Isidorina gimnazija vs. Jovina gimnazija
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Isidorina gimnazija vs. Jovina gimnazija

    Zavrsio sam osmi razred sa 97 bodova i zelim da upisem prirodni smer u gimnaziji. Zanimaju me vasa iskustva vezana za ove dve gimnazije, cuo sam da je Jovina teza(profesori traze vise),dok su u Isidornoj korektniji, takodje me zanima gde cu dobiti bolje znanje matematike jer zelim na FTN posle.
    Poruku je izmenio Cecara, 20.06.2012 u 21:49 Razlog: pravopis - lično ime se još uvek piše velikim slovom

  2. #2

    Odgovor: Isidorina gimnazija vs. Jovina gimnazija

    Jovina.

    Zar cilj i nije da se nauči više? Ne vidim u čemu je problem što su profesori stroži, to ti samo može pomoći da stekneš ozbiljnije radne navike i bogatije znanje.

    Što se korektnosti tiče, mislim da je to sve individualno i da se o takvoj stvari ne može pričati na nivou škole, samo pojedinaca.

    I na kraju, ako si se već odlučio za FTN, po meni nema bolje pripreme od Jovine za to.

    Svaka čast za bodove i srećno!
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  3. #3

    Odgovor: Isidorina gimnazija vs. Jovina gimnazija

    Jos jedan glas za Jovinu.
    Jeste da je bilo trenutaka kada sam "pucala" po savovima...jeste da mi sloznost i druzenje u razredu nisu ostali u najsecanju /mozda je to samo moj bio takav.../, ali tokom studija, bas je FTN u pitanju, mi je bilo kudikamo lakse u odnosu na ostale kolege iz drugih srednjih skola...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: Isidorina gimnazija vs. Jovina gimnazija

    Samo da javim da sam stavio Jovinu kao prvu zelju i da pitam ima li jos neko na forumu ko upisjue jovinu ? :D

  5. #5

    Odgovor: Isidorina gimnazija vs. Jovina gimnazija

    Ima,ja :D

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33
  2. Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj"
    Autor Kitty u forumu Novi Sad
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 10:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •