Prvi glas Srbije - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 92
  1. #46

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    gledala sam x-faktor na foksu....pa ovo nase je najobicnija smejurija.....kakvi su to pevaci tamo.......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Au...večeras svašta nešto...
    Da krenem od naj...boljih ili naj...gorih?
    Ok...da se ja pitam ko što se ne pitam one dve sojke što pJevaše "dodirni mi kolena" bih obe u rupicu (by Vlado).
    Jbt...na osnovu čega prođoše?
    Ona Anđela je kao mrtvo puvalo, usporeni film...a ona što ode dalje ima glas aka Paja Patak...
    Onda one gospoJice "prateći vokali"...koja bruka i sramota
    I njih ladno u kokice....
    Drago mi je da je ispala španjolka...nemam pojma što mi ta devojka ide na zivaC...ok peva, ok sve...ali nekako mi od starta antipatična...
    Izenađenje večeri..i uopšte...Mirna
    Ne sećam je se sa audicija, vrlo moguće da je nisu ni pokazali...ono što čuh pomislih da tu pesmu neće moći da iznese...kad ono međutim...
    Prava odluka je da obe puste u finale

    Inače Vladina grupa je bila, blago rečeno, očajna...sve moj do mojega...

    E da, primetila sam da su uglavnom ispadali kandidati na levoj rupi
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Moje impresije

    E ovakoC ... Prvo mi nije jasno što onaj rudar nije prošao u 36, zato što mislim (na osnovu 1.5 pesme koju je otpevao) da je bolji od 90% ovih što su prošli. Dalje, onaj histerikus i kreštalina Jovana ne znam šta traži u prvih 36, a kamoli u prvih 13.
    Što se Borisa tiče, jes' da je pajser al' zato ima najpreciznije skokove u visoke lage i voleo bih da daleko dogura, zato što mi je muka od većine ostalih snobova (prvi utisak + odelo ne čini čoveka/pevača, definitivno - čast izuzecima).
    E da, nakon onog juče ovom Medi želim 'rupu' u sledećoj rundi, pa nek svoje 'triler' ukrašavanje/zavijanje oproba na Pinku ...

    Punchline .... nemam svog izrazitog favorita .... nažalost sve je ovo počelo polako da mi liči na veliki 'đuveč' (malo 'Grand Show', pa malo 'Ja imam talenat' , malo bibera, soli i sve tako ... voila!)

    P.S Andriju Miloševića pod hitno poslati na odvikavanje od teških droga ili ga barem ukloniti iz emisije. Hvala!
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ama, dajte im da pevaju ono sto oni misle da im lezi!

    E, stvarno, vec su smorili sa komentarima vezanim za to da nekome ne odgovara pesma. Brate, vi ste ih i sparivali i birali pesme, pa sad ispade da nikom nista ne odgovara. I fakat je da ne moze svakom sve da odgovara, ali me nervira kako se prave ludi pa kao sve ne znaju ko sta moze a sta ne moze da otpeva. I onda tako namestaju ko ce proci dalje. Recimo, Sari Jovanovic odlicno lezi Jessie J, nije neka tajna, ima na youtube-u. I kol'ko god da mi se svidja, pocecu da imam averziju prema devojci samo zato sto joj namestaju pesmu koja joj potpuno odgovara.

    Mada...
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Drago mi je da je ispala španjolka...nemam pojma što mi ta devojka ide na zivaC...ok peva, ok sve...ali nekako mi od starta antipatična...
    I meni je drago. Ona sem nekog njenog klasicnog repertoara (spanske muzike) ostalo peva sasvim prosecno i sve na isti nacin i sa nekim cudnim ukrasima.

    Nevena i Mirna su objasnile


    A onaj Andrija k'o da najavljuje boks mec



    P.S - @Leonard Peltier : a ko ti je histerikus?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Sašku Janković sam slušala na jednoj svadbi, devojka peva kao zmaj, nema da omane. Učinila mi se malo hladna i distancirana, ali to je okej, devojka je profesionalka, ne sklapa prijateljstva po svadbama i ne šlihta se za bakšiš, koji btw ne uzima niti se naručuju pesme. Zaista jako ozbiljno doživljava muziku i divno peva.
    Pevaju i ostali..Meni je Boris simpatičan. Drago mi je da je Ivana otpala. Ona je estrada, tak'e nam nisu potrebne. Dosta ih je.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku



    A onaj Andrija k'o da najavljuje boks mec
    ...i iritira mi ganglije.

    Ja sam za vikend odgledala šov od početka do duela.
    Pa toliko mi žao što su izbacili rudara da mi dođe da ga dovedem kući i tešim ga...danima...može i on mene.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Daaaa, Veljko je skroz kul lik

    Al' sto volim kad ovih troje pocnu da se kurce kako su oni zasluzni sto ovi tako dobro pevaju Jes', od vas su puno naucili za taj jedan cas na kojem ste radili jednu pesmu, nije da su inace talentovani. Narocito od Mareta mogu puno da nauce A tako i biraju one koji prolaze dalje - one koji ce da zadovolje njihovu potrebu za izigravanjem mentora i samoreklamiranjem.

    I, da l' se meni cini, il' je ona koreografkinja malo nadrkana i negativna?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Što se tiče nameštanja pesama, oni u svakom trenutku mogu ili da nekoga sHebu ili da ga provuku dalje.
    Setite se samo Darije prošle godine i Lepe Brene. Samo čekam kada Ivanu dadnu, recimo, Džeja ili Marinka..
    Tako su Medi "namestili" Miljacku (koju btw nije baš najsjajnije otpevao) za koju on reče da je pevao 18 'iljada puta...m' da
    On mi jeste prošle godine bio simpatikus...ali ove se nekako previše poltronski ponaša.
    Koreograf i kostimograf...bar u ovom delu takmičenja ni ne videh neku svrhu...niti su nosili ono što su probali...niti se pomerili sa onih zvezda.
    A i radionice su nekako zbrzali, smandrljali...
    Do sada još nije bilo puno Marije (Kilibarde)...a tek nju sto ne volEm
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Samo čekam kada Ivanu dadnu, recimo, Džeja ili Marinka..
    Neka, on ce i to lepo otpevati


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Tako su Medi "namestili" Miljacku (koju btw nije baš najsjajnije otpevao) za koju on reče da je pevao 18 'iljada puta...m' da
    On mi jeste prošle godine bio simpatikus...ali ove se nekako previše poltronski ponaša.
    Mene ni prosli put nije bas odusevio, a sad mi je bas bezveze.


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Koreograf i kostimograf...bar u ovom delu takmičenja ni ne videh neku svrhu...niti su nosili ono što su probali...niti se pomerili sa onih zvezda.

    A i radionice su nekako zbrzali, smandrljali...






    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Do sada još nije bilo puno Marije (Kilibarde)...a tek nju sto ne volEm
    Nish' ne govori
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Planka me bas razocarao. Em je izabrao pesmu koju su vec pevali u onom grupnjaku, em pesma i nije neka da moz' da se pokazes.
    Sara Jovanovic - sta reci, devojka je brutalno otpevala, onako iz zajebancije
    Vesna - smorila sam se k'o plovak dok je pevala.
    Zoran - 'Nako. Nije losO, al' nije ni spektakularno.
    Saska - Zjuuuuuu Kako je ono bilo profi Kako je ona idealna za dzez!
    Sanja - Imam utisak da se malo mucila, al' bila je ok. Mozda bi joj bolje legla neka laganica.
    Meda - vidi se da je covek tezgaros i ovo je takodje otpevao kao da je na tezgi.

    Mirna - sto rek'o Vlada, dobro ali neubedljivo. Nekako dinamicki jednolicno, od pocetka do kraja. Ali u sustini ok. Nego, dobar mi bio Aleksandrin komentar, kao, ni ona se ne usudjuje da peva Aretu Frenklin. Yeah. Samo sto si ti, Aleksandra, jedan fini alt i ne bi to mogla ni da izvuces
    Nevena je bila odlicna, mada je kraj totalno zajebala Al' s obzirom na to koliko je teska pesma, ne treba joj ni zameriti. Devojka peva sa toliko emocija, da se sva raspilavim dok je slusam

    Jovana - Em je u duelima prosla iako je pevala losije, em je sad i pesmu koju je sama birala usrala. Ne znam, meni je ono bilo mucno za slusanje. Prvo saputanje, a onda dranje i borba za vazduh. Al' vazno da se Vlado opravdao
    Boris - mog'o je spustiti pesmu za jedan stepen, cisto da se ne muci k'o Isus kad peva ono "sreTAAAN JEEEE", mada ni Toni to ne peva mnogo drugacije. 'Nako.
    Snezana - nisam od nje ocekivala ovakav izbor pesme Dobra je bila, mozda je samo malo preterivala sa ukrasima.

    Ivan je bio savrsen. Uz Caruso uvek placem k'o kisa, a ovaj me sad dokusurio
    On nije ozbiljna konkurencija. On je van konkurencije. Al' takvi nikad ne pobedjuju. Nazalost.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Tri i poL sata šovova...i men' je malo...hoćemo JOŠ!!!!

    Inače ja retko (čitaj...nikada) ne plačem...a pogotovU ne na pesmu, film....ali...
    ...kada je Saška večeras zapevala...jbt...same pođoše...
    Duplo je to što to nisam očekivala od nje...
    Još sam pod utiskom te ne mogu racionalno ostale suditi...
    Boris...on je jedan čupoglavac koji je izroniJo iz kutije...nikakve tezge, svadbe, svirke, klubovi, solo pevanja...
    Sirov i nenadJebiv...nešto mi se javlja da će on biti pobednik...
    Ivan..u svom fahu...šta 3 člana žirija imaju da komentarišu o nečemu koje je neko daleko obrazovaniji od svo troje to već ocenio...i dao mu diplomu...
    I da,,,Karuzo nije prvi otpevao Bočeli...pre toga su bili ihahaj (recimo Pavaroti ).
    Meda & Zoran su malo previše zagrizli...msm Haris i Koverdel
    Nije ni čudo što je Meda ispao...ali će Vesna u sledećem krugu...devojka ok peva intonativno, ali ima tako iritantnu boju glasa...
    I kod Nevene mi nešto smeta...ne znam reći šta...mada jedva čekam da je čujem u nekoj bržoj pesmi (ok su balade)...
    Jovana...čak i da bude u baražu provući će se kolo, dva...tek da Vlado opravda svoju odluku...ne brimen se za nju...ali, neće stići do kraja...

    Ali...Saškaaaaaa....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Pratim ovu sezonu redovnije nego sto sam proslu i mogu reci da su sad mnogo kvalitetniji pevaci tako da mi je mnogo zanimljivije da ih gledam Najsimpaticniji mi je Boris i navijam za njega,mada realno on i nema neke sanse za pobedu pored onog operskog pevaca i Nevene, koja je odnela trece mesto na decjoj Evroviziji i koja rastura sa pevanjem iako meni licno nije posebno simpaticna.Drago mi je da je ispao Meda nadam se da se vise nece prijavljivati,neka sledeci put ode u grand ipak je on za narodnu muziku.Sledeci na redu za ispadaanje,po meni je Nikola koji je trebao ispasti jos u prvom krugu a ostaje u show-u samo zatro sto je drugaciji od drugih i kao takav zanimljiv,mada sa pevanjem nema neke posebne veze.Od devojaka osim Nevene i one Mirne ni jedna mi nije nista posebno
    ivancica
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Iskreno, očekivao sam da onaj Meda(o) propadne zato što je jako loš. Jedino je od njega možda bio lošiji onaj Planka. Obojica su katastrofa otpevali.

    Što se ostalih tiče ... opet je prošao onaj histerikus od Jovane, a ni ona Vesna što je bila u duelu nije ništa bolja. Dobra je ona Božovićka, Saška i onaj Ivan od muških (mada on neće daleko dogurati zato što će verovatno da mu uvale neku 'kosku'). Naravno, ni 'sempler' nije loš

    I tako ...
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    meni je ona Nevena totalno bezveze...ko napucena barbika....okej,dobro peva ali mi je kao pojava bljak,skroz...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    meni je ona Nevena totalno bezveze...ko napucena barbika....okej,dobro peva ali mi je kao pojava bljak,skroz...
    Malo mi ide na živaC ta neka patetika (ne ulazim u to da li je isforsirana ili ne)..ok sa Kosova je...ok imala sranja u životu...ali bRe žitot je pred njom...njeni su joj živo zdravo...videh da ima i klavir...nemam pojma...imam osećaj kao da "igra na tu kartu"
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 17:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 20:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 00:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •