Amerikanac dobio 508 godina zatvora
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Amerikanac dobio 508 godina zatvora



    WASHINGTON - Jedan 32-godišnji Amerikanac koji je koristio svoj mladalački izgled kako bi se sprijateljio s tinejdžerima i seksualno ih iskorištavao, osuđen je u utorak na 508 godina zatvora, izvestio je u sredu lokalni list "Aurora Sentinel" u Coloradu.

    Zuri-Kye McGhee je 3. avgusta proglašen krivim po 63 tačke optužnice za seksualno napastovanje i zlostavljanje dece te nanošenje telesnih ozleda.
    Prema navodima tužioca, njegove su žrtve bile 18 dečaka i jedna devojčica, svi u uzrastu od 13 do 15 godina, a napadi su se događali od 2000. do 2005. godine.

    "Okružni tužilac vrlo je zadovoljan presudom, naš je cilj bio odvojiti McGheea od dece do kraja života. Verujem da nikada neći moći tražiti pomilovanje", rekla je advokat Kathleen Walsh.

    Majci osuđenog, Soledad McGhee (54) sudiće se u februaru 2007. pod optužbom da je pomagala sinu da dođe do žrtava upoznajući ga s porodicama s maloletnom decom, iznajmljujući mu stan koji je koristio za napade i vozeći ga da prenoći kod mladih "prijatelja".

    Prema svedočenju jedne od žrtava, McGhee se njemu i njegovim roditeljima predstavljao kao 15-godišnjak. Tužioci su naveli kako je nekima govorio i da mu je 13 godina.

    Roditelji su ga doživljavali kao dobro odgojenog, malo mišićavijeg, usamljenog dečaka, koji živi s ujakom kojeg nikada nema. Pozivali su ga u goste svojoj deci sa simpatijama, a neki čak i nudili da se preseli kod njih.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Amerikanac dobio 508 godina zatvora

    Citala sam to danas,ali meni on ne izgleda mladoliko! I ne kuzim te roditelje koji su popusili tu foru da mu je 13 i 15 godina??? Pa pogledaj sliku.
    Sad ce ga jos hraniti svo to vrijeme u zatvoru...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Amerikanac dobio 508 godina zatvora

    -Bitno je da se svidi svojim "kolegama" u zatvoru , verovatno ce steci mnoga nova poznanstva
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Amerikanac dobio 508 godina zatvora

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Bitno je da se svidi svojim "kolegama" u zatvoru , verovatno ce steci mnoga nova poznanstva
    pod tusevima, pogotovo!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Amerikanac dobio 508 godina zatvora

    Meni lik lici na Michael Jacksona. Mozda mu je Jackson bio uzor.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Amerikanac dobio 508 godina zatvora

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Meni lik lici na Michael Jacksona. Mozda mu je Jackson bio uzor.
    to sam baš htjela reći. pljunuti jackson. valjda se neće previše saginjati da bi dohvatio sapunić u tuš kabinici.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

Slične teme

  1. Godina više ili godina manje?
    Autor yige_gui u forumu Filozofija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.03.2009, 23:22
  2. Tasmanija: zemlja egzotike i zatvora
    Autor HLEBmaster u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2006, 21:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •