WhatsApp ili Viber?
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    WhatsApp ili Viber?

    Koju od ove dve aplikacije radije koristite?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    Trenutno koristim viber. imala sam whatsapp ali kad sam promenila telefon i htela da ga opet instaliram pojavilo se obavestenje da je besplatno na odredjeni period - ne secam se tacno dali 30 dana ili 3 meseci, i nakon toga mora da platim kako bih mogla da ga koristim ubuduce.
    mislila sam da je to za neku drugu verziju, ali pocele da stuzu notifikacije da uskoro moram platiti i obrisala ga.


  3. #3

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    oba

    plus skype
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #4

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    Wapp vise koristim, lakse mi se dopisivati putem njega, bolji su smajlici...do ove novije i najnovije verzije Viber nije imao online statuse, nije imao smajlice, i tako te neke stvari. Viber za dopisivanje sa nekim ljudima samo, zvanje...a Wapp za svakodnevnu razbribrigu. Ali pocinje da me nervira...sreca da postoji i "kill all apps" opcija.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    moj mobitel je odl skul samo sto mu se brojcanik ne okrece moze da zove i da sibne neku okracu poruku.. ne'am vajber, ne'am vacap.. ne'am cak ni internet.. ne'am glavobolja
    moomoo meee jooouu

  6. #6

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    Вибер
    Пас ће те увек разумети

  7. #7

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    po nasoj internoj anketi u Srbiji se Viber vise koristi. odmenio mi je Skype.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #8

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    Viber...Mada sam pristalica klasičnih poziva...

  9. #9

    Odgovor: WhatsApp ili Viber?

    Нисам мислио на Вибер за разговор, већ као слање текста и слика. Замењује ми смс. Посебно што може да се користи са компа.
    Пас ће те увек разумети

  10. #10

    Re: WhatsApp ili Viber?

    HM, primetih da imam obe aplikacije ali ne koristim nijendu...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #11

    Odgovor: Re: WhatsApp ili Viber?

    Ne poznajem WhartsApp, ali Viber je divna stvar. stizu poruke, slike direktno sa cam, sluzi za telefonski razgovor, a prima i zvucne poruke! Ja u gipsu u krevetu a meni pevaju! Hajmeeee!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #12

    Odgovor: Re: WhatsApp ili Viber?

    Inace, cuvajte se linkova u mailima. Danas sam dobio mail od WhatsAppa kojim me obavestava da imam propustenu poruku i mogu da preslusam kliknuvsi na link. Graficki profesionalan mail, ni zrnce sumnje nemam, osim da je stigao u junk folder.
    ...i sto ja nikada se nisam registrovao na tu aplikaciju.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Slične teme

  1. WhatsApp na srpskom, sa ćirilicom!
    Autor silvia u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2013, 09:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •