Koji vam je strip najdraži?
Prikaz rezultata 1 do 1 od ukupno 1
  1. #1

    Koji vam je strip najdraži?

    Meni je najdraži i najbolji strip Alan Ford. Volim i druge stripove poput Dennis Cobb,Gesebel,komandant Mark i vukovi sa Ontarija,Blek Stena i antifašističke,partizanske stripove,ali strip Alan Ford je jednostavno najbolji strip. Da nema stripa Alan Ford veliki ljubitelji stripa kao ja i mnogi drugi bili bi uskračeni za jedan vrhunski strip kao što je strip Alan Ford. To je isto kao da u slikarstvu nedostaje jedna velika slika naprimjer slika Leonarda da Vincija Mona Lisa. Imam 30 godina i već 18 godina redovno čitam i kupujem strip Alan Ford i uživam kao u prvim danima kada sam počeo kupovat strip Alan Ford. Sječam se i danas koji sam broj stripa Alan Ford prvi kupio. Bio je to Alan Ford.296.Mutni poslovi 1995.g. i otad do danas redovno svaki mjesec kupujem nove brojeve stripa Alan Ford i kupovat ću sve dok se budu objavljivali novi brojevi Alana Forda u Hrvatskoj. Koji mi je najdraži tajni agent grupe Tnt? Najdraži tajni agenti grupe Tnt meni su Johnny Dugi i Šef. Kao što vidite ja sam si uzeo alias na ovom forumu po legendarnom tajnom agentu grupe Tnt Johnny Dugi. Za one koji ne znaju Johnny Dugi je onaj tajni agent koji dolazi u cvjećarnicu obavjestit Šefa da dolazi tajni agent Fantom i da su ubijeni također tajni agenti grupe Tnt Cvjetko Smith i Andy Sullivan. Johnny Dugi se zasad pojavljuje u samo dva broja stripa Alan Ford u brojevima AF.1.Grupa Tnt i AF.382.Tnt rođenje. Svi tajni agenti grupe Tnt su posebni i sjajni na svoj način. Veliki šef i genije Broj Jedan koji poznaje sve od prapovjesti pa do sad,desna ruka Šef koji nažalost kasnije postaje sve ljeniji,lijepi i plavosi,naivni Alan Ford,gramzljivi i uvjek spreman na svađu Bob Rock,simpatični varalica i lopov sir Oliver,uvjek vjerni Grunf i dakako vječni bolesnik Jeremija. Nema šta ma što tko mislio strip Alan Ford je jednostavno najbolji strip. Najdraži prijatelji grupe Tnt su mi: general War,šef FBI poručnik Roland, francunski inspektor Magret,Alonisius Alonisis lovac na vampire,Tobia Quantrill. Najdraži negativci iz stripa Alan Ford su mi špijunka Margot koja špijunira za onoga tko bolje plača,alkoholna opasnost Superhik koji krade sirotinji i to daje bogatima,Gumiflex razbojnik gumena lica,Arsen Lupiga manje džentlemen više lopov,Konspirator,Baby Kate duh gangsterke koja je ubijena u tridesetim godinama prošlog stoljeća i Tromb terorist koji sanja da će napravit toliko razornu bombu da njome uništi planetu zemlju. Volio bi da netko na ovu temu uplodira lik tajnog agenta grupe Tnt Johnny Dugi kako bi svi koji posjete ovu temu vidjeli koji je to tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi? Također ako netko od vas posjeduje AF.382.Tnt rođenje bilo bi dobro da netko na ovu temu uplodira dvije scene u kojima je tajni agent grupe Tnt Johnny Dugi ubijen. Unapred puno zahvaljujem. Ja ne znam uplodirat to,pa zato molim onoga tko to zna da učini to.
    Poruku je izmenio JOHNNY DUGI, 14.03.2014 u 20:57

Slične teme

  1. Koji je vaš tip devojke?
    Autor playgirl_ns_89 u forumu Muška kafana
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 27.03.2016, 12:59
  2. Omiljeni stripovi i strip junaci
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 29.12.2015, 17:25
  3. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  5. Novosadski strip vikend
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.11.2007, 11:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •