genetski modifikovana hrana... Svet po Monsatu
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: genetski modifikovana hrana... Svet po Monsatu

    бог изношења истине о геноциду над својим народом и човечанством засипањем отровима са неба из злочиначких авиона и о криминалном увођењу генетски модификованих организама (ГМО) у комерцијални промет у својој земљи, Никола Алексић, лидер еколога Србије, суочен је са непремостивим тешкоћама.
    Поново су покушали да га по ко зна који пут ликвидирају приликом доласка на најављену конференцију за новинаре у Београд. Монсанто је поднео тужбу против њега преко свог ексклузивног партнера у Србији због изношења истине, претећи да ће њему и породици отети стан ради одштете преко корумпираног судства Србије.

    Шаљу се претње свим потенцијалним донаторима и спонзорима да не смеју да пружају финансијску подршку Еколошком покрету нити да сарађују са еколозима. Никола Алексић се бори више од четири деценије као друштвени активиста за најплеменитије циљеве и постиже светске резултате, али и поред тога информативни медији су затворени за Николу Алексића и за истину у Србији.

    Када је јавно одржао дату реч и сам кренуо на Народну скупштину, јер није прогласила Србију за територију без генетски модификованих организама у задатом року, полиција га је противправно лишила слободе и одвела пред судију где је новчано кажњен.

    Да ли знате неког у свету ко је због дате речи грађанима Србије сам кренуо на парламент своје земље ради будућности свог народа?
    Да ли знате неког у свету ко је јавно позвао војску да ухапси свог врховног команданта због издаје народа и државе?

    Такву храброст има само Никола Алексић.

    Ако дозволимо српском режиму да уништи Еколошки покрет и сломи кичму Николи Алексићу, свет ће остати сиромашнији за једног вансеријског борца за заштиту животне средине и људска права, за опстанак човечанства и планете Земље.
    Ми бранимо наше природно и уставно право на здравље и опстанак, нико нам то не сме угрозити било из ког разлога. Не постоји патриотизам без екологије, нити екологија без патриотизма, зато је врхунски циљ патриотизма заштита животне средине.

    Зато вас позивамо да солидарно пружимо помоћ Еколошком покрету Новог Сада, окосници

    борбе за спас планете Земље и светског отпора Новом светском поретку добровољним прилозима према сопственим, макар и најмањим могућностима.
    Уплате донација се могу вршити на жиро рачун Еколошког покрета Новог Сада:
    335-1856-19

    **********

    Требамо помоћи овом храбром човеку, Николи Алексићу и његовом Еколошком Покрету Новог Сада, јер је Никола врло добро знао да су овакви напади на њега у смислу ликвидације и разних тужби по принципу: “Кадија те тужи, кадија ти суди” могући, али је и поред тога храбро устао да каже народу истину на начин који је био изводив: преко интернета (блогови, сајтови, фејсбук итд…), мањих телевизија, трибина и протеста. Данас сви који желе да се информишу дошли су до информација да је генетски модификована храна (ГМО) штена за људски организам! Још 2008. сам писао о томе:
    “Генетски модификована храна»“

    О штетности ГМО не говоре видовите Зорке, већ релевантни научни радници попут Др Арпада Пустаиа, који су решили да проговоре ради заштите читавог човечанства. Дакле, Никола Алексић је само наводио сазнања оваквих савесних научних радника, а шта ради фирма “Монсанто” можете сазнати пажљиво гледајући овај целовечерњи филм».

    Поред помоћи у донацијама за Николу Алексића и Еколошки Покрет Новог Сада, не би било лоше да нека организација организује у Новом Саду или Београду протест подршке Николи Алексићу и Еколошком Покрету Новог Сада.
    Да би схватилои ко је Монсанто, обавезно погледаје овај Филм, са пуно пажње

    Свет по Монсанту (цео филм, преведен)

    Монсанто тужбом напада Николу Алексића преко свог ексклузивног партнера у Србиј, помозимо Николи! | Небојша

  4. #4

    Odgovor: genetski modifikovana hrana... Svet po Monsatu

    smatram da ja kao poljoprivrednik moram da kažem medju prvima nešto o ovome. kod mene u selu su vec prošle godine neki sejali Monsantov kukuruz, navodno koji nije GMO, a kao osobinu ima mogucnost gušćeg sejanja i manje vlage u momentu branja... e sad pretpostavljate da gušća setva , tj. više biljaka treba da da i veći rod, pa to mami seljake da ga seju, a niko se ne pita kako 100 godina niko nije uspeo da napravi takav hibrid prirodnom selekcijom, pa odjednom ga napravili ?! I gle čuda baš Monsanto ! Oni koji petljaju po genima, oni su kao napravili hibrid prirodnim ukrstanjem ?!Pričam ja tako sa seljanima, a oni "pa baš me briga , neće ga jesti moje svinje, prodaću ga"! Čije dete će jesti meso pileta koje je jelo ovaj kukuruz ?! Na šta će ličiti deca tog deteta, ako bude mogao da ima decu ?A jel se neko pitao kako su pijace pune pomorandži bez semena ? Gde u prirodi ima plod bez semena ???Šta danas Srbija jede i kakvi će nam biti potomci ako ih uopšte budemo imali !?

  5. #5

    Odgovor: genetski modifikovana hrana... Svet po Monsatu

    hvala za žiro racun... lepo je kad pomognemo nekom detetu da mu ubace novo srce ili da ga leče od neke retke bolesti (za koju je izgleda kriv GMO) ali sam ubedjen da preventivnom borbom protiv genetski-mutiranih biljaka možemo spasiti milion (1,000,000) buduće dece. Skidam kapu ovom hrabrom čoveku i pomoći ću mu novčano i drugim putem zarad moje dece i njihovih potomaka.

  6. #6

    Odgovor: genetski modifikovana hrana... Svet po Monsatu

    strasno nezdravo i ne verujem da ce zaziveti u razvijenijim zemljama, mozda u nekima gde vlada glad poput Afrike

Slične teme

  1. Mleko kao hrana - da ili ne?
    Autor Crazy Angel u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.06.2011, 22:57
  2. Genetski inzenjering
    Autor Muckota u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 23.06.2009, 18:52
  3. Horoskopski znaci i hrana
    Autor SansRomantic u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 03.02.2009, 22:00
  4. Klonirana hrana
    Autor Buba Erdeljan u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.01.2008, 09:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •