"O čemu razmišljaš?" - da li to pitate
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 39
  1. #1

    05 "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Da li kada vas voljeni na minut zuri u jednu tacku sledi pitanje"O cemu razmisljas?".Da li je to potpuno uobicajeno pitanje zena ili jednostavno zelite sve da znate iako pretpostavljate da na ovakva pitanja samo progundjamo i ne podnosimo ih?

  2. #2

    Odgovor: Da li to radite?

    Iskreno , može da zuri satima, ja ga neću pitati ništa...
    Samo ću se sklupčaati kraj njega...i ćutati...

    Kao što ja ne volim da me zapitkuju,
    i kao što ja kada želim nešto da kažem to i jasno i glasno saopštim,
    a kada ne želim, pitanja me samo izluđuju...
    tako se postavljam i prema Njemu, ali i prema svim ostalim ljudima..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Da li to radite?

    Nikada ga ne pitam o cemu razmislja, ali zato on mene pita jako cesto

    Da li je to potpuno uobicajeno pitanje zena ili jednostavno zelite sve da znate iako pretpostavljate da na ovakva pitanja samo progundjamo i ne podnosimo ih?
    Ni mi ne podnosimo ta pitanja
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    Odgovor: Da li to radite?

    ne pitam! Kad hoće kaže sam.

  5. #5

    Odgovor: Da li to radite?

    Zavisi u kakvom sam ja raspolozenju...ponekad volim sve da znam...

  6. #6

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Sa pojedinim osobama imam blizak odnos tako da jednostavno mozemo da cutimo i da nam to prija ..... nekad nam je samo to i potrebno .....
    Mada nekad ume da mi izleti takvo pitanje , samo sto ja kazem " dinar za misao ", da bi razbio tisinu ako mi ne prija .
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  7. #7

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Joooj, kako meni to cutanje nekad prija, pa to je strasno... pogotovo ako me glava boli

    Salim se, stvarno mi neverovatno prija kad sam nekim (to ne mora biti samo momak) da jednostavno cutimo zajedno. Nema tu prici mesta, svaki prekid tisine bi pokvario ugodjaj
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Retko kad..Tada obično pitam ''gde si?''..Ne volim pitanja te vrste, zato što mi se čini da nikada neću dobiti pravi (iskren) odgovor..Smatram da će mi to - nešto reći kada bude želeo..

    Zaista je uživanje kada imaš pored sebe osobu (prijatelja, dečka..) sa kojim možeš bez ustezanja i osećaja neprijatnosti da ćutiš..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Citat Goga kaže:
    Zaista je uživanje kada imaš pored sebe osobu (prijatelja, dečka..) sa kojim možeš bez ustezanja i osećaja neprijatnosti da ćutiš..
    Više nego divno Nikada ne pitam "O čemu razmišljaš" jer nemam prava niti želim da se mešam u nečiji svet u glavi ili neku situaciju tamo koja se trenutno odvija. Isto tako, ona bliska osoba koja me oseća neće me to nikada pitati sve što treba ja ću reći ili će jednostavno znati i ako odćutim

    Koliko volim da pričam zajedno, toliko volim i da ćutim zajedno

    Da li je to potpuno uobicajeno pitanje zena
    Verovatno onih koje su previše radoznale ili nisu sigurne u svoje ljubavi ili šta god... da se slučajno ne mota tu neka druga...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Volim da cutim sa voljenom osobom, sklupcamo se jedno pored drugog i uzivamo.

    Ali, kada sam ja raspolozen za pricicu, a recimo vozimo se kolima, ili sedimo negde, a moj onako zagledana u daljinu, sa karaktertisticnim izrazom lica i posebnim radom usana zamisljena , gotovo obavezno je sledilo "Penny for Your Thoughts", koje nekad i upali. Doduse poucen iskustvom, ovo radim sve manje, samo u nekim situacijama kada sam 100% siguran da ce naici na pozitivnu reakciju, jer ipak one retko podnose takva pitanja.
    Poruku je izmenio Mind_reset, 18.11.2006 u 19:12
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  11. #11

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Postavim to pitanje, ali ne previse cesto! U poslednje vreme, pustim da on sam kaze ako misli da mu ja mogu pomoci ili ako zeli da to podeli samnom! Tako je najbolje, jer toliko se znamo da nema potrebe izvlaciti misli na silu!

    On mene pita samo ako vidi da sam tizna ili ne raspolozena ali i onda to uradi na lepsi, "upakovan" nacin, i uglavnom naidje na pozitivnu reakciju!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  12. #12

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Pitam ponekad, ali više da bih razbio tišinu, čak ne očekujem ni da dobijem odgovor. Mada mnogo češće volim da je posmatram tako zamišljenu. Ili jednostavno uživamo u tišini. A ponekad imam i običaj kad primetim da je zagledana u jednu tačku nesvesno i ja da tragam za tom tačkom i koju ona gleda, freak znam.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  13. #13

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Ponekad nam je potrebna tišina, volimo je i ne prekidamo bilo kakvim pitanjima, sem ako na licu drugoga prepoznamo neku brigu, ako je samo potreba za ćutanjem...priuštimo si ga.
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  14. #14

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Iskreno, nisam primetila da on ima te faze. Kod njega u glavi je sve unapred savršeno složeno (možda pada u razmišljanje pred spavanje ), tako da nema mesta "slaganju misli" kada je u mom prisustvu. Ako ćutimo, ćutimo zajedno... Ako ja ćutim, nemam ništa protiv da me pita o čemu razmišljam, ali odgovor neće dobiti, jer najčešće ćutim bez ikakvog razloga. Evo, upravo pokušavam da se setim da li ja njega ikada ispitujem o čemu razmišlja (ja ispitujem neke druge stvari ) i ne mogu da se setim. Čak i ako radim to, verovatno to radim reda radi, sigurno ne očekujem da dobijem neki konkretan odgovor.

  15. #15

    Odgovor: "O čemu razmišljaš?" - da li to pitate

    Ne volim, ne volim, ne volim, kad to neko pita! Ne mozes pricati ceo dan, ako si pored nekog. Niti mozes dobiti 100% paznje!
    Pa covek se zamisli, blene, razmislia, ne razmislja, masta, a najcesce mu prodje 1000 misli kroz glavu... i sad sta znaci konkretno pitanje, sta mislis?
    I kad mislis, ne mislis naglas, to zvuci zbunjujuce....
    Oce to devojke nekad, kad im zablistaju oci, pa kad dragi zacuti, a one misle da mu mozda nije dobro.

    To pitanje se moze preformulisati kao: "i ja sam tu, i dosadno mi je"
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •