Вучићева времена - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 67 od ukupno 67
  1. #61

    Re: Odgovor: Вучићева времена

    '"
    Ne dam Gasica.
    Ne dam Loncara.
    Ne dam Gazivode.
    Ne dam novac.
    Ne dam ovo...ne dam ono.....

    Dajem zemlju Arapima...."

    Toliko dokaza kako je ovo jedna sredjena ...uredjena ..pravna drzava
    jer neprikosnovenost privatne svojine je jedno od osnovnih postulata iste.

    Jeste.






    Drzava ...to sam Ja.
    Rekao neko.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #62

    Odgovor: Re: Odgovor: Вучићева времена

    Čija god bila vremena taj treba da bude svestan da ovaj narod NIKADA neće zaboraviti bombardovanje NATO zločinaca. Ova zemlja ne aplicira za ulaz u takvu zločinačku alijansu, zvanično je proglasila neutralnost i ima puno pravo da ne dozvoli bilo kojem pripadniku NATO jedinica da kroči na srpsku zemlju. Ovih dana se uveliko priča da je negde u kuloarima Skupštine izglasan zakon o, navodno, logističkoj podršci NATO snaga Vojski Srbije koji otvara vrata dokazanom neprijatelju da uđe u odbrambeni sistem ove zemlje.
    Koliko treba biti retard pa uopšte i pomisliti na takvo nešto a kamoli zakonom propisati? Ko od zvaničnika bude umešan u tu izdaju naroda slobodno neka izvrši samoubistvo jer će biti pominjan i proklinjan vekovima.
    Što se tiče mene i mnogih koje znam gde se bude videlo vozilo NATO-a biće uništeno. Ta alijansa je pokazala da kršeći sve zakone ubija koga hoće. Niko ko joj pripada ovde neće biti dobrodošao! AMIN!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #63

    Odgovor: Вучићева времена

    Bićemo jedina država na svetu koja je umela da pobedi u dva svetska rata, ali da izgubi od obične kolone autobusa.



    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #64

    Odgovor: Вучићева времена

    Dokle smo stigli...mnogo govori i ovaj ZVANIČNI DOKUMENT:

    Ime: Presuda.jpg Pregleda: 135 Veličina: 87.7 KB

    Što je najgore pomenuti član zakona glasi:
    -Ko nepristojnim, drskim ili bezobzirnim ponašanjem narušava javni red i mir ili ugrožava imovinu ili vređa moral građana....
    što se iz izloženog, validnog dokumenta OVE DRŽAVE, nikako ne slaže sa činjenicama. Optuženi nije vikao, nije nikome pretio, pomenuo je samo PREZIME (koje i nije baš toliko retko) i otišao pošto je obavio svoju građansku dužnost.
    Presuda je trebala protiv radnika zdravstvene ustanove jer je NJIHOVA DUŽNOST da bolesnika odvedu na odgovarajuće odeljenje.
    Zemljo...otvori se i progutaj sve bahate dupelisce i rigidne nameštenike državnih ustanova! "Doktorku" i potpisanog "sudiju" treba govnjivom motkom oterati u 3 P.M.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #65

    Odgovor: Вучићева времена

    "Nema većeg lažljivca od onog koji govori o sebi."

    Kineska narodna poslovica.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #66

    Odgovor: Вучићева времена

    promenio je ponasanje. arogantan je, pomalo preteci. to je stav odbrane. necega se plasi.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #67

    Odgovor: Вучићева времена

    "Ajde Jano kuću da ne damo....da ne damo Jano dušo, da je ne prodamo...Ajde Jano konja da sedlamo.."
    Po meni, krajnje je vreme da idioti koji krše Ustav i zagovaraju predaju teritorije odu u istoriju kao JEDINI predstavnici vlasti neke zemlje koji su to radili! Dokle više gledati pune tabloide izjava šatro predsednika i ministra za inostrane poslove koji lupetaju o "razgraničenju" sopstvene države sa svojim delom? Usput..poslušajte ovu pesmu, izvorno..:
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 29.09.2012, 11:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •