Voziš i "kuckaš" SMS?

Prikaz rezultata glasanja: Da li "kuckaš" SMS poruke dok voziš?

Učesnika ankete do sada
4. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    2 50.00%
  • Ne

    2 50.00%
  • Ponekad

    0 0%
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Voziš i "kuckaš" SMS?

    Svi znamo da je korišćenje mobilnih telefona tokom vožnje zabranjeno, ali mnogi krše to pravilo. Da li ti pišeš i čitaš SMS poruke dok voziš?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Da t' kažem - nije da to ne radim Doduše, esemesujem samo po semaforima, al' da pričam dok vozim - pričam. Kad vidim muriju, ispustim telefon u krilo uz neki, verovatno blago teleći, izraz lica
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    da, i kuckam i čitam i pričam

  4. #4

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    da, i kuckam i čitam i pričam
    E zbog jednog takvog ja za malo da poginem sa detetom na pešačkom prelazu .Kazni se brzo
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #5

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Vozim,kuckam,pričam....pomislio bi neko da sam razroka,jedno oko gore,drugo oko dole..ali,
    ženski mozak je stvoren da radi više radnji odjedared i da je pažnja podjednako usmerena.. živa istina.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #6

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Пишем и читам СМС, слушам радиЈо на телефону, гледам Фејсбук, пишем статусе и одговарам на поруке, коментаришем туђе статусе, слике, линкове... пратим спортске резултате, пратим Лимундо дал је неко понудио нешто за моје артикле, осталог не могу да се сетим.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #7

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Ne. Niti pricam niti kuckam niti proveravam bilo sta i za tako nesto bih rebnula debele kazne.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Ranije kad smo imali one telefone s dugmicima, jesam. Ali sad od kad su iskocili ovi sa tach tastaturu - jok. Ne mogu slovce da udenem
    A i kazne su velike.
    Sto se tice poziva, ako ocekujem neki bitan poziv, onda stavim slusalice ikad me nazove, pricam. ako sam ih zaboravila, a bas moram da odgovorim ondak zaustavim auto, ukljucim 4 zmigavce i javim se.
    Inace ne.


  9. #9

    Odgovor: Voziš i "kuckaš" SMS?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Ranije kad smo imali one telefone s dugmicima, jesam. Ali sad od kad su iskocili ovi sa tach tastaturu - jok. Ne mogu slovce da udenem
    Delim tvoje mišljenje, ni ja ne mogu sada kuckati poruke, ali ranije jesam. Upravo zbog milicije sam razbila telefon na kome sam mogla kad vozim da kuckam poruku. Situacija je bila ovakva...pričala sam na telefon i odjednom , šta ću, gde ću, kako ću, panika i fljas telefon kod dragog u noge, telefon se raspao, pukao displey i eto. Nisam platila kaznu, jer se sažalio što sam razbila telefon

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Sto se tice poziva, ako ocekujem neki bitan poziv, onda stavim slusalice ikad me nazove, pricam. ako sam ih zaboravila, a bas moram da odgovorim ondak zaustavim auto, ukljucim 4 zmigavce i javim se.
    Inace ne.
    E tu već ne delim tvoje mišljenje. Ja se lepo uredno javim na telefon, naravno da pazim na put dok pričam.

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •