Četvrta sezona rialitija "Farma" počinje na "Pinku" od marta



Rialiti šou „Farma” vratiće se na male ekrane u drugoj polovini marta, nezvanično saznaje „Blic”. Kastinzi su već počeli, a produkcija pregovara sa potencijalnim učesnicima.Na Televiziji „Pink” za nekoliko nedelja ponovo ćemo gledati „Farmu”, kontroverzni rialiti šou koji okuplja slavne ličnosti na seoskom imanju.


Zasad nije poznato mnogo detalja, osim toga da će se četvrta sezona emisije, kao i prethodne tri, snimati na imanju Dragana Mladenovića Proke u Lisoviću. Takmičari će morati sami da kuvaju, čiste, brinu se o životinjama i na pijaci prodaju proizvode s imanja. Borba za najboljeg farmera trajaće sto dana.
Pobednici pređašnjih izdanja šoua bili su pevači Milan Topalović Topalko, Miloš Bojanić i Katarina Živković, koji su osvojili po 100.000 evra.


Prve tri sezone obeležili su skandali, svađe, ali i ljubavi između učesnika. Katarina Živković i Branislav Janković nisu krili međusobne simpatije, a pred kamerama su se nekoliko puta poljubili. Njihova veza i dalje traje

Zorica Brunclik, Miloš Bojanić i Firči su se posle vređanja našli zajedno na sudu. Međutim, posle nekoliko ročišta Bojanić je povukao tužbu protiv kolega.

Najviše smeha na „Farmi“ do sada izazvao je Ekrem Jevrić, koji je bio beznadežno zaljubljen u Vesnu Vukelić Vendi.

Ekrem je pevačici izjavio ljubav i na sve načine pokušavao da spava sa njom, zbog čega je imao problema sa ženom.

Najveći skandali „Farme“
- Ivan Ivanović Đus je diskvalifikovan jer je navodno seksualno uznemiravao Miloša Bojanića
- Miloš Bojanić i Firči su se svađali i psovali
- Hasan Dudić nasrnuo na Milana Paroškog posle niza uvreda
- Viktorija posula Sandru Obradović pepelom
- Marjan Rističević i Vendi se tukli prsima



Salve smeha izazvale su, uz ostale, i sledeće rečenica
Maja Nikolić: - Džaba sam ja inteligentna, ako sam glupa.
Bebi Dol: - Sandra, trpimo te tvoje krokodilske suze, čizme, šta li su?
Marko Đurovski: - Kad mi neko nešto priča ja žmurim, tako da ne čujem ništa.

Ja sam se mogu vam reći, zaželela Farme i jedva čekam da počne