Trajna epilacija - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 49
  1. #31

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku


    Dok ja ukapiram da je skrivena kamera tebi će i sa glave ...pu-pu
    Drinche...ajde plz odgovori na pitanja iz mog prethodnog posta.

  2. #32

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku


    Dok ja ukapiram da je skrivena kamera tebi će i sa glave ...pu-pu
    Drinche...ajde plz odgovori na pitanja iz mog prethodnog posta.

    Da li gadno izgleda kada opadaju?
    Da li su ti rekli koliko ne smes da se suncas?

  3. #33

    Odgovor: Trajna epilacija

    Da.

    P.S.moderator,pls(IP)

  4. #34

    Odgovor: Trajna epilacija

    E sad da malo apsolviram... Pa snajka zar je došlo do potrage za IP???

    Pa nisi furuna ili mi živimo u zabludi...

    Nego dok sve dlake ne opadnu ,tj. dok ne prođe faza šurenja od šatro 4-5 meseci,što je u realnom vremenu oko 9 meseci plus još par stotina eurosa ako ne i više , jer ko zna kolike su to površine , pacijent ili objekt šurenja može i da umre , a da mora ne vidi , pa je moj savet... pođite na more ,a posle ako vam ostane para vi skidajte čekinje ili se prijavite kao svinjče za klanje i šurenje će o istom trošku , trošku klanja , da vam ukloni maljice...

    A o flekama i pečatima crvenim da i ne pišem...

    Samo jeste da nema ništa lepše od depilirane curice,još ako je izmislila i neku frizuru... a ništa gore od lošeg brijanja... jbt bolje i da se ne briju ako ću da se bockam po jeziku i gledam crvene tačkice...

  5. #35

    Odgovor: Trajna epilacija

    Samo testing.Uspeo

    Znaš lika,ličnost,a i dela.Šure..njeeeeeeeeeee ili epilacija

  6. #36

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Samo testing.Uspeo

    Znaš lika,ličnost,a i dela.Šure..njeeeeeeeeeee ili epilacija
    Što ne prijavljuješ... nisam ja dobošar seoski,a i da 'oću nemam kome da se poverim...

    Brijanje,pa na more... za te pare ne bih se vraćao iz Turske bar mesec dana pod uslovom da ne trošim pare na droZe...

    Nego ipak si furunche i to na suva drva... e da sam znao pre ne bi ti meni sad blicala i kvarila vid na ovija forumu...

    Samo vidiš kako ćutiš... neka , neka ...

    Drumovi će poželeti Murata , al' Murata biti neće...

  7. #37

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    E sad da malo apsolviram... Pa snajka zar je došlo do potrage za IP???

    Pa nisi furuna ili mi živimo u zabludi...

    Nego dok sve dlake ne opadnu ,tj. dok ne prođe faza šurenja od šatro 4-5 meseci,što je u realnom vremenu oko 9 meseci plus još par stotina eurosa ako ne i više , jer ko zna kolike su to površine , pacijent ili objekt šurenja može i da umre , a da mora ne vidi , pa je moj savet... pođite na more ,a posle ako vam ostane para vi skidajte čekinje ili se prijavite kao svinjče za klanje i šurenje će o istom trošku , trošku klanja , da vam ukloni maljice...

    A o flekama i pečatima crvenim da i ne pišem...

    Samo jeste da nema ništa lepše od depilirane curice,još ako je izmislila i neku frizuru... a ništa gore od lošeg brijanja... jbt bolje i da se ne briju ako ću da se bockam po jeziku i gledam crvene tačkice...
    Ja tebe ama nista ne razumem??
    Ovo su nebuloze... Kakvo surenje?? Kakvo umiranje?
    Lepo pisi...

    DrinChe... moram te jos neke stvari pitati...

    Znaci ti si radila?
    Pa da li si imala bilo kakve probleme? Pojave...
    Tipa tog crvenila, ili eto sto sad tek cujem da dlake postepeno opadaju.
    Znaci nikako pre leta... pa da mi otpadaju usput po plazi...

    Kako vidim najpametnije je da pricam sa onom doktorkom koju si mi preporucila.

  8. #38

    Odgovor: Trajna epilacija

    najpametnije ti je da obidjes par salona u kojima se radi epilacija, onda ces biti najsigurniji..
    i neces imati zamerke, a sve nedoumice ce ti biti resene.. ne verujem da se saveti naplacuju..
    Poruku je izmenio starsica, 21.05.2008 u 15:16 Razlog: prekrstila musko u zensko jbt..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat koorisnik kaže: Pogledaj poruku
    Ja tebe ama nista ne razumem??
    Ovo su nebuloze... Kakvo surenje?? Kakvo umiranje?
    Lepo pisi...

    DrinChe... moram te jos neke stvari pitati...

    Znaci ti si radila?
    Pa da li si imala bilo kakve probleme? Pojave...
    Tipa tog crvenila, ili eto sto sad tek cujem da dlake postepeno opadaju.
    Znaci nikako pre leta... pa da mi otpadaju usput po plazi...

    Kako vidim najpametnije je da pricam sa onom doktorkom koju si mi preporucila.
    Dobro si shvatio da je najpametnije da pričaš sa doktorkom nekom... kad već mene ne razumeš mada sam krajnje dobronamerno hteo da vam pomognem da depilirate svinju...

    Lepo pišem,ali ne razumeš stručne pojmove očito... Evo pitaj koleginicu pritoku Save šta sam hteo da kažem...

    Izvini zbog mog latinskog,profesionalna deformacija... a i ja našao veterinar da pomažem dermatolozima... tj. pacijentima...

  10. #40

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Lepo pišem,ali ne razumeš stručne pojmove očito...
    da...strucne... sure...

  11. #41

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat koorisnik kaže: Pogledaj poruku
    da...strucne... sure...
    Jao kolega baš sitničarite... pa pobogu ovce se šišaju,svinje šure,žene Depiliraju ili mislite ako bih rekao da Vas nije donela roda , već otac s majkom ljubav vodio ili polno opštio, da bih suštinski pogrešio... Ovde kolega nisu svi naučnici i akademski građani,pa se treba i plastrčnije izražavati kako bi svi članovi razumeli da vi zapravo zbog treninga i vitlanja radodajki po plažama Mediterana tražite pomoć od koleginica i kolega,pošto u štampi i na drugim medijima nema informacija gde se to radi,valjda jer je to kod nas tabu tema... kozmetički salon šta to beše

    p.s. utešite se... kod vas treba skunuti samo sa stomaka i grudi,pretpostavljam da ste se za predeo oko anusa snašli već,a o čemu ja pisah negde prošle nedelje i da ne bi koleginice da mi ukaže na brener ne nađoh način adekvatan... Usput prilikom šurenja da bi skinuli čekinje sa stomaka i sa grudi legnete u korito na stomak , pa ne moramo da vas prevrćemo na leđa...

  12. #42

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Jao kolega baš sitničarite... pa pobogu ovce se šišaju,svinje šure,žene Depiliraju ili mislite ako bih rekao da Vas nije donela roda , već otac s majkom ljubav vodio ili polno opštio, da bih suštinski pogrešio... Ovde kolega nisu svi naučnici i akademski građani,pa se treba i plastrčnije izražavati kako bi svi članovi razumeli da vi zapravo zbog treninga i vitlanja radodajki po plažama Mediterana tražite pomoć od koleginica i kolega,pošto u štampi i na drugim medijima nema informacija gde se to radi,valjda jer je to kod nas tabu tema... kozmetički salon šta to beše

    p.s. utešite se... kod vas treba skunuti samo sa stomaka i grudi,pretpostavljam da ste se za predeo oko anusa snašli već,a o čemu ja pisah negde prošle nedelje i da ne bi koleginice da mi ukaže na brener ne nađoh način adekvatan... Usput prilikom šurenja da bi skinuli čekinje sa stomaka i sa grudi legnete u korito na stomak , pa ne moramo da vas prevrćemo na leđa...
    haha...moram priznati brutalan odgovor... respect!

    Ne, bio je nesporazum oko tog shure... ja sam napisao englesko sure... kao yeah sure... ...inace....

    A nije mi zbog radodajki... daju i ovako...
    Nego zaista mi muka dlaka, pa i svima je... A za anus... LOL
    Ne, to ne diram.. prilicno je ok.

  13. #43

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat koorisnik kaže: Pogledaj poruku
    haha...moram priznati brutalan odgovor... respect!

    Ne, bio je nesporazum oko tog shure... ja sam napisao englesko sure... kao yeah sure... ...inace....

    A nije mi zbog radodajki... daju i ovako...
    Nego zaista mi muka dlaka, pa i svima je... A za anus... LOL
    Ne, to ne diram.. prilicno je ok.
    Pa šta ako voli da ga liže,a ima više dlaka nego na celom mi telu zajedno...valjda prirodna zaštita...

    Gde ćeš sa mnom engleski kada sam stručnjak za skandinavske i ruski i bugarski plus makedonski...

    Koštaće te laserski,tako da se trudim da uštediš... kada imaš pare ne gledaju one mnogo na odlakanost objekta... onda kao vole gnezda... a kad nemaš onda vole što nemaš...

    Ne zameri ti meni,malo sam nekim koleginicama privrženiji,pa ne mogu da zamislim da ode i ostavi me samog dok tebi traži pogodnog stručnjaka kako bi te ulepšala... e pa onda je ošuriti pravi izraz,a doduše i najefikasniji ako preživiš...

  14. #44

    Odgovor: Trajna epilacija

    ahaha..

    da, pa sad sam ustedeo, pa video taj salon sto ima dobre cene.

    A ti si pominjao da si prodavao te stvari ili tako nesto?
    Pa jesi ih ikad isprobao?

  15. #45

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat koorisnik kaže: Pogledaj poruku
    ahaha..

    da, pa sad sam ustedeo, pa video taj salon sto ima dobre cene.

    A ti si pominjao da si prodavao te stvari ili tako nesto?
    Pa jesi ih ikad isprobao?
    Ma jok... eno imas dole negde post i sliku... jbg nemam šta da šurim

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Trajna sminka
    Autor blueella u forumu Lepota
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 15:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •