Farma 5 - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 67

Tema: Farma 5

  1. #31

    Odgovor: Farma 5

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    jes spicena Golubovicka
    al je lakmus za karaktere toboze finog sveta
    navijala sam za Bojanica ne zato sto je visok,zgodan,sarmantan i lep
    nego zato sto je pokazao da su oni fini djubrad neopevana
    Ako cu navijati uvek cu pre dati prednost tom nekom " finom" svetu.
    Jer Bojanic je djubre neopevano koji se ustvari i predstavljao kao "fin svet " jer se za Fircija
    a posebno za Macu ne moze reci nikako da su "fin" svet " a jos manje da su to glumili.
    Mislim taj fin svet.
    Bojanic nije nista pokazao.
    Ustvari jeste.
    Pokazao je sebe i pokazao je kakve "vrednosti " nas narod ceni.

    Miki je pokazao nesto drugo.
    Seljak iz Kupinova slusa Tomu , Milanceta . sevdah i tako te neke lepe i vredne stvari za razliku od Jelkice reziserke iz BG koja je u jednom trenutku za stolom pocupkivala i pevala ( zna i reci ) neku novokomponovanu ljigu od pesme.
    I pokazao je da je veci gospodin onako sav pun znanja o YU rock sceni , svetskoj rock sceni gde spadaju i Pink Flojd . onako bistar i beskrajno duhovit sto se za " urbane legende " tipa Jelena , Ivan , Wajs , Zorica M....itd ne moze reci.
    I usao je u klinc sa Jelenom, trenutacno najomiljenijim likom kod publike, za razliku od ostalih koji joj se sve vise slihtaju.
    Hrabar Momak Miki.!
    Ne ide kako vetar duva ....vec ide Protiv ...Najveca zvezda rijalitija.
    Legenda zivi!!!

    Ili ....da se rancerski izrazim.
    Miki je ponovo u sedlu!
    Miki ponovo jase ..........

    Do pobede!
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Farma 5

    Šejn, imam tri stvari da ti kažem:

    1. Bojanić jest gnjidoni. Nema osnova po kom nije pokazao svoju diskriminatorsku prirodu. Žene, nac. manjine, homoseksualci i pokazao je da mrzi sve što se iole razlikuje od njega. I to jest stanje nacije.

    2. Malo si preopterećen tim BG, Vojvodina, Kupinovo, mi, vi, oni, dođoši, starosedeoci. Sad je BG argument više kad pričamo o džiberluku Jelene G u odnosu na Mikija sremca?

    3. Miki jeste sjajan lik. Nije najpametnija osoba koju sam ja videla u životu ali za ovo okruženje je dom kulture. Piše u Blicu da je noćas zapalio preko ograde i samim tim se njegovo učešće u ovoj ustanovi, u koju nije trebao ni da ulazi, završava.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 12.10.2013 u 14:18
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Farma 5

    jednu recenicu Mikijevu sam zapamtila: Od nje ne mogu da se razvijaju druge price!

    sto ce reci,ne mogu da dodju do izrazaja njegova proseravanja.....nije zvezda,nije epicentar,nije Holivud...

    i to promovisanje kratkih zivaca,neodgovornosti i pubertetskih preslusavanja ploca....ajde bre....

    pobego,a?
    neka je....tanak je sa zivcima......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Farma 5

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    I pokazao je da je veci gospodin onako sav pun znanja o YU rock sceni , svetskoj rock sceni gde spadaju i Pink Flojd .
    Legenda zivi!!!



    sad me je malo sramota.....
    ja nikad nisam slusala \Pink Flojd....
    a opet....nisam sigurna ni da sam ljakse generalno....
    jer,nekako,iskustvo mi je pokazalo da mnoge,sto se tice intelekta,ovde,a i u stvarnom zivotu,mogu na drvo da popnem.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Farma 5

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Šejn, imam tri stvari da ti kažem:

    1. Bojanić jest gnjidoni. Nema osnova po kom nije pokazao svoju diskriminatorsku prirodu. Žene, nac. manjine, homoseksualci i pokazao je da mrzi sve što se iole razlikuje od njega. I to jest stanje nacije.

    2. Malo si preopterećen tim BG, Vojvodina, Kupinovo, mi, vi, oni, dođoši, starosedeoci. Sad je BG argument više kad pričamo o džiberluku Jelene G u odnosu na Mikija sremca?

    3. Miki jeste sjajan lik. Nije najpametnija osoba koju sam ja videla u životu ali za ovo okruženje je dom kulture. Piše u Blicu da je noćas zapalio preko ograde i samim tim se njegovo učešće u ovoj ustanovi, u koju nije trebao ni da ulazi, završava.
    OK Klementajn. Imam i ja da kazem jednu stvar.

    Opet po obicaju a pogresno a namerno tumacis ono sto sam napisao i plus mi dodajes reci koje nisam napisao.
    Nadji mi gde sam ja pisao o dodjosima i starosedeocima , o njima i nama ?
    Ako mi ne nadjes onda ocekujem jedno Izvini.
    I nemoj samo da bude ono ..."mrzi me da sada trazim"
    BG je ovde spomenut kako bih naglasio taj kontrast jer selu je BG najveci antipod kao jedini velegrad u ovoj drzavi.
    A sto se tice podela one kod nas postoje.
    To ti je sigurno poznato.
    O 20 srpskih podela je Dusan Kovacevic i knjigu napisao sto ti je isto poznato.
    Kada si vec BG stavila u politicki kontekst i tako otisla sa ove teme da se i ja nadovezem i kazem ono sto sam vec i rekao.
    Znaci BG .....rezim u njemu , taj surovi centralizam isisava i urusava celu zemlju a samim tim i Vojvodinu do koje mi je i najvise stalo jer sam rodjen u njoj i ceo zivot u njoj proveo.
    Ovom politika slivanja love u jedan centar vodi ka propadanju drzave i laganom nestajanju naroda.
    Znam ja da ne mogu nista promeniti ali mogu reci , znaci ne zabijati glavu u pesak i praviti se da ne vidim ono sto je ocigledno.
    Ti ako to ne vidis ili ne zelis da vidis ili vidis ali ne zelis da se izjasnjavas po tom pitanju kako ne bi stekla antipatije , tvoj problem.
    Voleo bih da cujem sta ti mislis i

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    I pokazao je da je veci gospodin onako sav pun znanja o YU rock sceni , svetskoj rock sceni gde spadaju i Pink Flojd .
    Legenda zivi!!!



    sad me je malo sramota.....
    ja nikad nisam slusala \Pink Flojd....
    a opet....nisam sigurna ni da sam ljakse generalno....
    jer,nekako,iskustvo mi je pokazalo da mnoge,sto se tice intelekta,ovde,a i u stvarnom zivotu,mogu na drvo da popnem.....
    Nisi skontala.
    Pink Flojd je spomenut jer je leptiricka izrazila zacudjedost , zapitanost i nevericu da , eto , seljak iz Kupinova slusa Pink Flojd.
    Garant . 90 posto gradjana sa farme nije culo za Pink Flojd.

    Inace , ti Mikija posprdno nazivas seljakom , seljacinom ali vreme te demantuje.
    Sinoc je ispao gospodin covek , Dzek , uzjahao konja i otisao u preriju ostavivsi "gradjane da se utapaju u svom prostakluku , bahatosti , gluposti , lazima , u svojoj umisljenosti o svojoj velicini.
    Legenda je otisla u legendu.
    Malo su mi cudni tvoji kriterijumi na osnovu kojih neko stice tvoje simpatije.
    Milos Bojanic , gnjida u svakom smislu, a sada Golubovicka , duplikat Milosa Bojanica.

    Mozda su ti ti reperi i ispravni ali o tome cu misliti sutra uz vino , cigaretu i gitaru .

    Miki je pobednik ove farme .
    Zato sto vise nije na njoj.
    I zato sto bi
    mogao svojim intelektom i znanjem mnoge a posebno ove sa ove farme da popne na Velebit i to bez planinske opreme .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Farma 5

    kockar prosto nije imao zivce .....video je da mu nema nista od pobede ,pokupio se i ko seronja preskocio tarabu....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Farma 5

    Biranje najgnjida za favorite je pozdan znak ozbiljnog zajeba u glavi. Nema tu opravdanja. Gnjida je gnjida i tako je treba i tretirati. Što se Mikija tiče, uopšte njije teško biti naj u konkurenciji kakva je njihova. Mada, i on je popljuvao na sve što je ikad pričao, tako da je sam sebe doveo u gnjida rang. Rekoh, ne gledam i ne žalim.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Farma 5

    Али страшно је какве сморове и анонимусе они доводе у те "риалитије". И страшно је како се све понавља. Екрем гостово осам пута, Венди шест, Мики пет... па толико пута досади и Маја Николић у Јутарњем програму... Чуј Џиџа нека јеботе, Џиџа, еј!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Farma 5

    U je...Jelka pokazala sise...obe, oDjedared..
    Eh...Mijatoviću...šta s' sve propustiJo
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Farma 5

    pa dobro,pokazala....ja se nisam zgrozila ko tah fini svet tamo na farmi.....pokazala sise,jaka stvar....vulgarnije od toga mi je Micino ponasanje,Mindzina (pardon - Dzidzina tiha podmuklost) Divnina jajarska podjebavanja,unistavanje Jeleninih stvari ihistericno izdiranje....
    zamislite kako bi se taj fini svet zgrozio na Marinu Abramovic dok vadi zilet i tiho pocinje da se secka......


    al volim sto je onaj dzulov krivosijan Miki izasao vise nego leba da jedem...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Farma 5

    Nisi skontala.
    Pink Flojd je spomenut jer je leptiricka izrazila zacudjedost , zapitanost i nevericu da , eto , seljak iz Kupinova slusa Pink Flojd.
    Garant . 90 posto gradjana sa farme nije culo za Pink Flojd.
    Miki je, kao i svaki drugi ljakse, koji misli da se greškom rodio na selu,a u stvari je trebalo da bude sa Terazije, "oduševljen" Pink Flojdom, da bi amputirao praziluk iz bulje. Ali praziluk raste li raste.

    Sinoc je ispao gospodin covek , Dzek , uzjahao konja i otisao u preriju ostavivsi "gradjane da se utapaju u svom prostakluku , bahatosti , gluposti , lazima , u svojoj umisljenosti o svojoj velicini.
    Legenda je otisla u legendu.
    Malo su mi cudni tvoji kriterijumi na osnovu kojih neko stice tvoje simpatije.
    Miki je ispao gospodin čovek, gotovo jednako onoliko koliko su Vučić i Nikolić evropejci.
    Miki nLegenda? Brate rođeni, pa na kojim si ti drogama? Pogazio je svaku reč koju je dao. I jedini razlog zbog kog iziđe iz farme je taj što ga nisu tretirali kao legendu, pa mu malo sujetica bila povređena.

    Miki je pobednik ove farme .
    Zato sto vise nije na njoj.
    I zato sto bi
    mogao svojim intelektom i znanjem mnoge a posebno ove sa ove farme da popne na Velebit i to bez planinske opreme .
    Kojim intelektom? Deset naučenih rečenica i opštih mesta. Ja sam bio ubeđen da si ti pametniji od toga.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Farma 5

    @ Bazilej

    ama brate rodjeni,pa gde si ti dosad?!
    sve isto mislimo....
    samo,to za Pink Flojd me je ozbiljno zabrinulo....pazi kad uopste ne znam njihov opus....a ni opus Rolingstounsa...mozda dve tri pesme i finito....
    ja provincijalka volem od Kvake do Stili Den...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Farma 5

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Bazilej

    ama brate rodjeni,pa gde si ti dosad?!
    sve isto mislimo....
    samo,to za Pink Flojd me je ozbiljno zabrinulo....pazi kad uopste ne znam njihov opus....a ni opus Rolingstounsa...mozda dve tri pesme i finito....
    ja provincijalka volem od Kvake do Stili Den...
    Uvate se seljoberi za neki zvučni bend. Žele postati elita, nema veze nikakve što ne razumeju ni reč onoga što slušaju. Važno da ima zvučnosti, pa kad odu na vašIr, kažu slušam Pink Flojd, a ostali ih, onako ljubopitljivo, seljački, upitaju kak'o je to čudo, a ovi prvi im pak odmahnu rukom u stilu, ne razumeš ti to. Cela finta je u tome. Onda,, sad kad ima interneta, odu na net da vide koji su domaći bendovi "dobri" i pokupe od "urbanih" pokoji komentar i onda krenu da se lože. A promaja u glavi, ubija kao kuga onomad što je harala.

    Tu sam, malo sam ozbiljnije spremo ispit, pa sam biJo odsutan, takoreći.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Farma 5

    E hebo vas patak i Pink Flojd i mene kud ih pomenuh
    Šta ste se koji moj uFatili ko slep za štap...
    Pomenuh prvo što mi na pamEti palo da slikovitije dočaram i ispade piČvaJz
    No...ima gU i raznih verzija...jedna od je i...



    Nego...odakle li izviru ovi bivši/bivše od totalno nebitnih

    Mislim da je pravo vreme da uvedu na farmu i Zmaja od Šipova....verovatno je do sada već volove uterao u štalu pa ima slobodnog vremena
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Farma 5

    ma sve sve,al da od kockara i dangube prave genij,gospodina i intelektualca.....e to ne mogu da svarim.....
    svaki seljak iz sumadije s imalo zdrave pameti bi pokazao vecu mudrost i intelekt od onog krivosijana

    al aj,na stranu sve to
    njegov izbor devojke mi je tek sasvim objasnio njegovu pamet i nacitanost

    cuj,Dzidza...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Počinje četvrta sezona " Farma "
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 07.07.2013, 16:32
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 23:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •