Dete koje ne zeli brata i sestru
Strana 1 od 22 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 319
  1. #1

    Dete koje ne zeli brata i sestru

    Imam cerku od 13,5 godina, i kad god sam je pitala da li zeli da joj rodim batu ili seku odmah je pocela da place, da se udara od zemlju itd. Ona je ostala jedinica, ali ne zeli sa nikim nista da deli, razmazena je previse. Moj muz je isto bio protiv da imamo drugo dete, i eto tako sam ostala sa jednim detetom. Da li je neko imao slicna iskustva???

  2. #2

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ja nisam, ali mislim da ti je ćerka žešća carica, to bre ume da se bori za svoja prava jedinčeta već sa 13 godina. Podrška za nju.

  3. #3

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Deca ne treba da imaju bilo kakvog udela niti da utiču na donošenje jedne takve odluke..
    Zato i jesu deca a ne odrasli.

    to kod mene ne prolazi.
    Zna se kad je vreme za spavanje radnim danom a kad vikendom.
    posebno računam letnje vreme a posebno zimsko i to zadnjih godinu dana ,inače je
    tajming bio isti za sva godišnja doba i dane,godinama
    Ali zato,moji dečaci dođu pa pitaju;" mama jel smem ovo,ono...i tako to"
    Ne viču,ne urlaju i ne jure po apartmanima na letovanju,zimovanju i sl.
    Ne kažem da u jednom ranom periodu odrastanja nije bilo pokušaja ucene bacanjima na pod,histerije i sl.,..probali,videli ne ide,pa odustali.

    @ Bojana
    ...mlada si,možda se muž još i predomisli u nadolazećim godinama pa bude i drugo a možda
    naiđe i neko drugi,nikad se ne zna iz kog grma vreba ...vuk.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #4

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ja je mnogo volim, ja i ona smo najbolje drugarice. Ona slabo uci, imala dobar uspeh sad na polugodju, jednostavno ne voli da uci, voli da uziva da ide na fejsbuku i tako to. Moj muz joj daje podrsku, govori kako da ona nasledi svu nasu imovinu. Mnogo smo je razmazili ja to priznajem, a to je nasa ljubav prema njoj. Rekla mi je jednom, ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak, ja sam zbog toga plakala a ona videla da place, pa mi rekla mama izvini. JA sam joj tu izjavu oprostila. Nece biti nista od drugog deteta, ona vec velika jos malo pa ce u 8. razredu, tako da bi to bila velika razlika u godinama.

  5. #5

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Rekla mi je jednom, ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak, ja sam zbog toga plakala a ona videla da place, pa mi rekla mama izvini. JA sam joj tu izjavu oprostila.
    Ju,ju,ju...

    ...batina je iz raja izašla
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #6

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa nisam imala srca da je bijem, ona me tad zagrlila a povredila me jeste tom svojom izjavom. Ovako se lepo slazemo, idemo zajedno u setnju, pricamo o zenskim stvarima, ali brata i sestru joj ne spominji. Desavalo se, da neki nasi prijatelji kad dodju kod nas, kazu ajde i vi jedno dete da opet imate, ona tad pocrveni, iznervira se, kada oni odu ona pocne da place.

  7. #7

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    imam jedinca
    ko zenicu oka ga volim
    nismo prijatelji,nego je on sin a ja mati

    kad je imao 3,jednom se bacio na patos u kujni ,histerisuci
    pa sam otisla u kupatilo,napunila lavor ladnom vodom i sunula na njega
    pa sam nastavila da kuvam

    dete nije gazda
    dete se voli i neguje ,ne povladjuje mu se
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    A ne, moja cerka se zbog ocena ne sekira, ona ima jednu drugaricu koja se kao tvoj sin ponasa kad dobije 4, ona je ismejava. Ona ne voli da uci kao sto sam rekla, ali brata i sestru ne voli da ima, ona voli svu paznju i ljubav njoj da posvecujemo sto mi to i cinimo.

  9. #9

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    A zašto ne želi brata ili sestru? Jel zbog ovog?
    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    govori kako da ona nasledi svu nasu imovinu.
    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    ja i ona smo najbolje drugarice.
    ...
    Rekla mi je jednom, ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak
    I ja sam se makljala sa najboljim drugarom do srednje škole. A i sa drugaricama.
    Majci (meni je mama mama, nikad mi nije bila drugarica) sam jednom rekla da ide u tri lepe pičke materine. Nije me tukla. Ali sam mesec dana utvrđivala put do iste destinacije. Doduše, da sam joj pretila bilo kojom vrstom fizičkog napada, mislim da bi mi sasula sve zube u grlo. Mada, mislim da me moja mama mnooogo voli.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa zbog toga da, i moj muz joj u tome daje podrsku posto je i on jedinac. Moja cerka mene nije vredjala nikada, ali mi je samo rekla da ce me udariti po stomak, ukoliko ostanem trudna. Pa kakva bi ja bila majka, ako svojoj cerki sasula zube u grlo? Pa tako ona meni dozivljava, a i ja nju. Ja sam nekada zelela da imam sina, kad sam bila devojka i tinejdzerka, a kada sam dobila devojcicu bila sam najsrecnija na svetu. Danas smo najbolje drugarice, i ja ne vidim nista lose u tome.

  11. #11

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Cinjenica je da sa detetom ne mozes da budes najbolji drug/drugarica jer si roditelj i mora da se zna ko je stariji. Ako ste na istom polozaju i ako ste drugarice, zar ne mislis da bi saslusala najbolju drugaricu?
    Nevezano za to, smatram da o tome treba da raspravis sa suprugom, ne sa detetom.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ma mogu da budu najbolje drugarice, mi tako jedna drugu smatramo. Sta u tome ima lose? Nista. Ona mene voli, ja i ona se uvek saslusamo i jedna drugoj sve kazemo.

  13. #13

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ok ako ti tako mislis ali je cinjenica da ne mozete biti najbolje drugarice
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Danas smo najbolje drugarice, i ja ne vidim nista lose u tome.
    Lose je to sto si ti njoj drugarica, a ona tebi gazda. A treba da si ti njoj majka, a ona tebi dete. Jasno definisan odnos. Moguce je da ti mesas bliskost sa tim drugarstvom.
    Mislim da je steta sto nisi rodila drugo dete, ako si ga toliko zelela, ali to je stvar izmedju tebe i muza.
    Poruku je izmenio paparazzo, 22.02.2013 u 10:46 Razlog: dodatak
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #15

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa jeste, ali opet dete treba da se voli. Bliske jesmo, bas kao drugarice. Naravno ja sam njoj majka, ona je meni cerka ali ja sebe smatram dobrom majkom. Zasto? Zato sto ja nisam tiranin prema njoj, zasto je ne terorisem, zato sto je ne bijem zbog slabih ocena u skoli jer sam shvatila da moja cerka nije medju najboljim ucenicima, kao sto to sve rade mnogo druge majke.

Strana 1 od 22 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •