~Serije~ nove, stare, prepruke, antipreporuke, najave - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 48
  1. #31

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Gledala skoro Nešvile...laganica, za uspavljivanje
    nego
    preporučiše mi House of Cards sa Kevin Spejsijem, a njega obožavam jer obično ne glumi i radi gluposti
    čekam da se skine pa da vidim o čemu se radi..


    Što bi Rambo rek'o, Fela Kruti druze stari, garav brate nesvrstani.
    Da ne serem i ovde. Ostala verna Ravnoj Gori i od sinoć Odumiranje krenulo. Nisam uhvatila film. Nešto mi ne leži sav taj ugljen- monoksid koji stiže odasvud... Moram malo da provetrim pluća. Sa police mi se osmehuju Pekić i Isidora*. Razumemo se.



    *Sekulić, ne Bjelica
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #32

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Počela da gledam ' Domaćice s Bosfora'...

    i namjerava da budem istrajna
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #33

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    obozavala sam Dirty sexy money ,s Donaldom Saterlendom
    I Ezela
    sada nista odredjeno ne gledam....odgledam Silu ponekad,i Anatomiju,kad zakacim
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #34

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    True Detective



    Strava Serija!
    Odgledao prve cetiri epizode jedne od najboljih serija ikada.
    Mracna atmosfera ..usporeni ritam americkog juga ......mjuzik .....i Dijalozi dva glavna lika ....cara Metjua i Vudija .....

    Savrseno.


    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #35

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Naleteh prošle nedelje na nekom kanalu na seriju Lost...
    Još onomad kada je bila aktuelna odgledala sam deo prve sezone (do pojavljivanja M. Furlan) i nemam pojma zašto sam prekinula (ustvari znam...počela da gledam Bekstvo iz zatvora).
    I takooo...skinula sam svih 6 sezona...trenutno sam pri kraju druge.
    Pride naskidala još neke serije a i napravila spisak...msm da će me dugoooo biti u tim vodama...

    p.s. sledeća je spremna Hannibal...2 sezone...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #36

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Breaking Bad

    http://www.imdb.com/title/tt0903747/


    O..ooo..oooo.....oooooodlična serija...tako te majstorski i nenametljivo uvuče...i dok se okreneš već si...
    Da se razumemo...prva iliti pilot epizoda mi se ič nije svidela...sve nekako konfJužn...on kao predaje hemiju...pa pere aVta...pa odjednom kuva met...plus još u gaćama (onako neugledan)...ali....
    Ali sam sutradan nastavila...i voila....uvu(navu)čena sam...
    Mada...ja kao (ne)izlečeni hipohondar ipak seriju pomalo doziram...pa tačno imam osećaj da bi mi ruka ili noga ispala ako on nastavi ovim intenzitetom da kašlje svih 62 epizode...

    p.s. još uvek sam na 2. sezoni epizoda 2...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave



    On je profesor, pisac a ona je konobarica...upoznaju se u malom gradiću Hempton, gde i počinje afera. Ovo je psihološka drama, koja opisuje njihov odnos, iz muške a i ženske perspektive. Nemam pojma gde se emituje, nova serija je u pitanju, ja sam je gledala online . Snimljen je samo jedan serijal za sada. Sviđa mi se serija jer je drugačija...


    Preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #38

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave



    Ko god da voli politička previranja, spletke, seksove, kontrast između bogatih i sirotinje, ovo je serija za njega/nju.

    Odgledala sam prvu epizodu na Fox-u i posle toga odmah skinula sve da odgledam sezonu do kraja. Druga počinje da se emituje tek na leto, ću porodim do tada.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Ko voli malo "pomerene" likove i tematiku koja je prvenstveno vezana za medicinu onda je ova serija pun pogodak. Ne bih se ni setila da je preporučim nego čitah na Tarzaniji da je takođe preporučuju i hvale, pa za one koji ne znaju za istu od mene topla preporuka. Prva epizoda možda jeste malo kilava ali su zato sve ostale odlične. Za sada je prva sezona završena, ima 10 epizoda, mogu se naći i na netu da se pogledaju. Ne znam kada će krenuti druga ali ja je željno iščekujem. Od mene sve preporuke, probajte.


    IMDB The Knick





    http://www.imdb.com/video/imdb/vi2209000473
    Poruku je izmenio makilli, 10.02.2015 u 11:00
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #40

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    moja najomiljenija serija ikad je M*A*S*H* poslje nje je Cheers.. voljela sam gledati i Zivot na sjeveru.. sve poslje toga je bilo idi-mi, dodji-mi .. od novijih sam odgledala Lie to Me, mislim da sam tu seriju negdje vec spominjala to je mozda jedna od novijih koja mi se svidjela, i to samo prva sezona.. druga i treca sezona su bez veze.. house of cards nije losa.. i to je to od mojeg pracenja serija

    post edit:
    ceeek, sad sam se sjetila tonu nekih starijih serija.. dobrrrrih murphy brown fraiser dear john ko je ubio lauru palmer novogodisnja zona sumraka

    cu dopisem jos kad se sjetim.. ali meni su odlicne uglavnom starije serije.. ovo novije sto se "serijom" zove mi je da
    moomoo meee jooouu

  11. #41

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    ne znam kako sam mogla da zaboravim mucke i merid vit children
    moomoo meee jooouu

  12. #42

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Не гледам серије тако често, на прсте једне руке бих могао навести оне које сам гледао. Не волим серије као што су "2,5 мушкараца", "Пријатељи" јер нисам љубитељ те врсте хумора. Свидела ми се на пример серија "Lost",

    Ime: lost_2.jpg Pregleda: 222 Veličina: 78.1 KB

    као и серија која још увек траје "Game of Thrones",

    Ime: Season2CastEW.png Pregleda: 209 Veličina: 376.8 KB

    И на крају само да се осврнем на наше ТВ серије. Квалитет је опао али на тренутке се појави нешто што је вредно гледања али и наше пажње. И за крај, за мене једна од јачих сцена из серије коју нисам пратио нити одгледао у целости,

    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #43

    Re: Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Opet preporuka.

    Znaci...strava serija !!!1

    " True detective" ..sezona 2

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #44

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    DRŽAVNI POSAO

    Jel se I to broji u serije?
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  15. #45

    Odgovor: ~Serije~ nove, stare, prepruke,antipreporuke, najave

    Vikings

    U februaru pocinje cetvrta sezona na History.


    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni lik iz serije!
    Autor veljko yaric u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:52
  2. Najave i nova izdanja
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 14.10.2011, 19:30
  3. Sci fi serije
    Autor Inquisitor u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 08.07.2010, 22:57
  4. Stare dobre i zaboravljene domace serije
    Autor sanjazoki u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 19:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •