Ker koji laje...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Ker koji laje...

    Svi znamo nastavak poslovice

    Pre nekog vremena, dopisivala sam se sa jednim tipom. On kao skinut sa modne piste. Visok, crn, lep k'o lutka, telo kao izvajano, pa još i pravopisan jbt Iz poruka sam ja već čula crkvena zvona E sad, kreće tu u porukama malo da se zagreva atmosfera... Opisuje mi šta voli, kakav je, pa mi još i đoku stao opisivati, ispade da je tako dobar kao da su mu ga sami bogovi na telo natakli. Ja sam uglavnom suzdržana, ne volim mnogo da pričam o svojim kvalitetima i ne širim se nešto posebno iz prostog razloga što ne moram, ali on se baš zdao. Te, radiće mi ovo, te tu će mu biti glava, te ovde će mi biti noge, te moliću ga da stane/počne/krene, pa da li ja znam kako on liže, da li ja znam da on može satima... Sve se mislim, Teodora, ti'š kanda biti jebana
    Nađemo se mi, hemija vrca, sa' ćemo se karati tu na stolu u kafani. Posle nekog vremena, fino pripiti, odlučimo mi da akciju premestimo u njegov stan. Sa vrata kreće skidanje, meni od njegovih pločica kreće reka niz butke, i brzo završimo na krevetu golišavi. E sad, odma' da se shvatimo, estetski dojam je nešto individualno, ali brate, kad je nešto ružno, onda je ružno Dobro, nema veze, preživeću šar-peija (meni odma' na pamet pao _babin Đole-vidiš čupe kako i golišava mislim na tebe), čekam sad nastavak priče iz poruka gde ću od, da prostite na izrazu, kvalitetne jebačine da zovem hitnu pomoć... Neće da se digne. Dobro, dam ja stručnu pomoć da ne bismo njemu zvali hitnu pomoć, podignemo jedra, sa' će da me raznese, ja sva drKćem jebote. Ništa. Apsolutno ništa. Ne može rupu da nađe, ne može ritam da u'vati, prstima babra po meni kao da daje kontakt za povraćanje. Sve mi došlo guzicu da mu ponudim, možda će manje bolno da bude.
    Dala sam još nekoliko šansi posle toga, čisto da se uverim da nije bila samo nervoza... Međutim, ispostavilo se da je stvarno bio samo ker koji laje, a ne ujeda.

    Da li vi imate neki doživljaj da ste na osnovu priča bili ubeđeni da će biti super, a ono antiklimaks? Ili ste možda čuli neku priču o nekome (a da je ta priča potvrđena)?
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Ker koji laje...

    ..e nasmeja me iz cuga ..i eto i odgovora na temu sta vas je zadnje nasmejalo..
    ..sto se tice teme,moram malo da se prisetim..pa cu se vrnem ovdekana..

  3. #3

    Odgovor: Ker koji laje...

    Ova tvoja priča me instant podsetila na jednu pesmu koju slušam kad god hoću sebi da podignem raspoloženje, samopouzdanje i druge te neke faktore:
    Elemental - Romantika

    Ja sam imala situaciju čiji početak nije bio baš tako vrcav i napet kao tvoj (znaš ono, veza i tako to, pa sve polako po redu i redosledu). Dala sam i ja šansu, čak i previše šansi, a onda je već postalo frustrirajuće, pa sam rešila da malo porazgovaramo na tu temu, da to nije nerešiv problem, da samo treba utvrditi zbog čega se to dešava... On je na sve to izvoleo da izjavi da mu ne pada na pamet da rešava taj problem.

    Ok, srećno sa budućim platonskim vezama
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Ker koji laje...

    C,c,c...spolja gladac a unutra jadac ?
    Nego...moj savet:

    Ime: Gazda.jpg Pregleda: 444 Veličina: 71.0 KB
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Odgovor: Ker koji laje...

    ... definitivo ne ujeda ili bar moja iskustva to dokazuju.

    Oni koji su najglasnije lajali su me doveli do toga da cvilim od muke (fig.) dok su oni koji su nezainteresovano lizali svoje šape (fig. again) mene dovodili do toga da cvilim od sreće
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #6

    Odgovor: Ker koji laje...

    U principu, čitanje ovakvih priča je jako poučno za mušku populaciju da se znade sa kakvim konačnim rezultatom može da se raspolaže... što se tiče ličnih iskustava, onda kada mogu reći da, kada se ne ide utabanim stazama, iznenađenja tipa slivanje krvi u donji mozak, su moguća, poslije ukazane prve pomoći slijedi buran epilog (čitaj: kratak). elem, uvijek će vas iznenaditi onaj od koga to najmanje očekujete, i onda, što ste manje očekivali, više ste iznenađeni. a iznenađenja mogu ići u oba pravca, pa kako vam se desi....
    i da se vratim na temu ove priče; uglavnom sam hodao utabanim stazama....rekoh uglavnom... to znači matematički proračunatim, sa rješenjima i rezultatima koji su se potvrdili u životu.

  7. #7

    Odgovor: Ker koji laje...

    E sto volim ove odgovore ,kad u sustini ne kazes nista

  8. #8

    Odgovor: Ker koji laje...

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    E sto volim ove odgovore ,kad u sustini ne kazes nista
    osjećam se prozvanim, pa bi red bio da prozborim još poneku: naravno da u jednom odgovoru ne mogu sve napisati, suština je da pišemo što više na zadatu temu...

  9. #9

    Odgovor: Ker koji laje...

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    i da se vratim na temu ove priče; uglavnom sam hodao utabanim stazama....rekoh uglavnom... to znači matematički proračunatim, sa rješenjima i rezultatima koji su se potvrdili u životu.
    Ček..i sad svi mi treba da shvatimo šta?
    1.Da kada si išao u štetu si birao samo one sa priličnim brojem kilometara čija je staza lepo utabana ? Ili tamo gde nije trebalo mnogo lajati?
    2. Matematički proračunatim? Je l' to sinonim za sponzoruše, pošto je poznato da su expert u proceni ekonomskog statusa a nema dobrog ekonomiste bez majstora u matematici?
    3. Rešenja i rezultati koji su se potvrdili? Ček...biće da misliš na dve stvari:
    - misionarska poza i kako Bog zapoveda ?

    Eto...i pored toliko napisanog ostade mnogo nedoumica, što koleginica reče: "kad u suštini ne kažeš ništa".

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    naravno da u jednom odgovoru ne mogu sve napisati, suština je da pišemo što više na zadatu temu...
    Biće, kume, da si ti debelo omašio poentu foruma!
    Nije suština u "što više napisati", već pisati uključivši mozak!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #10

    Odgovor: Ker koji laje...

    Poenta priče: lajanje nije isto što i grickanje i to svaki muški treba da zna. Dinamika muške stvari je u direktnoj vezi sa mozgom. Kada je u pitanju mozak, sve je bitno, čak i najsitniji detalj….i ono što smo rekli, i ono što smo čuli….

    Lično iskustvo: Elem, biješe to za mene veliko iznenađenje: ona, njen prijatelj i ja.... njen prijatelj reče, ajde da pomogneš mojoj prijateljici, ali avaj ti nemaš zaštitu, ali ipak ajde....i ja krenuh lagano da se svlačim, pa mi rekoše da požurim,..., jerbo uskoro dolazi njen dečko,..i desilo se da me iznenađenje savladalo jer nije bila očekivana reakcije na dotičnom mjestu pa sam morao da se vadim svim raspoloživim sredstvima: radnja ne bješe onakva kako je režija zamislila ali svejedno za svoj trud i žar dobih zasluženu nagradu. Tada sam pobijedio stid i ta pobjeda je probudila u meni želju da se oprobam kao nudista.... nedugo zatim krenuh i tom stazom... taj put traje, traje, kad god mi se pruži prilika... htjedoh reći da je sretna okolnost je da nisam lajao, jer bih se baš obrukao

    Onda kada se ide utabanim stazama (bračnim) radnja postaje rutina, i tu nema iznenađenja, problem jeste rutina, ali o tome u nekoj drugoj temi...

  11. #11

    Odgovor: Ker koji laje...

    Da probam da prevedem,ipak se laje o tebi,ali ispotiha,inace te ne bi zvali kao ispomoc.Opet,s druge strane,trudis se da taj lavez bude sto tisi ,da ne bi cula gospodja koja bi to mogla da demantuje i ne slozi se bas da je rutina nesto normalno..

  12. #12

    Odgovor: Ker koji laje...

    davorjanka, tvoja upotreba zareza mnogo me podseca na jednu damu sa jednog sajta.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #13

    Odgovor: Ker koji laje...

    Sunasce, od kada ti nasedas na EPP?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: Ker koji laje...

    ne bih svoje prethodne pisanije nazvao EPP-om, ne, zaista, ne bih, ali svako ima pravo na svoje mišljenje i, naravno, komentar, a komentari su, u svakom slučaju pokretači tema, a samim time i života na sajtu... (a prethodni komentari i interes prijatelja sa sajta, zaista, gode…zaista, zaista…)
    U principu, sve je život, tako da, iz upravo navedenih razloga nastojim da je moj lavež što tiši i što rjeđi...(da bi ujed bio ubjedljiviji...i jači, da bi se duže pamtio...)

  15. #15

    Odgovor: Ker koji laje...

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    davorjanka, tvoja upotreba zareza mnogo me podseca na jednu damu sa jednog sajta.
    broj komada po recenici ili ovo kako su elegantno prilepljeni uz reci?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Šefe, koji ti je vrag?
    Autor Mish u forumu Posao
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.07.2010, 13:03
  4. CPU i jos koji problemcic
    Autor heartstopper u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2009, 21:54
  5. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •