Prepoznaj kadar i pogodi film - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 52 od ukupno 52
  1. #46

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj kadar i po

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Sigurno je nastala neka greska u proceduri te cu stoga pokusati sa drugom opcijom kako bih postavio zadatak s tim da ce to biti moj poslednji zadatak jer ocigledno nisam dorastao postavljanju zadataka
    Prvu je neko video neko nije, drugu smo videli svi a u oba slučaja je u URL-u slike pisalo koji je film.

    I nije poenta da se ne sigraš više nego da naučiš kako treba, sunce ti žarkovo.
    Ne drugarice Lilith.
    Poenta je u tome da sam i pored svog malog znanja i talenta koje se ne moze meriti sa tvojim naucio da stavljam sliku ali ja zaista ne mogu gledati u Bob kako bih saznao kuju sliku da izaberem a za koju cu biti siguran da ces je ti videti a s obzirom da ti zarko zelis da se sigras na ovoj temi ne bih da se jedis ukoliko ti uskratim tu mogucnost stavljajuci sliku iz nekog filma koju ti neces videti na svome kompjuteru i samim tim dati tacan odgovor.

    U tome je poenta.
    Ej nije ovo o meni uopšte. Ja sam par postova ozdo rekla da znam da nađem izvor slike i ako ne znam film, što će reći da nisam relevantan pogađač. S obzirom da niko nije ni pokušao da pogodi pretpostavila sam da sliku ni drugi ne vide. Meni je bitno da tema radi. To mi je valjda ostala frustracija iz moderatorskih dana. Post u kom ti kažem da se u URL-u slike vidi naziv filma je trebalo da navede da se pozabaviš problematikom, ne da uvredi.
    Plus sam primetila da si pogodio film i pojavio se posle četiri dana da zadaš novi što mi govori da želiš da ostaviš taj haj - nehajan i nije mi bitno odnos prema ljudima koji ovo pokušavaju da igraju.
    Ej, eto, pretpostavka ti je bila Pogresna jer se ispostavilo da nije bas da se ne vidi slika a sto ljudi nisu odgovorili na postavljen zadatak je iz razloga sto forum slabo fercera u poslednje vreme pa samim tim i ova tema.tako da je ne kocim ja, jer , eto ti ociglednog dokaza.
    Clanica leptiric postavila sliku a vec treceg dana odgovora ni.
    I stvarno imam dosta svojih problematika tako da nemam zelju da se pozabavljam sa jos jednom problematikom.
    I cemu ta prica o mom hajnehaju i " nije mi bitno odnosu prema ljudima?"
    Sledeci tvoju logiku onda bi mogla da kritiziras i zameris :" taj nije mi bitno odnos prema ljudima " i clanovima koji ucestvuju na ovoj temi a ne daju odgovor na poslednji zadatak , pa clanovima koji svracaju na forum a ne ucestvuju u igri , pa i clanovima koji vise ne dolaze na forum , i na kraju krajeva i samoj sebi jer bi mogla da pokusas ili das odgovor na postavljeni zadatak i tako temu iz lera ubacis makar u prvu.
    Mislim ........komentarisati...pridikovati ...kritizirati ...sve u stilu ......kad god nadjem zgodno mesto........tra la la ...
    Nema razloga.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #47

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj k

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Mislim ........komentarisati...pridikovati ...
    Poenta priče je da usnimiš sliku na svoj hard disk, promeniš joj ime i postaviš je na forum koristeći neki od sajtova koji to omogućavaju.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #48

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj k

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Clanica leptiric postavila sliku a vec treceg dana odgovora ni.
    Ja se redovno logujem da ne bih kočila igricu čigricu aliiii....vidim da niko ne trazi ni "pomoć prijatelja/neprijatelja"....te s toga kapiram da nije ni obraćena pažnja na moj zadatak
    Tj..."zadatak" da ne budem tendenciozna....
    Ja sam sliku od rančera videla...vidim je i sada ali me prosto mrzi da radim skirnšot...a i što bih
    Na slici Tim Robins stoji a Morgan sedi na klupi....aj pa tako....
    Lilith....moj izvor slike nisi mogla naći na guglu jer je slika u momE kompu i uradjena iz mog (kućnog) videa....ali si je/verovatno/ izguglala (kao što sam i pretpostavila da će neko) na osnovu Alabama Monroe
    I neka si....jer mi je scena koja prethodi kadru omiljeTa....a film za svaku preporuku....
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #49

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj kadar i pogodi film

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    The Great Beauty

    novo

    Ime: 01.png Pregleda: 185 Veličina: 449.9 KB


  5. #50

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj kadar i pogodi film

    Ćao drugari! )

    Wanderlust?

  6. #51

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj kadar i pogodi film

    tacno
    nisam znala da ce biti tako tezak zadatak da nakon godinu dana dobijemo tacan odgovor
    daj zadatak !


  7. #52

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Prepoznaj kadar i pogodi film

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    tacno
    nisam znala da ce biti tako tezak zadatak da nakon godinu dana dobijemo tacan odgovor
    daj zadatak !
    Nisam ni gledala datum! Došla sam neulogovana po kilo poezije za poneti i vidim da je ova tema živa opet, na prvoj strani u svojoj kategoriji, oduševim se i na svakih par sati sam taj dan čekala tvoje "da" da nastavim sa istim žarom kao nekad . Evo jednog zadatka za 2017.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Pogodi koja je ovo rasa?
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.02.2015, 10:00
  2. Pogodi ko je!
    Autor vlado u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 323
    Poslednja poruka: 07.02.2013, 20:30
  3. Čik pogodi!
    Autor DrinChe u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2010, 00:52
  4. Pogodi ko dolazi na večeru
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 16:11
  5. Čik pogodi
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.11.2008, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •