Državni posao
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Državni posao

    Verujem da mnogi od nas koji su pratili/prate lik i delo prof dr Svetislava Kišprdilova prate i "Državni posao" na RTV ili preko Yotube-a ...

    Ko nije gledao, evo vam mali priVju ...



    ... ja bi da uzmem taj Dep Bop ... gde golotinju gledaš

    ... on je šamare lupao bikovima na koridi Grmečkoj!


    Da li gledate i kakve su vaše impresije o ovim "ludacima" ?

  2. #2

    Državni posao


    Okosnica emisije "Državni posao" su satirični razgovori između trojice aktera, komentari koji podsećaju na "Stand-up" formu. U pitanju su kratki, duhoviti komentari i opaske na temu svakodnevice, okolnosti, društveno - političke situacije, sporta, sveta zabave, njihovi lični stavovi o različitim temama.

    Ideja vodilja je prikaz radnog dana u nekom nepostojećem javnom preduzeću i razmišljanja trojice zaposlenih o dnevnim događanjima u istom, ali i o životu i društvu uopšte. Teme crpe iz dnevne i sedmične štampe, iz različitih blogova, sajtova, razgovaraju o filmovima, serijama, emisijama - radijskim i televizijskim. Ideja je da akteri na duhovit način komentarišu aktuelna zbivanja, da nasmeju gledaoce i da ih podstaknu na razmišljanje.



    Običan radni dan je... Sva trojica su na radnom mestu. Đorđe nešto priča Boškiću koji ga pažljivo sluša, dok Torbica čita novine, al' mu Đorđetova priča sve više privlači pažnju. Evociraju se uspomene sa Čvarkovog letovanja koje on, Dragan, zna napamet al' kao da ovu nikad nije čuo...

    Autori i glumci serijala:
    Nikola Škorić, Dimitrije Banjac i Dejan Ćirjaković
    Reditelj: Stojče Stoleski
    Urednica: Sonja Kokotović

    RTV



    Konačno jedna valjana emisije Jel pratite Državni posao?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: Državni posao

    Ne pratim predano i do skoro sam hejtovala, ali su dobri Retko kad sta gledam sto je od domace produkcije, ali mi se ovo skroz dopada.

    "Sila s tobom je?", prica k'o da je iz Subotice dos'o
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #4

    Odgovor: Državni posao

    Odlični su....

    Što bi rekao jedan neviđeno iritantni lik sa krajnje ograničenim vokabularnom: " FE NO ME NALNO!"

  5. #5

    Odgovor: Državni posao

    Ma ja sam mislila da je neka glupost dok nisam pogledala jednu epizodu. Posle prve sam se oduševila
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Državni posao

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ma ja sam mislila da je neka glupost dok nisam pogledala jednu epizodu. Posle prve sam se oduševila
    Ja sam gledao i ranije "radove" ovih majstora (prof. dr Kišprdilov, crno dete ...) tako da sam očekivao da će biti nešto dobro .... i bi tako.

    Ova epizoda je moj najnoviji favorit



    P.S i da, bio sam ja otvorio temu na Humor-u (tema se zvala "Državni posao"), ali sam očigledno promašio podforum

    Moram da priznam da sam se mnogo skenjao što nije bilo komentara

    budala

  7. #7

  8. #8

    Odgovor: Državni posao

    "Kad su Titu mogli paunovi da kake po dvoristu, mogu i meni cverglani! A ne Torbici kondori lete po dvoristu, kao u Boliviji da je odrastao."
    Đorđe Čvarkov

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #9

    Odgovor: Državni posao



    "Dođi janje kad se žito žanje"
    Dragan Torbica

  10. #10

    Odgovor: Državni posao

    Malo su me zamarali u početku, bolji su od kad su postali Čvarkov. Torbica i Boškić, manje se rasplinjavaju.

    Danas na fejsbuku:

    Djordje Cvarkov - Glavni Arhivator
    Zamoljen sam od zvanicne stranice SNS-a
    da uklonim ovu sliku sa stranice,
    u to ime postavljam je jos jedared,
    pozdravite mamu vasu.

    Ime: 166748_353692214735113_1426124091_n.jpg Pregleda: 841 Veličina: 22.9 KB
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #11

    Odgovor: Državni posao

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    Odgovor: Državni posao

    Ja ih obozavam, u poslednjim epizodama su se malo "ohrabrili"...potkacili su sve redom...omiljene su mi Vinjak, Pecanje, Kabina...:D
    Bravo momci, zaista je sve tako...

  13. #13

    Odgovor: Državni posao

    Sve epizode na jednom mestu

    Naravno, na našem sajtu: Državni posao
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #14

    Odgovor: Državni posao

    najbolja emisija ikada!!! ja sam odusevljen.
    Poruku je izmenio Milos801, 12.06.2013 u 12:27

  15. #15

    Odgovor: Državni posao

    fenomenalni su i jedva cekam da pocne nova sezona.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Studiranje i posao?
    Autor Kum u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.02.2014, 20:34
  2. Posao u inostranstvu
    Autor Sunny u forumu Posao
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.03.2012, 15:15
  3. Honorarni posao
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:35
  4. Posao i zdravlje
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.03.2008, 08:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •