X factor - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29

Tema: X factor

  1. #16

    Odgovor: X factor

    Sta to bi sinoc u X faktoru?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #17

    Odgovor: X factor

    Š'o pitaš?
    Gledala/nisi gledala?
    Uglavnom bi to da je Maja (Luisova) ispala...zasluženo jer je sasvim nezasluženo i ušla u uži krug.
    I takooo...spade Željko samo na Danijela ...no sreća (njegova) te mu se iduće sedmice vraća Maid...inače, kako sam reče, bi napustio ceo šou i takmičenje
    Nego, pričahu za Vlada Georgijeva da je biJo pijan u PGS...e vala ako i jeste tako, ovaj Željko lupa na trezno za sve pare...preko nekoliko puta, kada je najavljivao Danijela u pesmi Tošeta Proeskog "Čija si" rekao da će ga/su ga konačno njegovi zemljaci čuli kako će/je pevao na maternjem jeziku
    Onu devojku koja se vratila u baražu je javno opljuvao (doduše i Kristina barabar)...
    Sve u svemu...a što se žirija tiče, prvi utisak i dalje traje...seljana i prostakluk batE...
    Nemam pojma...od starta imam odbojnost iako je ovo licenca...čini mi se da je PGS bio na daleko višem nivou...
    p.s. mislim da nisam pristrasna
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #18

    Odgovor: X factor

    Ja mislim da izbiljni ljubitelji ovog formata prate zvezde granda.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #19

    Odgovor: X factor

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Š'o pitaš?
    Zato što su falširali za sve pare
    A izbor pesama je tragedija.

    Jebe me što gledam na youtube-u, pa nit' znam propozicije, nit' ko je ispao. Mada, u neku ruku mi drago što ne moram da slušam propratne mrsomudije.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #20

    Odgovor: X factor

    Marinela DŽogani je kazna za uši

    Izraziti antipatikusi su mi Haris, Aleksa, Tamara i povratnik Maid. Kaže Željko: "Da se Maid nije vratio, ja bih napustio X Faktor". A Maid džiberčina, ali fem džiberčina, a svi znamo da Željko voli tak'e
    Sviđa mi se kak' su momci otpivali Cesaricu, lipo je bilo, harmoniĆno i emotivno


    Grandovski repertoar je još uvek na snazi


    A Ilma je standardno savršena.

    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #21

    Odgovor: X factor

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Marinela DŽogani je kazna za uši
    A Aleksandra Brković je veoma često kazna za uši...a bogami i za oči. Verujem da sve one strašne grimase i kreveljenje pravi spontano...ali ne verujem da se to ne bi moglo korigovati.

    Ne znam koji bi objektivni kriterijum bio u takmičenjima ovakvog formata. Glasovima publike...nisam baš sigurna...statistički gledano, klinke su napaljenije za slanje sms poruka...zato i Eminina družina opstaje...
    Opet...čemu onda žiri, ili kako ih oni zovu...sudije?
    Mada... s druge strane i žiri me iznenadi svojim komentarima...u 90 % slučajeva sve je lepo, sve je fenomenalno...
    Juče me Željko "iznenadio" za Ćata...jbt...i on neki muzičar...pa je l' gluv kod ušiju
    Realno bi bilo da je juče Ćato izletio...ali...suze (msm dete bre, šta i očekivati), Željkov koncert u Instambulu koji mu sređuje Emina...i voila...
    Moguće da će to dete za par godina biti ok pevač, kada mu glas sazri (jer sluha ima)...ali da se ja pitam, ne bih dozvolila klincima od 13 godina da se takmiče...prvo škola pa...
    Momci nisu loši...ali ne volim taj koncept NKOTB...ču' doktori
    Danijel mi i dalje br. 1 ...i opasno je počela da mi se sviđa Tamara...u svom svetu i 'ebe joj se za okolinu (volim takE)...i svaku pesmu svede spram sebe i ispadne fenomenalno...ima neku energiju koja meni prija...za razliku od Maida
    Taj stvor me toliko nervira, tako napadno i agresivno nastupa da mi svaku pesmu koju on otpeva ogadi (doduše uglavnom peva Čolu...pa mindeđ...).
    Uglavnom...s obzirom da je sve na glasovima publike...a zna se da je glasačko telo Bosne veoma jako...Maid i Ćato do finala
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #22

    Odgovor: X factor

    Ima li nekih informacija, kad počinje 2. sezona? Ja sam nešto načula da će Vlado Georgijev, Emina i Jelena Rozga biti u žiriju...za 4. člana ne znam, nešto se pričalo da će Balašević, mada čisto sumnjam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #23

    Odgovor: X factor

    Koliko sam shvatila počinje negde u martu mesecu.
    Inače...

    Drugu sezonu X faktora vodiće Antonija Blaće i Aleksandar Radojčić, dok će podršku takmičarima u bekstejdžu davati prošlogodišnja voditeljka iz Makedonije, Snežana Velkova.
    Počelo je odbrojavanje do početka druge sezone muzičkog talent šoua "X faktor", koji će se emitovati na Prvoj srpskoj televiziji.
    Ovoga puta, žiri će činiti: Tonči Huljić, Masimo Savić, Aleksandra Kovač i Željko Joksimović, koji sinoć nije bio na prezentaciji.
    Iako je ranije govorio da više neće učestvovati u ovom projektu zbog nepoštovanja ugovora koji je imao sa producentima prvog serijala, biće da je sa ovim novim, ipak ostvario bolju saradnju.

    izvor

    Moram da priznam da mi se više svideo Silvijin žiri
    Mislim da će žiri biti dosta uštogljen....Massimo je fini gospodin ali mi nije nikako za ovakav rijaliti...
    Tonči...videla sam ga kakav je u TLZP...
    Ne'am pojma....videćemo...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #24

    Odgovor: X factor

    Ja se Tončija sećam iz Operacije Trijumf, kad je očigledno favorizovao onog Hrvata, ne mogu da mu se setim imena (Igor?). Mislim da niko osim Željka nije kompetentan da bude u žiriju.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #25

    Odgovor: X factor

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ja se Tončija sećam iz Operacije Trijumf, kad je očigledno favorizovao onog Hrvata, ne mogu da mu se setim imena (Igor?).
    Da da da, Igor se zove i debelo ga je favorizovao...a to nije u redu i zato ne bi volela da on bude u žiriju.


    Mislim da niko osim Željka nije kompetentan da bude u žiriju.
    Ja bi uz Željka dodala i Aleksandru Kovač, jer je ona po meni vrhunsko - iskusni pevač i kompozitor
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #26

    Odgovor: X factor

    Počinje, zvanično 22. Marta u 21h na Prvoj... Članovi žiria su : Željko Joksimović, Aleksandra Kovač, Tonči Huljić i Massimo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #27

    Odgovor: X factor

    Od pre par nedelja sam upratila hrvatski The Voice....nešto slično našem Prvom Glasu....upala u fazi duelista...
    Auuuu....brate mili...koji su to (već formirani) pJevači
    Kakvi su to glasovi....
    Nešto se mislim...ako se u X factoru pojavi makar mali delić...i stra' me da će (pored 2 članova iz HRV žirija) oni izdominirati ovom sezonom...
    Nemam pojma...nekako bih volela da svak za sebe ima svoj x factor...a ne ovako za region....koliko god...sve je još uvek sveže i antagonizam će još dugoooo biti prisutan...i opravdano prisutan...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #28

    Odgovor: X factor

    Pih, omanula...nisam gledala
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #29

    Odgovor: X factor

    I ja pratim The Voice. Super je i kakav kvalitet pevaca. Ali valjda ce se i X faktor popraviti. Ima vremena. Bar se Zeljko popravio.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •