Počinje četvrta sezona " Farma "
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Počinje četvrta sezona " Farma "

    Četvrta sezona rialitija "Farma" počinje na "Pinku" od marta



    Rialiti šou „Farma” vratiće se na male ekrane u drugoj polovini marta, nezvanično saznaje „Blic”. Kastinzi su već počeli, a produkcija pregovara sa potencijalnim učesnicima.Na Televiziji „Pink” za nekoliko nedelja ponovo ćemo gledati „Farmu”, kontroverzni rialiti šou koji okuplja slavne ličnosti na seoskom imanju.


    Zasad nije poznato mnogo detalja, osim toga da će se četvrta sezona emisije, kao i prethodne tri, snimati na imanju Dragana Mladenovića Proke u Lisoviću. Takmičari će morati sami da kuvaju, čiste, brinu se o životinjama i na pijaci prodaju proizvode s imanja. Borba za najboljeg farmera trajaće sto dana.
    Pobednici pređašnjih izdanja šoua bili su pevači Milan Topalović Topalko, Miloš Bojanić i Katarina Živković, koji su osvojili po 100.000 evra.


    Prve tri sezone obeležili su skandali, svađe, ali i ljubavi između učesnika. Katarina Živković i Branislav Janković nisu krili međusobne simpatije, a pred kamerama su se nekoliko puta poljubili. Njihova veza i dalje traje

    Zorica Brunclik, Miloš Bojanić i Firči su se posle vređanja našli zajedno na sudu. Međutim, posle nekoliko ročišta Bojanić je povukao tužbu protiv kolega.

    Najviše smeha na „Farmi“ do sada izazvao je Ekrem Jevrić, koji je bio beznadežno zaljubljen u Vesnu Vukelić Vendi.

    Ekrem je pevačici izjavio ljubav i na sve načine pokušavao da spava sa njom, zbog čega je imao problema sa ženom.

    Najveći skandali „Farme“
    - Ivan Ivanović Đus je diskvalifikovan jer je navodno seksualno uznemiravao Miloša Bojanića
    - Miloš Bojanić i Firči su se svađali i psovali
    - Hasan Dudić nasrnuo na Milana Paroškog posle niza uvreda
    - Viktorija posula Sandru Obradović pepelom
    - Marjan Rističević i Vendi se tukli prsima



    Salve smeha izazvale su, uz ostale, i sledeće rečenica
    Maja Nikolić: - Džaba sam ja inteligentna, ako sam glupa.
    Bebi Dol: - Sandra, trpimo te tvoje krokodilske suze, čizme, šta li su?
    Marko Đurovski: - Kad mi neko nešto priča ja žmurim, tako da ne čujem ništa.

    Ja sam se mogu vam reći, zaželela Farme i jedva čekam da počne
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Definitivno moram opet memorisati Pink.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Zavisi od učesnika da li ću gledati ili c.
    Druga Farma je bila zanimljiva, dok treća...dno dna
    Evo, upravo čitam na netu da je Ekrem potpisao ugovor da učestvuje...a to mi već ne sluti...
    Isto se najavljuje i Goca Tržan sa dečkom...pa Stanija i Soraja...

    Inače Dvor je biJo nenadHebiv...i neće se više ponoviti
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Uopšte ne pratim te reality-je
    Kad se pojavio svojevremeno Veliki Brat,bio mi je čist za(s)mor pratiti to svakodnevno....a
    ostali koji su došli posle (shoowi) su dno dna za mene.
    Isto važi i za sve Španske,Turske,Egipatske,Indijske i ko zna koje sve serije.
    Napravim ja sama sebi sapunicu...pa se brčkam
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Injaoooooooooooooooojhaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
    Jedva cekam !!

    Jupidujupidujupidujupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

    Pa ovaj kaze ovo a on njoj kaze ovo ...pa zavrzlame ...intrige ....psiholosko nadigravanje .....UUUUU volim riJalitije......
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    I evo ih konačno stanari...tj. farmeri za ovu sezonu..

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/372477/I-Bidza-na-Farmi

    Polovina doduše, kao i do sada , meni anonimusi...ali Bidža, pa Tarot pa Era
    Mislim da Ekrem ( ) ove sezone neće biti "zvezda"...ono greota gledati...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    BoKte, ova Zorica Markovic se pretplatila na rijaliti emisije.
    Napucane "starlete i pevacice", popularni "hip - hoperi i reperi", narodnjaci i matorci.. Ocigledno je to recept za nas neki VIP rijaliti.. Pa ono.. Da nije na Pinku, mozda bih i bacala pogled, ovako.. Sramotica me je.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    evo streljajte me
    ali ne gledam ni Farme, ni bracu ..
    sad da me na brzinu pitas ime prvog mi komsije, malo bih se zamislila
    iako redovno od njega pozajmljujem auto, kad svoj palim na kablove
    oce reci, imam i previse rialitija u svojoj avliji
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Svi znamo da sam žešći smećar koji je odgledao tonu raznih rijalitija, ali je ovo previše za moj želudac. Gledajući spisak, to je takva gomila šljama da nemam reči. Samo im fale Bojanić i Vendi pa da se baci bomba na imanje i da zbrišu gamad na gomili. Neću gledati 100%.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Bacim malo pogled pred spavanje, misim ne zato što sam ljakse već više me 'nako fenomenološki interesuju međuljucki odnosi i te fore...

    Elem, u farmi Stanija glumi Vendija, zalepila se za Ekrema svesna činjenice da je Vendi po tom šablonu izgurala do samog kraja. U Velikom Bratu pak Ava je prvu noć ručno odradila nekog kaskadera pod jorganom što opet neodoljivo podseća na Marijanu koja je pobedila u prethodnoj sezoni. Nešto nisam sigurna da će pučanstvo podržati takve momente glasovanjem, no videćemo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Bacila pogled danas i tamo i ovamo.
    Uglavnom, već se pošteno zakuvalo u oba šovova.
    Na Farmi naleteh kada je ona Zorica Marković vikala nekoj plavoj tetki "vrećo govana"...ne čudi me s obzirom na skup učesnika, pa su im i svađe pijačarske
    U VB ona iz Modelsa, koja je inače jedan meni jako iritantan lik, sve vreme provocirala neku devojku...
    Sve u svemu ne privlači me da gledam situacije koje me jako podsećaju na neke iz RL i kojih sam se jedva rešila i želim što pre da zaboravim...pa ću sada to da gledam i na TV...ma jok...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Hvala "Farmi" i "Velikom bratu" što je onoliki broj idiota zaključao na jednom mestu.

    Osećam se mnogo bolje i sigurnije (Maja Nikolić freak, prim.aut) znajući da su i oni na sigurnom
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Gledala sam večeras VB onaj dnevni pregled. Ava, čini se, spremna da bude prolazno telesno zadovoljstvo svakom ko ne žuri na autobus. Topić i Crnogorac zauzeli stav koji bi trebalo da nam kaže kako su iznad situacije. Ne mešaju se s buranijom. Egomanijaci. Maja i Vendi luduju kao i u prethodnim epizodama... Sve u svemu, Milić Vukašinović mila majka u odnosu na većinu.
    Farmu nisam gledala.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Osećam se mnogo bolje i sigurnije (Maja Nikolić freak, prim.aut) znajući da su i oni na sigurnom





    Farmu gledam jako malo i jos manje , ekipa i nije bas nesto ali mi je favorit Milan Tarot.
    Em sto je humanista i sto pomaze ljudima da pronadju svoju srecu , skinu crnu magiju......ali navijam za njega i iz sasvim licnih razloga.
    Nazvao sam ga jednom i posle cirka 2 sata sam dobio vezu.
    Dobro , posle mi je stigao racun al mi nije zao.
    Upoznao sam kasirku Jovanku u Rodi, sledeci njegove instreukcije.
    Sta reci?
    Genijalac.
    Legenda.

    Velikom brata gledam malo i sve vise i jako sam se obradovao kada sam Video Vendi.
    Tog dana kod nas bio vasar i Vendi redovno nastupa pod jednom satrom ali je tada nije bilo.
    Popio sam pivo pod satrom , sve cekajuci njen nastup ali nje nema i nema.
    Pomalo razocaran izasao sam iz satre sa pitanjem : A di Vendi?""

    I tako, sav u nekom bedaku celog dana, uvece upalim Teve kad ono Vendi !!!
    Obradovah se silno.
    Pitala nekog lika "" svacaš ti sta je socijalna inteligencija ?"" i posle mu objasnila.

    Navijam za zendi o i za Avu Karabatic.
    Opicena skroz .
    I hioersenzibilna ...........do .........
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Počinje četvrta sezona " Farma "

    Totalno razočarenje ! Pih, koliko sam se radovala Farmi a sad je ni ne gledam užas
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Snimanje "Dosijea X" počinje u decembru
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2008, 11:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •