30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati) - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    - Olimpijski četverac Srbije u kajaku, u sastavu Antonija Nađ, Antonija Horvat-Panda, Marta Tibor i Renata Kubik, izborio je plasman u polufinale Igara u Londonu u trci na 500 metara!

    - Vaterpolisti Srbije savladali Rumune sa 12:4 u poslednjem kolu i sačuvali 1. mesto !!!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    - Srpska atletičarka Ivana Španović u skoku u dalj u kvalifikacijama ostvarila daljinu 6,41 metar i kao jedanaesta izborila mesto u finalu Olimpijskih igara.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    Jea!
    Vaterpolisti iznapusavali Australijance.

    Ala ja njih volEm
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Jea!
    Vaterpolisti iznapusavali Australijance.

    Ala ja njih volEm

    gledo , maznuli ih u zadnjoj cetvrtini , igrali ko da su im dali par komada fore !!!!
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    VATERPOLO: Za finale sa "azurima"


    Najbolji vaterpolisti Srbije u petak u polufinalu igraće protiv Italijana, što će biti repriza finala Svetskog prvenstva 2011. u Šangaju.


    Svet će u Londonu posle 12 godina dobiti novog olimpijskog šampiona u vaterpolu!

    Reprezentacija Mađarske, osvajač zlatnih medalja u Sidneju 2000, Atini 2004. i Pekingu 2008. završila je takmičenje u četvrtfinalu, gde je eliminisana od aktuelnog prvaka sveta, Italije.

    "Azuri" su slavili rezultatom 11:9 (2:2, 3:2, 3:1, 3:4) i izborili polufinale protiv Srbije, u petak u još nepoznatom terminu.

    Mauricio Felugo, Kristijan Prešuti i Pjetro Filjoli dali su po tri, a Amauris Perez i Aleks Đorđeti po jedan gol za pobednički tim, dok je Norbert Madaraš sa tri bio najefikasniji kod Mađara.

    Drugo polufinale biće komšijski derbi Crne Gore i Hrvatske.

    Crnogorci su pobedili Španiju 11:9 (4:4, 3:1, 3:1, 1:3), uz četiri pogotka Borisa Zlokovića, a Hrvati deklasirali SAD - 8:2 (2:0, 3:0, 2:2, 1:0).

    Srbija je uz dosta muka eliminisala Australiju rezultatom 11:8.

    (MONDO, foto: Beta/AP)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    Vaterpolisti izgubili

    Ne znam sto su tako poceli da brljaju u poslednjoj cetvrtini, bas su imali par nepromisljenih poteza, ali ostatak utakmice su odigrali skroz ok.
    I sta je znacilo ono ne plivanje za loptu na pocecima cetvrtina?!


    E da, htela bih da pozdravim i sudiju. Nasima je sudio iskljucenje za svaki kontakt, a njima samo smrtne slucajeve
    Gos'n sudija, dabogda ti sin zeta u kucu doveo
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    Htela sam jos jednom da izjavim da volEm nase vaterpoliste

    Misl'a sam da ce srcka da mi otkaze u poslednja dva minuta, a samo malo pre toga sam ih vec bila otpisala. I jos se mislim, pa ko te vuk'o za jezik da pricas kako se oni nikad ne vrate bez medalje


    I tako... htela sam samo da kazem... dzabe sto ste nam poiskljucivali pet igraca sa po tri licne, dzaba sto ste nam iskljucili oba trenera, mozemo mi da pobedimo i kad uskoce drugotimci



    'Ajmo sad rucice gore i Ne moze nam niiiko niiistaaa, jaci smo od sudbineeeee


    '
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    vala smo ove Olimpijske prosli ko bosi po trnju...zalost bozja....

    da ne bi vaterpolista i one male pa bruka.....po broju osvojenih medalja smo na visokom 49.mestu......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    nije atomska fizika zakljuciti kako su nasi rezultati cinjenica stanja u drzavi . kakva drzava takav sport .
    to da se tu i tamo prodajemo kao ''sportska nacija'' ne drzi vodu . ubodemo neki rezultat vredan paznje
    ali na najvecem svetskom takmicenju kada je potrebno to da potvrdimo tu smo totalno zakazali .sport
    je kategorija u kojoj mozes dobiti ili izgubiti ali nastupiti bez motiva predstavljajuci svoju zemlju bilo kakva
    da je to je neoprostivo .gledao sam one nase komsije hrvate . sto zaista impresionira je da su kvalitetom
    mozda u ravni sa nasima ali okupljeni pod zastavu imaju dodatnu motivaciju i bore se i pobedjuju. ostale
    drzave ove raspadnute zemlje cine slicno , manje vise .znaci moze se izgubiti od boljeg protivnika ali ne
    bez borbe ili sa slabom motivacijom . jos uvek verujem da imamo sjajnih sportista medjutim motivacija
    koja je preko potrebna izostaje . zasto ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: 30. Olimpijske igre u Londonu (rezultati)

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vala smo ove Olimpijske prosli ko bosi po trnju...zalost bozja....

    da ne bi vaterpolista i one male pa bruka.....po broju osvojenih medalja smo na visokom 49.mestu......
    Hm one male su osvojile zlatnu i srebrnu medalju, a vaterpolisti bronzu i onaj momak sto je gadjao iz vazdusnog pistolja. Da ne bi zena opet bi bili tropa ko 2008. u Pekingu, gde su osvojene jedna srebrna (plivač Milorad Čavić) i dve bronzane medalje (vaterpolisti i teniser Novak Đoković).
    Dodji janje kad se žito žanje



      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. London 2012 Summer Olympics - Letnje Olimpijske Igre 2012
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 09:40
  2. Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 31.03.2010, 18:54
  3. Zimske Olimpijske Igre 2010, Vancouver
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 15:39
  4. Master u Londonu
    Autor Lili Fox u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 14:32
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.03.2008, 19:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •