Windows 8
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Windows 8

  1. #1

    Windows 8

    Tek sto je Microsoft objavio da je Windows 8 zavrsen (http://www.techradar.com/us/news/sof...mplete-1090814), procureo je za download Windows 8 Enterprise N RTM X64
    Ovo N mu znaci da nema media plejer jerbo im je EU zabranila da ga prodaju sa Windowsom a RTM znaci da je verzija spremna za proizvodjace (release to manufacturing). Ova verzija je trebala da se na MSDN-u (MSDN – Explore Windows, Web, Cloud, and Windows Phone Software Development) pojavi tek 15. avgusta dok bi javno trebao biti dostupan 26. oktobra.

    izvori:
    Final copy of Windows 8 leaks online | The Verge
    Windows 8 leaks to file sharing sites | News | TechRadar
    Windows 8 leaks to file sharing sites
    Dodji janje kad se žito žanje




  2. #2

    Odgovor: Windows 8

    Idi, bre, jedva sam se nakanila sedmicu da pocnem da koristim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Windows 8

    Imas sad fensi osmicu sva je u pravougaonicima baloncicima cveticima, okruzenje Metro (kojem ce btnj. morati da menjaju ime zbog nemackog Metro AG kako se pretpostavlja) je glavna novina namenjena tablet racunarima i slicnom mlAtimudijom.

    Microsoft to drop 'Metro' name for Windows 8

    A potential trademark dispute has forced Microsoft to drop the Metro name for Windows 8's blocky, tile-based interface.

    Talks with an "important European partner" have brought about the change according to internal memos seen by tech news site The Verge.

    The partner is believed to be German retail giant Metro AG.
    Izvor:BBC News - Microsoft to drop 'Metro' name for Windows 8
    Dodji janje kad se žito žanje




  4. #4

    Odgovor: Windows 8

    Ni malo mi se ne sviđa 8. -ca
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Windows 8

    Izbacice oni i 9,10,11...samo stancuju nove operativne sisteme, covek tek sto se navikao na jedan
    stize zamena, malo je to neozbiljno.Treba malo sacekati da se zavrti sedmica i korisnici savladaju ovaj
    operativni sistem.Gde zure?

  6. #6

    Odgovor: Windows 8

    Citat Vojkan92 kaže: Pogledaj poruku
    Izbacice oni i 9,10,11...samo stancuju nove operativne sisteme, covek tek sto se navikao na jedan
    stize zamena, malo je to neozbiljno.Treba malo sacekati da se zavrti sedmica i korisnici savladaju ovaj
    operativni sistem.Gde zure?

    Vidis, meni se dopada. Uvek imas pravo izbora, zar ne? Neozbiljno bi bilo da je fus odradjeno. Ali kad je w. u pitanju i zivot mogu da im poverim. Postoje ljudi kojima, osim zezanja, operativni sistem je potreban i za rad i to ozbiljan. Meni se dopala 7-ca. Ali, sa druge strane linux mi je isto tako dobar. Koristim oba.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #7

    Odgovor: Windows 8

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat Vojkan92 kaže: Pogledaj poruku
    Izbacice oni i 9,10,11...samo stancuju nove operativne sisteme, covek tek sto se navikao na jedan
    stize zamena, malo je to neozbiljno.Treba malo sacekati da se zavrti sedmica i korisnici savladaju ovaj
    operativni sistem.Gde zure?

    Vidis, meni se dopada. Uvek imas pravo izbora, zar ne? Neozbiljno bi bilo da je fus odradjeno. Ali kad je w. u pitanju i zivot mogu da im poverim. Postoje ljudi kojima, osim zezanja, operativni sistem je potreban i za rad i to ozbiljan. Meni se dopala 7-ca. Ali, sa druge strane linux mi je isto tako dobar. Koristim oba.
    Meni se dopada Natasa Bekvalac, salim se,slazem se da je windows za rad ali neka ga urade kako treba a ne da prave
    zakrpe i resavaju propuste na stetu korisnika.Tek sto kupis legalan softver izadje novi,ipak smo mi siromasi nismo seici.

  8. #8

    Odgovor: Windows 8

    Korisnici se vecinom zale na izgled - na to sto nema klasicnog Starta. Sistem je napravljen kao nekakav hibrid i za desktop i za tablet resenja, vise za tablet, verovatno ce u 9-ci da se oduze desktop korisnicima.
    Obicno svaki drugo izdanje Windows-a ispadne dobro, xp - ok, vista -ne, 7 - ok, 8 - ne.

    Ne svidja mi se uklanjanje F8 opcije u osmici.

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Windows 7
    Autor Morpheus u forumu Softver
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 14.10.2011, 12:32
  3. Windows 7 uputstva
    Autor Morpheus u forumu Softver
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.08.2011, 17:30
  4. Cene Windows-a 7
    Autor Charlie Harper u forumu Softver
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.12.2009, 19:41
  5. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •