Plavusani
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31

Tema: Plavusani

  1. #1

    Plavusani

    Nekako mi se cini da vecina zena,kad opisuju svog 'idealnog' kaze'visok,crn,markantan'.Da ne generalizujem,ovo vecina je iz mog okruzenja zena koje poznajem.Cak i dok gledamo slike poznatih,zgodnih muskaraca,uglavnom sve ce pokazati na nekog takvog.Sta je to sto nas kod 'plavusana' odbija?Sta su stereotipi koji se vezuju za jedne,sta za druge?Moraju li oni vise da se trude da bi osvojili zene?I sta vi mislite uopste o toj podeli?

  2. #2

    Odgovor: Plavusani

    Da, Davorjanka u pravu si, i u mom okruženju je takav stav.
    Nekako ta njihova markantnost u smislu fizičkog izgleda crn, visok na prvu loptu privlači, skreću pažnju na sebe za razliku od plavušana.
    Lično nisam nikada muškarce na taj način gledala, ne mislim da su plavušani hendikepirani svojom da kažem neupadljivošću...
    Žene, ko žene, kao i same što uživaju kada privlače pažnju tako vole i da njihovu pažnju privuče neko a to su najčešće muškarci takvog izgleda.
    Sem toga što si i sama navela ne bih rekla da postoje neki drugi stereotipi koji dovode do ove podele.
    Mislim da ti ,,mačo" muškarci svakako lakše osvajaju žene, tj. lakše ostvaruju taj prvi kontakt... Plavušani...ma ni oni nemaju taj problem!
    Podela postoji to je evidentno ali više kao slika mašte i snova...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  3. #3

    Odgovor: Plavusani

    Nekako se pigment vezuje za nivo testosterona
    Više volim tamnokose i tamnopute muškarce, jer po pravilu imaju izraženije crte lica i tu je sva filozofija, bar što se mene tiče.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Plavusani

    Ma ima tu i raznih predrasuda.Secam se moje bake,kod nje je to bilo ovako'piiihhh,kakav je,plav,pa beo ,pa mora da je sav kilav',a decko bio sasvim ok,samo -plav.Ali sam sigurnaa da bi joj se Andjin Bred dopao,bio bi joj muzevan.

  5. #5

    Odgovor: Plavusani

    Meni su oduvek plavušani bili bolji pleyboyovi od tamnokosih. Nije sad da miniram temu, zaista® tako mislim.

    Aj davorjanka ili bilo tko drugi, šege radi, daj nekih fotaka crnpurastih za koje smatraš da izgledaju jebački.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #6

    Re: Odgovor: Plavusani

    Kao visok , crn , zagasito kestenjastih ociju, samim tim markantan, zaista mislim, na osnovu sopstvenom iskustva,. da smo u velikoj prednosti u odnosu na plavusane.

    ne znam zasto .....mozda stereotipi .....predrasude ....

    Sto bi moja baba znala reci......nije sve u izgkedu.

    mozda na prvu loptu da ......ali pamet ...dobrota.....duhovitost......tolerancija i to ......su ipak bitnije.

    Jer ....dug je put .....ako vec postoji.....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #7

    Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Kao visok , crn , zagasito kestenjastih ociju, samim tim markantan, zaista mislim, na osnovu sopstvenom iskustva,. da smo u velikoj prednosti u odnosu na plavusane.

    .
    Aj stavi sliku da vidimo jesil crn ko što vele.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Re: Odgovor: Plavusani

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Meni su oduvek plavušani bili bolji pleyboyovi od tamnokosih. Nije sad da miniram temu, zaista® tako mislim.

    Aj davorjanka ili bilo tko drugi, šege radi, daj nekih fotaka crnpurastih za koje smatraš da izgledaju jebački.
    ali , drugarice Lilith ...kao visok , crn , tamno kestenjastih ociju a samim tim i markantan, sto nema nikakve veze , moram da primetim objektivno da tamnokosih ima zaista puno a od plavusana meni pao na pamet samo Bred Pit za kojim zene lude.

    Druga Tita ne racunam.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #9

    Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Meni su oduvek plavušani bili bolji pleyboyovi od tamnokosih. Nije sad da miniram temu, zaista® tako mislim.

    Aj davorjanka ili bilo tko drugi, šege radi, daj nekih fotaka crnpurastih za koje smatraš da izgledaju jebački.
    ali , drugarice Lilith ...kao visok , crn , tamno kestenjastih ociju a samim tim i markantan, sto nema nikakve veze , moram da primetim objektivno da tamnokosih ima zaista puno a od plavusana meni pao na pamet samo Bred Pit za kojim zene lude.

    Druga Tita ne racunam.
    A Brando Marlon? A Šon Pen? A Barton Ričard a Drug Tito?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #10

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Kao visok , crn , zagasito kestenjastih ociju, samim tim markantan, zaista mislim, na osnovu sopstvenom iskustva,. da smo u velikoj prednosti u odnosu na plavusane.

    .
    Aj stavi sliku da vidimo jesil crn ko što vele.
    Aj gde da stavim sliku kad i ovako ne mogu da se odbrranim od te navalentnosti , ovako visok , crn , zagasito kestenjastih ociju a samim tim markantan.

    Ko ce to izdurat ?
    A i zar treba da nekom slomim srce ......izazovem te burne osecaje .....

    Mnogo je toga bilo.
    Mnogo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #11

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Meni su oduvek plavušani bili bolji pleyboyovi od tamnokosih. Nije sad da miniram temu, zaista® tako mislim.

    Aj davorjanka ili bilo tko drugi, šege radi, daj nekih fotaka crnpurastih za koje smatraš da izgledaju jebački.
    ali , drugarice Lilith ...kao visok , crn , tamno kestenjastih ociju a samim tim i markantan, sto nema nikakve veze , moram da primetim objektivno da tamnokosih ima zaista puno a od plavusana meni pao na pamet samo Bred Pit za kojim zene lude.

    Druga Tita ne racunam.
    A Brando Marlon? A Šon Pen? A Barton Ričard a Drug Tito?
    pa stani .....Gde su ovde plavusani ?

    Druga Titu ne racunam.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #12

    Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku

    mozda na prvu loptu da ......ali pamet ...dobrota.....duhovitost......tolerancija i to ......su ipak bitnije.

    Jer ....dug je put .....ako vec postoji.....
    Stavljaš tačkice da zvučiš romantično? Sviđa ti se davorjanka?

    Kako đe su? Jel znaš ti kako izgleda Marlon? A Đems Din?
    Poruku je izmenio Meggy, 18.08.2015 u 13:20 Razlog: kodovi
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #13

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku

    mozda na prvu loptu da ......ali pamet ...dobrota.....duhovitost......tolerancija i to ......su ipak bitnije.

    Jer ....dug je put .....ako vec postoji.....
    Stavljaš tačkice da zvučiš romantično? Sviđa ti se davorjanka?

    Kako đe su? Jel znaš ti kako izgleda Marlon? A Đems Din?
    to mi stil............meni Visokom ...crnom.......
    Kako izgleda Marlon Brando...Dzejms Din ?
    Pa njihove slike jos drzim na zidu .!

    Ako su to plavusani , ja sam ljubitelj Van Goga i Dejana Cukica .
    Poruku je izmenio Meggy, 18.08.2015 u 13:24
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #14

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    E, Marlon Brando, isti ja! Crn, markantan ...




    i debeo!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #15

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Plavusani

    Hajde da razresimo dilemu..ide prvo dvojac crnih,markantnih...


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •