Počinje četvrta sezona " Farma " - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Nadula se krava, 'oće da lipČe...ahahahaha
    neke dvije svinje se zaglavile, ote da crknu!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    "FARMA" je prava farma..... Ima bikova , krava , ovaca , koza , svega ima..... (Svakog ima.....)..... Ja mislim , da "Farma" (Samo ponekada provirite u "Farmu") , pokazuje OPŠTU KULTURU u našoj zemlji...... Pitajte nekog intelektualca , (Pisca , slikara , bilo kojeg poznatog umetnika , pesnika , slikara , kritičara , šta misli o FAAAAARMIIIIIIIII!!!!!!!! Ovo je naša kultura , samo pokušajte pola sata gledati FARMU , (Ako uspete) , da vidim šta ćete reći....... UŽAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Ako Aki pobedi a Grandiozni su izgledi da hoce onda stvarno vise nema smisla da gledam farmu.
    Bice to veliko razocarenje za mene jer je taj program bio jedino svetlo , jedino lepo i nesto posteno u ovoj zemlji.
    Tu si gde si, pa pokazi u tim uslovima kakva si licnost a glasaci ce znati da ocene i pravedno vrednuju tvoje kvalitete ... tvoj rad , pamet , duhovitost , odgovornost , lepo vaspitanje , ophodjenje prema starijima .
    Ukoliko se desi da opet pobedi neko iz Granda sve to ce biti pod velikim znakom pitanja.
    Kanda veliku ulogu imaju te izakulisne radnje .
    Voleo bih da gresim i pobedi Stanija.
    Mlada . lepa, obrazovana , iskrena i jos se i zaljubila devojka iz moga kraja.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Snimanje "Dosijea X" počinje u decembru
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2008, 11:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •