci, nasi pogledi. Gledali smo se plesuci. Imao sam je. Voleli smo se.

    Otpratio sam je kuci. Brzo je pobegla ali sam je uhvatio za jedan poljubac. Bio je to najbolji poljubac u mom zivotu do danasnjeg dana.

    Nije se javljala, terala me u ocaj. Nikada nisam saznao zasto. Pojavila se vremenom u drustvu, mislim da je pokusavala neko priblizavanje ali sam bio povredjen. Ignorisao sam. Posle je hodala sa nekim mojim poznanikom. Zivot nas je par puta razdvojio, spojio, udala se, ja se ozenio, stigla deca. Zivot nas lomi polako...
    Jedno je sigurno. Niko nema kosu kao ona. Kada i danas ugledam tu cudnu smedju nijansu, znam da je tamo ispred moj bebac, najbolji poljubac mog zivota i mozda najdublji pogled ikada. I naravno ta pesma...

    Poruku je izmenio biterlemon, 24.10.2015 u 20:39
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Početak ljubavi koju pamtiš

    Stizemo u Bar nasom legendarnom zeleznicom,jedanaest sati,Sunce upeklo,a nas tri kao tri duha stojimo sa gomilom torbi i zveramo izgubljeno okolo.Umorne,cupave,neispavane,zedne,prljave ,pposledice noci provedene u hodniku vagona su vise nego ocigledne.Trze nas glas'Cure,treba taksi'? Prihvatismo zahvalno ,gurnuvsi mu pod nos adresu na koju da nas odveze.
    Sedim na sredini zadnjeg sedista i pogled mi se srece sa nasmesenim crnim okama,spustam pogled ne registrujuci nista.Ali ,osecam da me i dalje posmatraju.
    'Aaaa,odakle ste vi ,devojke?
    'Iz Vojvodine,kazem,Banata..
    'Ma,da...ali odakle?
    'Ne znate,iz M..malo je to mesto..
    'Jeel? a jesi li ti pa onda moje prezime?Z sestra?
    'Sad ga pogledah radoznalo-Da,otkud znate?
    'Bio sam kod njega,video te tad u prolazu..ali te oci se lako ne zaboravljaju..
    Tako je pocelo..

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Početak ljubavi koju pamtiš

    Bilo je to davno u prvom razredu osnovne ,sve je pocelo kad na sje uciteljica prvi dan stavila u prvu klupu d a sjedimo zajedno,ponjeli smo taj dan omiljenu igracku,ona lutku ja pistolj
    I onda ona onako ljuta baci moj pistolj a ja za uzvrat njenu lutku,ona meni samar ja nju povucem za kikicu
    i onda tako to krenu svaki dan sam je pratio kuci nosio njenu tasnju.Sve to je bilo do petog razreda ,u petom mene premjeste u zadnju klupu ,ona osta u prvoj.cedulje smo slali jedno drugom na casu preko ostalih drugova ,ond a ona na pola godine ode u drugi grad ,ja ostah ..Nije prosla ni puna godina zemljotres i ona se vrati i to ponovo u moj razred..al to vise nije bilo kao nekad ,mene premjestise u drugu skolu jer sam bio nemiran a ona ljuta zbog toga ,smetalo joj sto sam bjezao s a casova s a nekim drugovima i drugaricama ,sto sam poceo d a pusim..I tako zavrsila je ljubav moja prva sa jednom plavom lijepom djevojkom koja je imala najljepse kikice i oci na svijetu bar za mene ...Bilo i proslo sjetim se uvjek tako nekad kad mislima odem u djetinstvo ,jedan lijep grad i jedna ljubav ona prva ,ko zna gdje je sad ..
    Ime: 1970640_824505734230328_1870731730_n.jpg Pregleda: 151 Veličina: 11.6 KB
    Poruku je izmenio andjeo01, 18.09.2017 u 13:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •