Debeljuce u tesnoj odeći!?
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Debeljuce u tesnoj odeći!?

    Već godinama se svako malo iznenadim kada vidim bucmastu žensku osobu u tesnim helankama (ili farmericama) i gornjem delu odeće slične zategnusti, znači do pucanja. Pojava ima karakter pandemije i prisutna je svuda. Učesnice u ovom neobičnom performansu su ponajviše mlađe ženske osobe srenješkolskog uzrasta, ili post srenjoškolke, ali sa značjnim stepenom i nešto starijih dama pa i onih koji su u nekim srednjim godinama.

    Da li neko zna o čemu se tu radi? Zar garderoba, osim što nas štiti od sunca, kiše i pogleda, nema i estetsku komponentu u smislu da istakne naše pozitivne fizičke osobine, odnosno da prikrije, ili ublaži, neke naše eventualne nedostatke? Posebno je ta estetkika važna, čini mi se, kada je lepši pol u pitanju.

    Pošto meni takve osobe deluju pomalo smešno (da ne budem surov u kvalifikaciji) pitam se da nisam možda aut po pitanju mode, ili je to možda neki odbrambeni mehanizam dotičnih utegnutih debeljuca, ili je u pitanju nešto sasvim treće?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    Kinezi moj druže! Kinezi i njihova konfekcija! Nije ta njihova garderoba crtana, krojena, šivena...za naš ženski svet pogotovo farmerice! Znam da se sad dok čitaš smeškaš i misliš da se šalim ali proveri, zaustavi neku od tih dama, zamoli je za malo vremena, izdvoj je negde u stranu, zamoli da skine nešto od te garderobe i PRC! Videćeš da je ta roba proizvedena u Kini! Public Republic of China!

  3. #3

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    Nema to veze ni sa Kinom nito sa bilo kojom drugom zemljom. To ima veze sa mozgom, ako tako mogu da kažem. I ja se već decenijama oblačim po buvljacima i sumnjivim tezgama pa i kod Kineza. Kao, uostalom, i ne mali broj ljudi koje poznajem. Osim toga u svom mestu poznajem sve te debeljuce i znam kakvog su imovnog stanja tako da teorija o Kinezima po meni apsolutno otpada.

    A, što se tiče Kineza, vrlo je verovatno da njihovo vreme tek dolazi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    juuu! a ja bas mislila,jednom kad resimo da se upoznamo,da se utegnem....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    U klubu u kome sada izlazim je izgleda popularano da debele devojke nose manje konfeksiJske brojeve..
    Naime, kad je vidim u krakoj majici manjoj dva broja....i suknji, naravno preuskoj, sirine kaJisa...celulitne butine...bude mi muka...
    Zene, devojke...imate li ogledalo..
    Pa toje ruzno, ni malo sexy...bljak...meni kao zeni..
    Sta li tek muski misle ? Fuj !
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #6

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    Kakve blage veze imaju kinezi sa izborom ?
    Veličinu sami biramo...poput veličine bračnog kreveta:
    - Dovoljno mali...da budemo bliski kada želimo,
    - Dovoljno veliki...da se odmorimo od aktivnosti..je l' te.
    I takoo.....
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    ama,nisam ja kupovala ista tesno......al sam zimus kupovala letnje stvari i bile su taman
    zimus
    al vise nisu

    doduse,ja nisam niska zena pa da bi izgledala kao slon u odeci ,imalo bi mesta za jos meraka iz kujne

    al
    eto
    malocas odem na Dunav,kod drugarice
    ona posluzi oooogromnu ciniju sa musomo od jagoda
    ja pojedem,normalno
    prodje sat vremena,ja kazem:Jebemu sve,mirise mi pasulj
    te jedosmo na terasi koja gleda na Dunav i pasulj,i ljutu,i salatu,i leba...
    i tako.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    Realno, utegnute žene upadaju u oči. I realno je da debeljuce manje pažnje privlaće, a pažnje su željne, pa se utegnu. Po onom principu - i loša reklama je dobra reklama.

    Ni meni to nije lepo, al moram priznati da mi bode oči bilo koja žena koja nosi nešto jako kratko ili utegnuto. To ne znači da mi se dopada...

  9. #9

    Odgovor: Debeljuce u tesnoj odeći!?

    Možda bi bilo dobro da neko napravi anketu o muškim ukusima kada se radi o ovako odevenim ženama. Možda bi neke izvukle pouku.
    Mislim da se uglavnom radi o modi i ako moderna odeća nije za svakog.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •