Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Bravo Dzoni ...bravo , bravo!!
    I ja sam pasirani ljubitelj rijalitijaija i ja!
    Cuj ljubitelj.....!... obozavalac , fan , ..fanatik!
    Moram da ti se pohvalim da kod nas ima tri rijalitija i da smo napredniji od vas a
    mozes zamisliti kolika je to muka za mene pratiti sva tri odjednom,
    ali ipak nekako poztizem da budem u toku ...to jest , da pratim fabulu radnje u sva tri.
    I zaista , plavuse , a jos dugonoge i dugokose su i moji favoriti.
    Moram priznati , i sebi i srcu svom da ipak , najvise gledam Parove iz samo jednog razloga.
    Da. .da..zbog Ave Karabatic!
    Ne bih menjao jednu Avu Karabatic plavusu za sto Avi Gardner crnki.
    Jok!
    Sinoc je gledao do pola 4.
    Prvo pricala jednu potresnu epozodu iz svog zivota a posle je gledao za lavaboom kako se umiva i skida sminku
    i tako sva dugokosa i dugonoga a plava otisla da spava a meni bilo zao.

    P.S.
    Ali sto Hju Hefner ?
    Jest da ima 126 plavusa oko sebe ali ima i 126 godina.
    ...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #17

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ajde ajde Ranceru....priznaj da pratiš parove zbog Zmaja od Šipuga
    Jbeš Avu i Macu .....Zmaj je Zmaj
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #18

    Re: Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Ajde ajde Ranceru....priznaj da pratiš parove zbog Zmaja od Šipuga
    Jbeš Avu i Macu .....Zmaj je Zmaj
    Ma kakvog zmaja? (ovo malim slovom kako bih mu dao malo na vaznosti, pojacavanje i to )

    Prvo Ava ( dugonoga , dugokosa plavusa ) pa onda pet stepenica nize .....

    Ava Forever !!!!
    Ava do pobede!!

    I Jelena mi bila simpa al me razocarala kad je na kvizu rekla da su reci ...biti ili ne biti ....reci Romeove.
    Jest da je plavusa ali me duboko razocarala ta nasa poznata pozorisna rediteljka.

    A kao Ava!
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #19

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    U Hrvatskoj ima 2 realty showa Big Brother i Farma. Ja gledam samo Big Brother. Rado bi i ja gledao reality Parovi ali zasad taj se realty još uvek ne prenosi ni na jednoj hrvatskoj televiziji pa ne mogu da gledam i taj uistinu sjajan reality Parovi.

  5. #20

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ime: 11903944_955726461157225_1136567641401829618_n.jpg Pregleda: 231 Veličina: 60.5 KB

  6. #21

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Sada ću da pričam o drugom najboljem reality Parovi. Za mene je reality Parovi zajedno sa reality Big Brother dva najbolja reality u istoriji realitya. Nažalost zasad se još uvek ni na jednoj hrvatskoj televiziji ne emituje reality Parovi. Voleo bi da se reality Parovi emituje na bilo kojoj hrvatskoj televiziji na proljeće i da traje barem četri meseca sve do rujna kada se počinje sa emitovanjem Big Brothera reality. Obavezno bi gledao svaku sezonu reality Parovi pogotovo ako bi u svakoj sezoni reality Parovi bile barem 3 ili više dugokosih plavuša. Žalim što nemam televizijski signal srpskog RTS da mogu da gledam i drugi najbolji reality Parovi plus srpsku nogometnu ligu i kup plus uistinu sjajne stare i nove srpske filmove i serije.Eto vidite svi na forumu Vojvodinacafe da nisam samo ja veliki ljubitelj dva najbolja reality u istoriji reality showa Big Brother i Parovi. Usput kako je moguče da netko ne zna da su reči Biti ili nebiti reči Hamleta. Pa to zna i dete u vrtiću. Vidiš Sivi ima nas mnogo koji volimo dva najbolja reality u istoriji realitya Big Brother i Parovi plus dugokose plavuše.

  7. #22

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ime: oh-shit.jpg Pregleda: 464 Veličina: 28.1 KB

  8. #23
    Budibogsnama, ovakvi likovi zaista postoje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #24

    Re: Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    aha ima ima .
    nije to strasno ... nego oni se nalaze pa se multiplikuju . to je strasnije . Meggy , jedan princip iz ONO i DSZ - NNI / nista nas ne moze iznenaditi /
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #25

    Re: Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    OVO JE IDEAL LEPOTE, BRE
    Veruj mi na rec, to ti kaze dugokosa plavusa :DIme: monika beluci.jpg Pregleda: 182 Veličina: 146.6 KB
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #26

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Nikad Joksi. Samo dugokose plavuše poput Pamele Anderson,Britney Spears,Claudie Schiffer,Paige Spiranic,Tine Katanić, Jelene Karleuše,Jelene Rozge i svih drugih manje-više poznatih dugokosih plavuša su ideal ljepote. Zašto se podcenjuješ Joksi? Ako si uistinu dugokosa plavuša možeš da osvojiš kojeg god dečka da poželiš. Ne verujem da još nisi osvojila nijednog dečka kojeg si poželjela pa da si zbog toga razočarala u ljubav. Veruj ti meni na reč. Isključivo dugokose plavuše su ideal ljepote za 80% dečki pa tako i moj.

  12. #27

    Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Bas naprotiv, imam decka pored sebe...koji je divan.
    Meni je Monika najlepsa zena na svetu....verujem i vecini muskaraca.
    Od svih navedenih samo mi je Rozga zena puna seksipila ..ostale pa bas i ne...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #28

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Joksi sve navedene dugokose plavuše su top seksi dugokose plavuše kao i sve ostale poznate-nepoznate dugokose plavuše. Pa valja više milijuna dečki koji bi sve njih odveli u krevet zna više od tebe jedne. Ali dobro ako one nisu top seksi dugokose plavuše što misliš o top seksi dugokosoj plavuši Cameron Canada? Verujem da si čula za top seksi plavušu Cameron Canada. Ako ne pogledaj njene seksi fotke na internetu. Nju bi i deset milijuna dečki odvelo u krevet pa tako i ja. Ajde reci da ti je barem Cameron Canada top seksi dugokosa plavuša.

  14. #29

    Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Sweet je,ali nije kao MONIKA.
    On je No.1 ...sve je to stvar ukusa.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #30

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Možda ja grešim ali...iz Jonijevog pisanja sam stekao utisak da je njemu krivo što je dotična IZBAČENA dok bi on jako voleo da ona bude UBAČENA (koliko mu srce želi) !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •