Vežbanje Tai či čuana i Či kunga na otvorenom u novosadskim parkovima
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Vežbanje Tai či čuana i Či kunga na otvorenom u novosadskim parkovima

    Razgibajte svoje telo i duh uz pomoć Tai či čuana i Či kunga...


    Veština Tai či imaju veliku popularnost među ljudima svih starosnih grupa i zanimanja. Ova veština štiti um i telo od bolesti, može pomoći da se otkloni neki problem, donosi dugovečnost, radost i sreću, a što je dokazano kroz vekovnu praksu. Dok je Či kung oblik kineske medicine i predstavlja koordinaciju različitih šema disanja sa fizičkim pokretima.

    Vežbanje na otvorenom ove veštine počinje u u utorak 13. maja 2014. godine u 18 časova u Limanskom parku u Novom Sadu i trajaće do oktobra 2014. godine.

    Ukoliko bude zainteresovanih vežbaće se i u Dunavskom i Futoškom parku u Novom Sadu.

    Svi zainteresovane mogu da se pridruže, pristup je slobodan a vežbanje besplatno.
    Program vežbanja realizuju učitelji Tai či čuana i Či kunga Dragan Petrović i Nada Petrović sa saradnicima.

    Dok je upis u letnju školu Tai či čuana su u toku. Letnja škola počinje u junu 2014. godine.

    Sve informacije zainteresovani mogu dobiti na tel.064/174-51-38 i 064/12-17-288 i na Internet sajtu Su sun i e-mail: klub@taichichuansun.com
    Poruku je izmenio Cecara, 28.01.2015 u 21:43
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Vežbanje Tai či čuana i Či kunga na otvorenom u novosadskim parkovima

    Da. Jeste delotvorno i opuštajuće. Išla sam na seminar, mislim 2012. , ne sećam se tačno. Na slikama je učiteljica . U Šumaricama smo vežbali, ali... Zbog prirode posla i "akcije", nije mi leglo. Pokušavala sam i pokušavala, ali, jok, ne ide, pa ne ide. Moja priroda je malo više za akciju i out, ne intro, kad su ovakve stvari u pitanju. Mada, preporučujem od srca ljudima koji nemaju jakog Marsa. Držaću se ja onog što mi prija, sto mu gromova i jelenskih mi rogova .


    Ime: učiteljica.jpg Pregleda: 181 Veličina: 45.2 KBIme: 2.jpg Pregleda: 116 Veličina: 35.8 KBIme: u šumaricama 2.jpg Pregleda: 92 Veličina: 128.3 KBIme: u šumaricama.jpg Pregleda: 89 Veličina: 115.2 KB
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •