Pomirenje? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34

Tema: Pomirenje?

  1. #16

    Odgovor: Pomirenje?

    Zato sto se pretpostavlja da prema bivsem momku, sa kojim je i usla u tu vezu, oseca nesto, nije ga sigurno upoznala dva dana ranije.
    I kad kazem veza, ne pricam o kres semi, da se razumemo.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #17

    Odgovor: Pomirenje?

    Zato sto, ako nekoga stvarno volis
    A kako se to nestvarno voli?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #18

    Odgovor: Pomirenje?

    Ako sam rekla "stvarno", nisam rekla da je suprotno od toga "nestvarno".
    Al' posto pricam kineski, da prevedem:
    Ako nekog stvarno volis - drugim recima, ako to ne kazes tek tako, tj. ako se ne foliras da nekog volis.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #19

    Odgovor: Pomirenje?

    Citat Gibson kaže: Pogledaj poruku
    Ali, da se ona 2 dana nakon veze za koju je tvrdila da joj je najlepsa u zivotu smuva sa bivsim, i da hoce i vezu sa njim ( a ne samo kao one-time uteha ) govori da joj osecanja nisu ni bila onakva kakva je govorila da jesu, jer u suprotnom bar neko vreme ne bi mogla da udje u drugu vezu.
    Meni to više govori da su ta osećanja bila ubijena pre samog okončanja veze. Mnogo pre.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Pomirenje?

    I ako su bila ubijena, trebala je tako da kaze odmah, ne da me vuce za nos. Ona mi je sve do samog dana raskida govorila kako me voli i kako je sve divno. Da ne govorim o tome da osecanja kakva mi je opisivala ne mogu biti ubijena cak ni posle 3 nedelje svadja.

  6. #21

    Odgovor: Pomirenje?

    Citat Gibson kaže: Pogledaj poruku
    I ako su bila ubijena, trebala je tako da kaze odmah, ne da me vuce za nos. Ona mi je sve do samog dana raskida govorila kako me voli i kako je sve divno. Da ne govorim o tome da osecanja kakva mi je opisivala ne mogu biti ubijena cak ni posle 3 nedelje svadja.
    Opisivala???...govori li ti to nesto
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  7. #22

    Odgovor: Pomirenje?

    Ja ne sumnjam da te i dalje voli, ali strast oseća prema tom tipu, možda je radi oksitocin, jebemliga.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #23

    Odgovor: Pomirenje?

    Citat Gibson kaže: Pogledaj poruku
    I ako su bila ubijena, trebala je tako da kaze odmah, ne da me vuce za nos.
    Trebala je. Nije.
    Nekad i iskrenost treba zaslužiti. Kao i neiskrenost.

    Citat Gibson kaže: Pogledaj poruku
    Ona mi je sve do samog dana raskida govorila kako me voli i kako je sve divno.
    Hajde, pročitaj svoj uvodni post. Misliš da joj je sve bilo divno?

    Citat Gibson kaže: Pogledaj poruku
    Da ne govorim o tome da osecanja kakva mi je opisivala ne mogu biti ubijena cak ni posle 3 nedelje svadja.
    Pa, dobro, možda njega nikad neće voleti kao tebe. Možda sa njim samo hoće tebe da zaboravi. Možda od njega hoće samo lepše reči, više pažnje, manje otresanja. Možda joj treba neko ko će joj dići pregaženu sujetu. Možda je to samo kres...Možda...
    Možda će na kraju ipak shvatiti da si ti bio premija. Samo, pitanje je da li ćeš ti ikad naučiti da momački poneseš posledice svog ponašanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #24

    Odgovor: Pomirenje?

    ljudi moj problem je sledeci. bio sam sa devojkom 7 meseci u vezi.sve se odvijalo kako treba prvih 5 meseci veze. vidjali se izlazili,sve kako se samo pozeleti moze. medjutim negde oko nove godine ja sam poceo da sumnjam u nju da je u kontaktu sa nekim deckom preko fejsa i tu su pocele nase rasprave i svadje. ona me uveravala da to nije tacno i da nemam razloga da sumnjam u nju ,a to sto se dopisuje preko fejsa je obicno zezanje itd…e sad ko ce ga znati... naravno ja nikako to nisam mogao da prihvatim jer sam mislio da me laze i zavlaci i licno smatram da to nije ispravno a ona se bas nije potrudila da me uveri da nije tako kako ja mislim da jeste. zadnjih 10 dana takoreci da nismo ni komunicirali kako treba ja se nisam javljao neka 3 dana da bi mi ona 14.februara rekla da raskidamo i da ne moze vise da trpi moje ponasanje i da ne zeli da budemo zajedno. ja sam je zvao milion puta i slao poruke da se javi i da razgovaramo ali ona nije htela da mi se javi.jos me blokirala na fejbuku. nismo se culi ni videli nekih mesec dana,i ja sam je prosle nedelje slucajno sreo u mestu gde ona zivi,inace nismo iz istog mesta,neka 25km smo udaljeni. tu smo popricali 10 minuta onako neobavezno,jer nismo bili sami ni ja ni ona. da bi pre 2-3 dana video da me odblokirala. ona se meni strasno svidja i zaljubljen sam u nju jako. pokusavam da je izbacim iz glave da prestanem da mislim na nju, al ne ide mi nikako i ovih mesec i nesto,nikako ne funkcionisem. zanima me misljenje da li treba da pokusam da ponovo stupim u kontakt s njom i da li to sto me odblokirala ipak znaci da ona i dalje oseca nesto prema meni ili ne…? jer stalno vracam film i pokusavam da uvidim da nisam ja negde napravio gresku,iskreno smatram da nisam,i mislim da je potpuno u redu to sto sam trazio od nje,jer mislim da je poverenje veoma bitno. hteo bih da cujem objektivno misljenje.

  10. #25

    Odgovor: Pomirenje?

    prijatelju ja mislim da ti moraš da blokiraš nju pošto te sada odblokirala, al kako ćeš onda da vidiš da te nije ponovo blokirala ako ti nju blokiraš...

  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Pomirenje?

    Ako imaš ćaleta možeš ga zamoliti da ti tercira. Kao lola iz klipa.

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #28

    Odgovor: Pomirenje?

    Virtuelna stvarnost

    Našla si me na fejsbuku, addovala istog trena
    sad lajkuješ moje fotke, naslonjena na plast sena
    sa ju tjuba pesme skidaš i na profil kačiš vešto
    frendovi ti šalju srca, smajlije i svašta nešto.
    ...
    u vezi smo elektronskoj, da te vidim to je teže,
    ponekad me samo cimneš da te zovem s' 3-G mreže
    esemesom ti barataš, mult'medija i te fore
    ja te zovem sa smart fona da ćaskamo mi do zore.
    ...
    profil ti je vrlo fensi, ti izgledaš premoderno,
    al' jebi ga mala moja sve je samo virtuelno,
    ništa nije kao nekad, odleteše lepi dani
    družimo se i sexamo internetom začarani.
    ...
    Nisam ni ja vesla siso jer softverskog dara imam
    na te fotke s fotošopom nije da se lako primam
    daunloaduješ tuđe slike, ulepšavaš svoje stanje
    al' ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje.
    ...
    Okani se ti od mene, pa izguglaj nekog tamo
    dilitni me iz frendova, zaboravi da se znamo
    nadji nekog amatera pa se zezaj sa tom blesom
    ako krenem da te jurim naći ću te GPS-om.....

  14. #29

    Odgovor: Pomirenje?

    Želiš objektivan odgovor?
    Ne mogu da se otmem utisku da sve u životu radiš površno, isključivo i na lak način. Čak i ovaj "nastup" mi deluje slično kao kada treba da pročitaš knjigu a ti posegneš za Googlom i na jedvite jade pročitaš neki sažeti rezime. Shvati, neke stvari u životu moraš ipak da naučiš, nema Kviska da te izvadi!
    Zajebi gluposti sa "block, unblock" već živi i u reali nauči da druge razumeš, shvatiš i saznaš kakvi jesu. Nemoj se kidati šta znači ako ti je rekla lepu reč ili te odblokirala već samog sebe napravi boljim!
    E takoC.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #30

    Odgovor: Pomirenje?

    ne znam odakle ti utisak da u zivotu radim sve povrsno...i na osnovu cega? ali to je apsolutno nebitno. ovde sam se obratio za misljenje jer mi je stvarno stalo do te devojke,a sa druge strane nisam nista uradio za tih mesec i nesto da sa njom stupim u bilo kakav kontakt iz razloga koji sam naveo u prvoj poruci.nisam hteo da zalazim u detalje jer bi taj opis bio poprilicno opsiran,nego sam samo naveo razloge zbog kojih smo se posvadjali,raskinuli itd... ako sam se obratio za misljenje na forumu najmanje sto zelim je da bilo sta izguglam.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Guča i Exit; pomirenje
    Autor idavik u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.09.2006, 19:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •