Po mom mišljenju najljepša,najsexi cura iz ove sezone Big Brothera Ivona Milovanović nije smjela da ispadne. Da se mene pita Ivona Milovanović je trebala da bude popednica ove sezone Big Brothera. Tužan sam i nesretan što je najljepša cura u ovoj sezoni Big Brothera Ivona Milovanović izbačena. Po mom mišljenju Veliki brat je trebao da zaštiti i spreči izbacivanje najljepše cure u ovoj sezoni Big Brothera Ivonu Milovanović. Žalim što Brandža nije uspeo da zaštiti Ivonu Milovanović. Sam način na koji je Ivona Milovanović nominovana je nedopustiv. Nije pravedno da budeš nominovan na bilo koji drugi način osim glasovanjem u ispovjedaonici. Da Ivona Milovanović nije bila u gubitničkom timu Rade Vasić ne bi bila nominovana i ne bi bila izbačena. Da sam ja u Big Brother kući ja bi zaštitio Ivonu Milovanović na sljedeči način. Stvorio bi klan u kojem bi ja bio vođa, šef a Ivona Milovanović moja desna ruka a ostatak moga klana bi bili Brandža,Tina Šegetin,Barbara Šegetin,Miha i Giba Vasić i Rade i Rada Vasić i tako se mi u klanu ne bismo međusobno nominovali i nebi bili u opasnosti da budemo nominovati i izbačeni iz Big Brother kuče. Šteta što Brandža nije smislio neki slični plan i klan u kojem bi bilo barem osam stanara i koji se međusobno ne nominuju i da Brandža i Ivona Milovanović budu vođe tog klana. Nadam se i vjerujem da sam na pravo mesto postavio ovu temu. Big Brother show je popularan na prostoru čitave Jugoslavije i ovo će biti popularna tema. Komentirajte ovu temu i predložite kako biste vi zaštili najljepšu curu u ovoj sezoni Big Brothera Ivonu Milovanović?