Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
  1. #31

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Joksi ta Monika može da bude broj 1 i najljepša među svim crnkama,brinetama,crvenokosama ali ona se ne može merit sa ljepotom bilo koje dugokose plavuše ali dobro dat ću samo njoj kao broj 1 i najljepšoj od svih crnki,brineti,crvenokosih da je ona na maksimalno 30% ljepote svih dugokosih plavuša. Joksi sada ću ti ispričati jednu lepu i dugu povijesnu priču kojom ću te napokon ubedit da su isključivo dugokose plavuše broj 1 i najljepši tip cure. Joksi znaš li tko je bila Helena Trojanska u povijesti? Helena Trojanska je bila najljepša žena svoga doba u Grčkoj. Prema svim dostupnim povijesnim podacima tadašnjih grčkih povjesničara ona je opisana kao dugokosa plavuša. Helena Trojanska bila je žena grčkog kralja Menelaja. Kada je jednom na dvor grčkog kralja Menelaja došao mladi trojanski princ Paris čim je ugledao najljepšu ženu Grčke dugokosu plavušu Helenu Trojansku on se zaljubio u nju i oteo ju i odveo u svoju domovinu Troju. Naravno kada je Menelaj shvatio da mu je oteta najljepša žena Grčke Helena Trojanska poludeo je i zajedno sa svojim bratom Agamenomom i svim največim grčkim junacima toga doba na čelu sa Odisejom,Ahilejom,Patroklom i ostalima krenuo na Troju. Trojanski rat je trajao 10 godina a uzrok mu je oteta najljepša žena toga doba Grčke dugokosa plavuša Helena Trojanska. Svi znamo kako je završio Trojanski rat? Troja je sravnjena i zapaljena do temelja zbog ljepote jedne dugokose plavuše Helene Trojanske. A vidite sada ovo. Prvi svjetski rat je trajao od 1914.-1918.g dakle 4 godine. Drugi svjetski rat je trajao od 1939.-1945.g. Dakle 2 svjetska rata su trajala ukupno 10 godina a Trojanski rat sam je trajao 10 godina a uzrok mu je ljepota jedne dugokose plavuše Helene Trojanske. Zar treba veči dokaz od tog da su dugokose plavuše broj 1 i najljepši tip cure.

  2. #32

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Daj neko sliku te Ivone, ne pratim BB, pa ne znam ko je ta :D

  3. #33

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Nažalost ne znam uplodirat slike na forumu. Pronađi na You Tube video klip Seksi Ivona u ispovjedaonici Veliki Brat (8.9.2015.) i uvjeri se u njenu božansku ljepotu. Na You Tube imaš preko 50 što duljih što kračih legendarnih video klipova legende Brandže i Ivone Milovanović. Ne mogu sad da ih svih 50 imenujem. Neče ti biti teško pronači na You Tube večinu svih legendarnih video klipova legende Brandže i Ivone Milovanović. Sad sam ti naveo taj u kojem je ona u top seksi izdanju kao što govori sam naslov tog video klipa. Nebudi ljen na You Tube možeš gledat sve legendarne video klipove legende Brandže i Ivone Milovanović kojih se ne mogu zasitit koliko su legendarni i sjajni. Eto na You Tube potraži večinu legendarnih video klipova legende Brandže i Ivone Milovanović. Dat ću ti savet da prvo dođeš do bilo kojeg od tih legendarnih video klipova. U Google upiši Ivona Milovanović u ispovjedaonici. Zatim će ti se otvorit bilo koji njen video klip pa klikni na njega i vidjet ćeš ju. Zatim potraži video klip Seksi Ivona u ispovjedaonici Veliki Brat (8.9.2015.) i videt ćeš ju u top seksi izdanju kao što opisuje naslov video klipa.

  4. #34

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Tužan sam i nesretan što ne znam uplodirat fotografije na forum inače bi već uplodiro barem 10 njenih top seksi fotografija da svi vide koliko je Ivona Milovanović preljepa dugokosa plavuša. Prekljinjem onoga tko zna uplodirat slike na forum da uplodira barem 3 njene top seksi fotografije. Bog blagoslovio onoga tko uplodira barem 3 njene seksi fotografije. Znam da se na ovaj forum mogu uplodirat i video klipovi sa You Tube kada sam video da je Sivi uplodiro jedan video klip na ovu temu da li je bilo u mojoj porodici ludaka zato jer sam po njemu bezveze otvorio ovu temu jer me mnogo strefilo što je po njemu izbačena neka leva likuša. Molim Sivog da također sa You Tube uplodira neki bilo koji video klip Ivone Milovanović i legende Brandže. Bog te blagoslovio Sivi ako mi se smiluješ i uplodiraš bilo koji video klip legende Brandže i Ivone Milovanović a pogoto ako na You Tube pronađeš legendaran video klip Seksi Ivona u ispovjedaonici Veliki Brat (8.9.2015). Ako to netko učini ova tema će biti obogačena. Zahvaljujem.

  5. #35

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Sad znam o kojoj je riječ
    Dobra al, al brate, da se tako ložiš na nju mi nije baš jasno

    Evo jedna slika...


  6. #36

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Sad ću da objasnim zašto se toliko ložim na dugokosu plavušu Ivonu Milovanović kao što bi se jednako tako ložio i na bilo koju drugu dugokosu plavušu da sam ju upoznao gledajuč Big Brother. Ja nažalost još uvek nisam ostvario ljubavnu i seksualnu vezu s bilo kojom dugokosom plavušom. Dosad mi se nudilo nekoliko crnki,brineta da sa njima ostvarim ljubavnu i seksualnu vezu ali odbio sam jer želim isključivo sa bilo kojom dugokosom plavušom ostvarit ljubavnu i seksualnu vezu. Dosad sam uspeo sa dugokosim plavušama ostvarit samo obično prijateljstvo a ja želim ljubavnu i seksualnu vezu. A ma koliko se trudio zasad nisam uspeo ubedit nijednu dugokosu plavušu s kojima sam u velikom prijateljstvu da sada napokon spremni učinit korak više od običnog prijateljstva. One su nesigurne i misle da trebamo još čekat da napokon napravimo korak više od običnog prijateljstva a ja mislim da smo spremni na korak više od prijateljstva da smo spremni na ljubavnu i seksualnu vezu. Nadam se i verujem da ću jednu od njih u sljedećih godinu dana napokon ubedit da smo spremni na korak više od običnog prijateljsta da smo napokon spremni na sretnu ljubavnu i seksualnu vezu. A dotad ću se ložit na svaku dugokosu plavušu koju upoznam pa tako i Ivonu Milovanović jer još uvek nisam uspeo ubedit nijednu dugokosu plavušu sa kojima sa u velikom i sretnom prijateljstvu da smo sada napokon uistinu spremni na korak više od običnog prijateljsta da smo napokon spremni na sretnu ljubavnu i seksualnu vezu.

  7. #37

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ja za sretan život trebam zrak,vodu,kruh,dugokosu plavušu i ništa više. Želim napokon prvi puta u životu voditi ljubav sa bilo kojom dugokosom plavušom da u tom našem prvom vođenju ljubavi pokažem svu svoju ljubav,nežnost,osećanja prema toj dugokosoj plavuši s kojom ću prvi put vodit ljubav. Nažalost ove dugokose plavuše sa kojima sam u velikom i sretnom prijateljstvu još uvek nisu spremne za naš tako velik intiman trenutak. A ja ne mogu više izdržat ni dana bez našeg prvog vođenja ljubavi. Zato se tako jako ložim na svaku dugokosu plavušu koju upoznam pa tako i dugokosu plavušu Ivonu Milovanović. Želio sam odavno da prvi puta vodim ljubav sa bilo kojom dugokosom plavušom ali kao što sam već rekao ove dugokose plavuše još uvek nisu spremne za tako velik naš intiman trenutak i zato mi je mnogo teško i zato se tako jako ložim na svaku dugokosu plavušu koju upoznam pa tako i dugokosu plavušu Ivonu Milovanović.

  8. #38

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ja volim isključivo dugokose plavuše zato jer u njima vidim više od obične ljepote nešto slično božanskoj ljepoti i zato volim samo dugokose plavuše.

  9. #39

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ti si jedan jako zanimljiv link, vidim da si se stvarno naložio na nju.

    Od srca ti želim da je upoznaš

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •