Prvi glas Srbije
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 92
  1. #1

    Prvi glas Srbije

    Najveći muzički šou u regionu je ponovo sa nama. Više od 5000 kandidata prijavilo se na audiciju i svako od njih došao je sa istim ciljem - da postane prvi glas Srbije.

    Različiti profili ljudi, različitih sklonosti, interesovanja, muzičkih ukusa, dobili su mogućnost da pokažu svoje glasovne mogućnosti strogom i pravičnom žiriju: Aleksandri Radović, Saši Miloševiću Maretu i Vladi Georgievu. Kao i u prethodnoj sezoni, na ovom nivou takmičenja, ocena žirija je presudna, a pravila jasna - dva zelena glasa odvode kandidate u naredni krug, a tri direktno u gubitničku crnu rupu.

    Tek je počeo, jel imate nameru da gledate?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Da, iako sam posle proslogodisnjeg rekla da necu
    Bezveze je samo sto na ovim snimcima sa audicije vise mogu da se vide oni koje pustaju da bi ih ismevali (nikad nisam bas mogla da ukapiram motiv za to), a manje oni koji znaju nesto i da otpevaju.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ja sam jedva čekala da počne. Odgledala sam i prvu ovogodišnju emisiju.
    Malo mi je "čudno" još uvek što nema Lene, nekako sam "navikla" na nju ali mislim da je Aleksandra dobar izbor i da će se uklopiti u ekipu.
    Pratila sam i prošle godine i nije mi se svidelo na kraju, sve je bilo na publici, smsOvima, ko ima više rodbine, čije je selo veće, to da će pobetiti muškarac jer devojčice više vole da glasaju...i sve tako...
    S toga je i pobednik bio kakav je bio. Ne sporim njegov kvalitet ali ne volim pevače koji pevaju sve, od Sivane do Nirvane, pre će biti da je on za onaj drugi show na ružičastoj tv.
    Moj favorit je prošle godine bio Filip...imala sam ove godine priliku da ga čujem uživo...mali zaista ima kvalitet.
    A i sam Davor, koliko sam ispratila ništa nije uradio..
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    S toga je i pobednik bio kakav je bio. Ne sporim njegov kvalitet ali ne volim pevače koji pevaju sve, od Sivane do Nirvane, pre će biti da je on za onaj drugi show na ružičastoj tv.
    Ne spominji mi ga Tak'i su izgleda omiljeni. Kad se setim onog Babajica sto je pobedio u Operaciji Trijumf
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    E, ali manje više on...nego je l' se sećaš onog Dušana Kurtića...ušao u prvih 10...e on je meni enigma nad enigmama...žiri ga toliko forsirao
    Svaki put sam uprla sva svoja čula da proniknem u njegov kvalitet ali
    Jedino ako nije bila neka "direktiva" iliti kakva politika da jedan obojeni mora proći...ne'am pojma....ali mi jako čudno jer po meni je deČko totalni antitalenat...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ali mi jako čudno jer po meni je deČko totalni antitalenat...
    Ma, nije on antitalenat, samo je pogrešio šou. Saša Popović plače za takvima
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Nego, meni nije nešto jasno...
    Ako se ovaj šou zove, tj nosi ime "Prvi glas Srbije" koji se očin onda prijavljuju, recimo, iz BJR Makedonije (protiv kojih zaista nemam ništa) sa sve svojim "menadžerima" gejOvima (protiv kojih takođe nemam ništa)...i još se likovi ljute što im nismo prepoznali talenat...
    Valjda se jasno zna šta je (brate) Srbija?
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Da bi se uzeo neki dinar i od inostranih glasaca
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Au što ima polupanih ljudi
    Jeste primetili kako onaj lik iz Valjeva (li beše) uopšte ni jednom nije trepnuo.
    Za onu devojku (Hari Krišna) baš šteta...mislim, ne što nema pojma sa pevanjem već što je lepa i tako šalabrc u glavi. Žalosno. A i onaj njen prijatelj je malo čudan.
    Malo me Vlado danas napiiiiiiiiip...ja ću da dam zeleno a vi se hebete...ajde da je jednom štosa radi to uradio i to na kraju glasanja..ali jok, on lupi odma' zeleno iako vrlo dobro zna da nije za prolaz.
    Za sada mi još niko nije ono wow...možda malKo onaj što je izvodio ono na početku (zaboravih ime tom stilu) i onaj na kraju visoki u bermudama...
    Nego...što ima puno Novosadista
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Nego...što ima puno Novosadista
    Daaaa bre

    Nisam sinoć gledala, moraću naći klip na you tubu, da vidim šta sam propustila
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Super mi je ona devojka iz Skoplja sto je pevala Jessie J, ona Sara iz Bg-a, Stefan iz Cacka i onaj hip-hop Nikola (bilo mi ga zao kad ga je spicila trema pa mu otis'o glas )


    A ludaka ima i za izvoz Ona sektasica sto je pevala Cecu i njen najverniji fan pa onda ona Masa sto je u trendu, voli cirkone i ima strah od treme, toboz' ide na solo pevanje a ni intonaciju ne moz' d'ubode - e, ta mi je apsolutni vrh!
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Joj da, ona sa solo pevanjem
    Ali još uvek niko nije prevazišao Stefana iz prošlog serijala i "Rakija, šampanjac, može, može"
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Mala Nevena iz K. Mitrovice (po meni) ulazi u top 10
    Sve imam osećaj (za filing) da će onog iz Niša (Denis, čini mi se) da forsiraju kao prošle godine Dušana.
    A pekara, Mandraka nešto nemam ni volje da komentarišem...na mahove mi trulo što ih zezaju a Jopet nije valjda da i sami nisu svesni da nemaju pojma pa pomislim da su dobili šta i zaslužuju...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Onaj iz Srbobrana sto je sebe vec proglasio pobednikom i sto je, dok je recitovao svoju poeziju u parkicu, simulirao da grli onu koju ce "100% smuvati" (mada ima onog gej fejsbuk prijatelja ) je apsolutni hit Sto rek'o ziri, "veri skeri".
    Mene bio blam dok sam ga slusala, mogu misliti kako li je tek njegovim roditeljima

    Ne kapiram sto Aleksandra nije htela da da prolaz onoj Tijani iz Subotice, devojka je skroz korektno otpevala. Ne narocito spektakularno, ali skroz ok.

    A Nevena iz Mitrovice je prosto bozanstvena
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Mislim da bi bilo zanimljivo da spoje ovog Boky-ja (Srbobranca) sa onom sektašicom iz prošle emisije za neki duet...koji bi do hit bio...do yaya

    Evo malo Nevene...

    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 18:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 21:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •