Smena Dikica
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Smena Dikica

  1. #1

    Smena Dikica

    Direktor policije Milorad Veljović potvrdio je da je premijeru i ministru policije Ivici Dačiću predložio smenu komandanta žandarmerije Bratislava Dikića. On je rekao da misli da je zahtev za smenu Dikića ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić već potrpisao.
    Zasto?Zato sto je neki pripadnik zandarmerije ubio nekog?Ko moze da garantuje da se to sutra nece opet ponoviti?
    Zasto ministar policije Ivica Dacic do sada nije podneo ostavku?Mnogo toga se desilo loseg u radu policije
    a ministar policije i dalje sedi u duplex fotelji.
    Smrdi mi na ciscenje srpskih kadrova i dovodjenje poslusnika koji ce mirno da gledaju kako Kosovo i Metohija
    odlazi zauvek od Srbije.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Smena Dikica

    Citat Vojkan92 kaže: Pogledaj poruku

    Smrdi mi na ciscenje srpskih kadrova i dovodjenje poslusnika koji ce mirno da gledaju kako Kosovo i Metohija
    odlazi zauvek od Srbije.
    I ja sam zabrinut zbog ciscenja srpskih kadrova i dovodjenja poslusnika koji ce mirno da gledaju kako Kosovo i Metohija
    odlazi zauvek od Srbije.

    Blic Online | Smenjeni Dikić danas postaje pomoćnik direktora policije Veljovića

    i zapitan.
    Jel ovo Diznilend ...Bambilend ...ili Sizilend ?..
    ...tri dijagnoze koje su dali citatelji u svojim komentarima.
    A samo jedna je tacna.

    No , nije ni bitno.
    Bitno je da je tu gde je,... onaj koji nece mirno glledati kako odlazi ono sto je davno otislo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Smena Dikica

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Vojkan92 kaže: Pogledaj poruku

    Smrdi mi na ciscenje srpskih kadrova i dovodjenje poslusnika koji ce mirno da gledaju kako Kosovo i Metohija
    odlazi zauvek od Srbije.
    I ja sam zabrinut zbog ciscenja srpskih kadrova i dovodjenja poslusnika koji ce mirno da gledaju kako Kosovo i Metohija
    odlazi zauvek od Srbije.

    Blic Online | Smenjeni Dikić danas postaje pomoćnik direktora policije Veljovića

    i zapitan.
    Jel ovo Diznilend ...Bambilend ...ili Sizilend ?..
    ...tri dijagnoze koje su dali citatelji u svojim komentarima.
    A samo jedna je tacna.

    No , nije ni bitno.
    Bitno je da je tu gde je,... onaj koji nece mirno glledati kako odlazi ono sto je davno otislo.
    Da sam na mestu Dikica odbio bih da budem pomocnik Veljovicu,sacuvao bih obraz i cast visokog oficira
    zandarmerije koji ocigledno nekome smeta.Dali EU ili nekom iz vlasti sam zakljuci.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Smena Dikica

    Sve uradjeno znaci supotno i drugacije. Stvari su retko onakve kako su servirane. Smene su neophodne i ja ih sa odusevljenjem pozdravljam! A da sam na mestu Dinkica, promenila bih ime, zemlju i zenu.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Smena Dikica

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Sve uradjeno znaci supotno i drugacije. Stvari su retko onakve kako su servirane. Smene su neophodne i ja ih sa odusevljenjem pozdravljam! A da sam na mestu Dinkica, promenila bih ime, zemlju i zenu.
    Hajde de' zemlju ali zasto ime i zenu?
      Vrh

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.09.2006, 02:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •