Grafit VojvodinaCafe-a - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23
  1. #16

    Odgovor: Re: Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    ''ŠAMPIONI SVETA PRIHVATILI PONUDU I PORUČILI: Šavija, pripremi se!

    Starleta je obećala da će oralno zadovoljiti sve Orliće ako osvoje Svetsko prvenstvo.'' ('Kurir')

    A tender za prikupljanje ponuda izostao!?

  2. #17

    Odgovor: Re: Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    Povezane vesti?

    ''Grad za sada odustao od gradnje mosta preko Ribarca

    Novosadska vlast je, bar za sada, odustala od izgradnje biciklističko-pešačkog mosta na Ribarcu, saznaje 021.rs.

    Odluka je doneta deset dana nakon što je već bila raspisana javna nabavka za izbor izvođača radova. Kako se navodi u rešenju o obustavi tendera koje je u petak 16. oktobra potpisao v.d. direktora ZIG-a Dejan Mandić, odluka o prekidu nabavke doneta je jer je prestala potreba za ovim poslom.'' (021 - 19. oktobar)

    Jučerašnja vest:

    ''Vučić odlučio: Izbora neće biti bar šest meseci''

    A i čemu most ako nema predizborne kampanje!

  3. #18

    Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    Ja sam onom nesrecniku pisao da nema smizla da raspise prevremen izbore, jer nema politicke krize i to se ne radi, to je neprofesionalno, ali on zapeo pa hoce izbore, hoce, pa hoce.
    Sad nece...
    Budala...


    Shvatili su da nema para!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    ''''ZVANIČNO
    Svetska zdravstvena organizacija: Slanina, kobasice i šunka mogu da izazovu rak''

    Ahaaaa! - Sad će biti kafane ispred kojih gosti jedu kobasicu, šunku... i puše!?

  5. #20

    Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    [QUOTE=nenad.bds;788132]''''ZVANIČNO
    Svetska zdravstvena organizacija: Slanina, kobasice i šunka mogu da izazovu rak''

    Ne treba baš preterivati!

  6. #21

    Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    Biće da sam ja lud ako su sudije pri zdravoj pameti!

    ''Viši sud u Beogradu saopštio je danas da je Kristijanu Goluboviću pravosnažno odložio stupanje na izdržavanje kazne od osam godina zatvora, jer su za to ispunjeni zakonski uslovi, odnosno jer je Golubović obavezan da završi započeti posao ( Nenad.bds: učešće u rijalitiju) usled čijeg neizvršenja bi mogla da nastane znatna šteta...'' ('Blic')

    Pa, očigledno ne bi bilo ni iznenadjenje da sud isto postupi u slučaju npr. započetog transporta i distribucije narkotika.

    A možda su sudije Kristijanovi fanovi, pa kako da nastave sa gledanjem bez svog favorita?!

  7. #22

    Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    Slabić!

    ''Premijer Rumunije Ponta podneo ostavku.

    Direktan povod za izlazak ljudi na ulice je bio požar u klubu u kome je stradalo najmanje 32 ljudi.'' (Današnja vest u više listova)

    A u Novom Sadu, zbog požara i žrtava u 'Kontrastu' i kafeu vlasti i nadležni za požarnu i drugu bezbedbnost nisu ni okom trepnuli.

  8. #23

    Odgovor: Grafit VojvodinaCafe-a

    ''MUNJEVITA AKCIJA Uhapšen mladić koji je pokušao da pobegne.... policijskoj patroli saobraćajne policije koja ga je zaustavila dok je vozio moped bez dozvole..'' ('Blic' 219. 05. 201)

    Bravo! Evo materijala za novu seriju 'Nesalomivih'

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. VojvodinaCafe na Fejsu
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.02.2010, 22:52
  2. Big brother Vojvodinacafe foruma
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 09.04.2009, 23:45
  3. Prva bračna ponuda VojvodinaCafe-a
    Autor gogothegreat u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 00:46
  4. Dobrodošli na VojvodinaCafe Forum
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.03.2006, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •