Prvi glas Srbije - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 92
  1. #31

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Inače već mi pomalo muka ovih eliminacija, što kvazi pevača što žirija
    Jedva čekam da počne rad po grupama.
    Sad ce, jos malo.


    Ivan pros'o u finale
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ona devojka iz Herceg novog me je oduševila (ne znam kako se zove)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Drago mi je da se Meda ponovo prijaviJo

    Aman, kada će više kraj audicija....
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Скроз ми ружно кад се оно покварено неком смеју у лице... и непристојно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Super mi je bio onaj Sarenac. Pokusavam sad da vratim film ko je jos bio ekstra dobar, al' mi niko ne pada na pamet.
    E, da, interpretacija "Djurdjevdana" mi se basOno svidela


    Od sad cemo konacno slusati samo pevanje.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Joj, i meni su se svi pobrkali. Šarenac ...to onaj Riki?
    ja zapamtila onog iz Đurđeva, nije loš ali ima jako lošu dikciju, pogotovo slova S.
    I da, ona Jelena, prateći Vladin vokal...opet ja, ali po meni nije fer

    E da, drago mi je da se Nevena opet prijavila...ona mi je prošle sezone bila jedan od favorita
    Poruku je izmenio leptirić, 03.11.2012 u 22:42
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    E da, kad rece Nevena, slusala sam je sa nekim bendom, moze ona i bolje od ovoga. Mada, verovatno nije imala bas neki motiv da se dokazuje jer je vec znaju.

    I da, Sarenac je onaj Riki Dobar je, samo mi ima malo histericne pokrete.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Aj' sto su nam opet pustali profile koje smo vec videli i sablonske komentare, umesto da su nam pustili svacijih 30 sekundi pevanja, aj' sto nisu prosli neki ljudi koji su bili odlicni, al' sto su im odabrali dibidus pesme!

    Ona grupa sto je dobila priliku za popravni je i drugi put bila katastrofa
    One tri devojke medju kojima je bila gospojica prateci vokal Vlade Gergijeva su me izule iz cipela
    Sve vise me odusevljava Planka, beat-boxer, decko je podjednako dobar i u pevanju. Simpatican i sarmantan do bola.
    Zao mi je Milice koja je jadna bila bolesna, i pevala skroz korektno, pa posle promasila jedan ton, iako ga je svaki prethodni put otpevala korektno A devojka ima prelep glas. Zao mi je i Monike, ako se tako zove ona devojka sa crvenom kosom.
    Iritira me onaj sa crnim cvikerima i mindjusama, em je dzibercina, em sasvim prosecno peva.
    Nisu pustili sve njih kada su pevali uz pratnju instrumenta. Mislim, koga briga da po ko zna koji put slusa "treba da radis, ne treba da odustanes, ocekivao/la sam mnogo vise od tebe..." Pustite nam, bre, da cujemo kako ljudi pevaju!
    Uglavnom, bilo je puno kvalitetnog pevanja i uopste im ne zavidim sto moraju da izbacuju bilo koga.


    Al' Ivan je Ivan
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Pu...
    Nešto sam (večeras) izgubila volju da dalje pratim takmičenje.
    Ae što, kao što reče Maggy, onog Bokyja gledala po šurnaJesti put...nego bre što su mi ovi kandidati koji su ostali skroUz nekako bezlični (kao persone) u odnosu na prošlogodišnje..
    Čak mi sada i Dušan Kurtović nekako drag
    Milica...nisam skapirala da je uopšte prošla dok je ne spazih u kola hitne pomoći...čak sam pomislila da je devojka odustala...nije se pojavila...kad ono, međutim...u grupi je, ruku na srce, bila "loša" jer joj pesma nije legla...tj, muška pesma gde je mogla pevati samo prateći vokal (sa dva muškarca)...po meni skroz neFer...a onda Alexandra reče da se i za plasman u 36 nije pokazala...ok, ali zašto nam nisu pokazali TO? žao mi je....jako...
    Dalje...nisu pokazali ni Nevenu...ne verujem da je bila baš katastrofa...
    Videh i onog iz prošle sezone momka kome je Vlago poklonio gitaru...ni za njega ništa...
    Onog rudara sHebali načisto...po meni je jako lepo otpevao Tošetovu pesmu...
    Nekako imam osećaj da su pustili u top 36 i "lošije" da bi mogli posle lako da ih se reše...
    A bilo je pevača i PEVAČA boljih od ovih u top 24...

    Ivan...Ivan je dobar, ali....svaku je pesmu (bar večeras) vukao na opersko pevanje....to i jeste prof. deformacija solo pevača...no dobro, će da vidimo...
    I da, jako me iritira ona što je došla iz Španije...ok je za španske pesme...samo čekam kada dobije neku našu da peva...kao da je zaboravila naš jezik...
    Favoriti...ako ih sada uopste imam su...momak sa pumpe (mislim da je to onaj kojeg Maggy pomenula sa cvikama i minđušama ), Nevena Božović, ona što se umalo ne udaDe u Dubai-ju, Jelena (Vladina)...ma....zbrkani mi sada...

    p.s. ipak mi, s ove tačke gledišta, bila bolja prva sezona
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Da bre, nisu pustili ni Nevenu, ni malecku iz Herceg Novog, a sto ti rece, rudar je bio skroz ok, a i ona iz Dubaija (zaboravih i nju da spomenem, ona je fantasticna )
    Cekaj, a sto kazes da ne verujes da je Nevena bila katastrofa? Pa, ona je usla u 24, ne? Nije valjda da nije
    Ona sto je dosla iz Spanije i mene iritira

    A Ivan je uz instrument pevao Cija si, samo sto je on upao medju one koje nisu pustili
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ama...Nevena Popješin...ona od prošle godine, nju nisu pokazali i verujem da nije bila gora od...recimo one sa notama u uŠima...ona plava Nevena je ušla u top 24
    Mnogo neko često ime...Nevena...
    (čak je i moj muž hteo da nam se ćera tako zove...ali ja presudila za...Marinu )
    Ivan...on ima lik umetnika...simpa mi bio kada je rekao da treba da radi sa maloletnicom i Novosađaninom

    E, da...mož' misliti onu ribu što joj nije grupa odgovarala...pa napustila takmičenje
    Ona bi sa muškim...m' da
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Pih, prodje onaj dziber Boris

    Prodje i ona Jovana, valjda crnogorske veze vaze i ovde Mislim, koji je to fazon, nahvalise Katarinu, iskritikovase Jovanu i na kraju dalje ide Jovana, zato sto je nosila stikle pa je zbog toga bila indisponirana, sta li

    Prodje i Planka, iako mozda nije zasluzio, al' nije mi zao, on mi je ultra simpatikus

    A Ivan je standardno mica Mogla bih ga slusati 24/7.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Pogodih večeras svakog finalistu uključujući i Jovanu s obzirom da joj je Vlado mentor
    Jovana jeste dobar pevač (i krajnje simpatična) ali večeras je (ipak) bolja bila Katarina...više joj "legla" pesma.
    I kod Mite bekrije mi je bila ona druga bolja, iako me jako žiFcira svojim grimasama.
    Pesme su bile skroz čudno izabrane...msm ko im bira pesme i ko sklapa dueliste ako ne sam mentor...e pa onda me smore komentari...nije ova pesma tvoj fah, šteta što si bila/o s njom/njim...nama sada duplo teže...ma važi, ali sami ste tako namestili.
    A Boris mi baš simpa
    I definitivno mi se večeras smučila Mito Bekrijo pesma...em u takmičenju, em u svakoj reklami one glupe serije koju najavljuju

    p.s. nešto imam osećaj da će u svakom muško-ženskom duelu da ispada devojka da bi u finalu bio ravnopravan broj (muških je u polufinalu ušlo samo 7).
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    E da... je l' onaj Andrija bas neophodan?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ah, Andrija
    Andrija u Budvi na pjenu, Andrija u reklami za kladionicu...
    Nije mi jasno što je onako retardirano najavljivao...ko neki mutanT
    A koju su ulogu imali Kiki, ona Maja...one devojke (sem što je Mare u vezi sa jednom od njih)?
    Da...i koreograf im je žešći
    p.s. negde pročitah da je "Dubai" prateći vokal A. Radović...
      Vrh

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 18:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 21:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •